_JH Bedrijfsmakelaardij en taxaties e. maii@begijn.n Qegijn SS v gecerte www.begijn.nl Vlissingen, Oude Markt 20 Aan de gerenoveerde Oude Markt tegenover de Sint Ja- cobskerk gelegen representatieve winkelruimte met bo venwoning v.v. klassieke uitstraling. Begane grond: verkoopruimte (netto 40m2) met een keu rig verzorgde afwerking. Magazijn I5m2. Eerste verdieping: onafgewerkte magazijnruimte (30m2) alsmede toilet- en wasruimte. Tweede verdieping: keurige woonkamer met ruime overloop en keuken in een aangebouwd deel en toi let. Derde verdieping: overloop: twee slaapkamers waarvan één met dakterras: badkamer (met douche en wastafel). Collegiale verkoop met Bert Bimmel makelaardij o.g. Vraagprijs: 265.000,- Hulst,Vismarkt 12 In het centrum gelegen ruim winkelpand van in totaal 240 m2. Deze locatie wordt in 2010 geheel gerevitaliseerd. De gemeente Hulst heeft een grootschalig plan opgezet waarin de Bierkaaistraat weer als binnenhaven uitgegraven wordt en de omringende panden inclusief de Vismarkt weer aan de havenkade gelegen zullen zijn. Hiermee is reeds aange vangen. Na deze ingrijpende renovatie is dit deel van het Hulsterse centrum weer een volledige AI status waard en maakt integraal deel uit van de binnenstad. De winkel is in gedeeld met 207 m2 nvo verkoopoppervlakte en 33 m2 nvo magazijn. Er is een achteruitgang bevoorrading aan het Godsplein. Zeer geschikt voor alle detailhandelsactivitei ten. Nevenbestemming kantoordoeleinden. Geen horeca (i.o. gemeente). Koop in overleg huurprijs: 24.000,- per jaar Vlissingen, Oude Markt 1-3 Centraal gelegen winkelruimte welke is ondergebracht in het.pand van de openbare bibliotheekVlissingen aan de zij de van de Oude MarktAan de straat heeft deze winkel een breed front van 26 meter. Intern staat de winkel in verbin ding met de bibliotheek en de naastgelegen boekenwinkel waardoor klanten vrij in en uit lopen. Horeca is in principe mogelijk. Ook is uitbreiding naar een of twee verdiepingen mogelijk. De locatie aan het in 2009 heringerichte plein tje in de binnenstad tegenover de oude Sint Jacobskerk is sfeervol en toch opvallend. Er is veel passantenverkeer en winkelend publiek. Gezien de directe inpandige verbin dingen met de bibliotheek kan een gerelateerd bedrijf de voorkeur krijgen.We denken hierbij bijvoorbeeld aan com municatie, (maatschappelijke) dienstverlëning, automatise ring of lichte horeca. De,servicekosten worden berekend voor telefonie, beveiliging, kantinegebruik, schoonmaak, alle energie en gemeentelijke en andere heffingen. Deze geven nagenoeg een totaalbeeld van alle kosten die de onderne mer heeft te voldoen. Huurprijs: 19.000 per jaar. T. 0118 44G227 Vlissingen, Industrieweg 19 Wegens bedrijfsverhuizing te koop te huur: representatief bedrijfspand van totaal 1850 m2 vloeroppervlakte gelegen op drukke locatie in Baskensburg op 3350 m2 grond. De gebruiksmogelijkheden zijn bedrijfsactiviteiten zoals groot handel, lichte industrie, autobedrijf of poetscentrale,aanne mersbedrijf, enz. Showroomverkoop en/of gedeeltelijke de tailhandel alleen onder bepaalde voorwaarden. De ligging is goed, aan de Industrieweg liggen diverse autobedrijven en handelsbedrijven. De Industrieweg is een drukke weg die de verbinding vormt tussen de stad en de snelweg A58 en de uitvalswegen naar Middelburg. Levering geheel leeg en ontruimd, echter overname deel van inventaris garagebe drijf is mogelijk. Koop zowel als huur mogelijk evenals huur met optie tot koop. Vraagprijs 1.050.000,- k.k. Huurprijs 105.000,- Vlissingen, President Rooseveltlaan 737 Wegens bedrijfsverplaatsing beschikbaar: kantoor be drijfsruimte op een van de drukste locaties in Vlissingen. Het pand heeft een hoge attentiewaarde gelegen aan de doorgaande weg in Baskensburg, aangebouwd naast Ah- rend-Vlissingen, naast Shell-tankstation en sporthal en tegenover meubelzaken en autodealers. De frontbreedte bedraagt 22 meter. Dit pand is voorzien van kantoor- en bedrijfsruimte. Ge schikt voor bedrijfsruimte, groothandel, werkplaats met kantoor, zakelijke dienstverlening. Gedeelde en eigen par keerplaatsen voor- en achterzijde alsmede ruime parkeer gelegenheid nabij (om de hoek). De mogelijkheid bestaat om in delen het pand te huren. Huurprijs: 45.000,- per jaar Middelburg, Grenadierweg 5- 5a Twee bedrijfsruimten aangeboden per unit van 648 m2 of beiden tezamen groot 1.296 m2. Deze bedrijfsruimten gele gen aan het zeer goed ontsloten bedrijventerrein Arnestein Izijn voorzien van met meerdere eigen parkeerplaatsen. Veel van de inrichting (balie, kantine, plafonds enz) kan in overleg achtergelaten c.q. overgenomen worden. De ruim tes hebben een vrije werkhoogte van 5 m Iinrijhoogte 4,1 ml aan de achterzijde. Ingebouwde kantoren in twee ver diepingen, voorzien van C.V. en infrastructuur voor elektra, telefoon, alarm etc. De hallen kunnen eenvoudig weer als loods voor lichte industrie opslag e.d., handelsbedrijf, showroom en werkplaats voor groothandel etc. gebruikt worden. De ligging op Arnestein is zeer gunstig nabij spoor en snelweg en niet ver van het centrum. Mooie zichtlocatie aan de nieuwe N57. *Tevens verwacht: bedrijfsruimte Kuipersweg, groot ca. 450 m2 vraag info* Huurprijs (648 m2) 27.500,- - ex BTW per jaar Middelburg, Oude Veerseweg 13 Zeer functionele werkplaats bedrijfsruimte van I80 m2 met een verdiepingsvloer van 90 m2. Gelegen aan de Oude Veerseweg, nabij te toekomstige ont sluiting aan de N 57 en dichtbij de binnenstad. De loods is voorzien van Gas Water en Elektra alsmede telefonie en aansluiting op de riolering. Vlotte aanvaarding is mogelijk (in overleg). Collegiale verhuur met Bert Bimmel jnakelaardij o.g. Huurprijs 9.000,- per jaar excl. BTW Functionele goed gelegen winkel/kantoorruimte met bo venwoning aan de rand van het Oostburgse winkelcen trum. Het groot onderhoud is in 2009 geheel uitgevoerd. De winkel heeft een breed front van 8,5 meter en is inge deeld met een entreehal met achterliggende kantoorruim te welke geheel als winkelruimte van 82 m2 is te gebruiken. Verder is er een pantry en toiletgroep, een besprekings kamer en een bankkluis als berging. De totale bedrijfsop- pervlakte bedraagt 115 m2. Parkeren: aan de achterzijde op eigen terrein bevindt zich een open parkeerplaats alsmede een aangebouwde garage met zadeldak. De bovenwoning heeft een eigen entree en is voorzien van een woonkamer, twee kleine slaapkamers aan de voorzijde en een grotere slaapkamer achter. De keuken, toilet en douche zijn een voudig. Geschikt voor de detaillist of kantooreigenaar die boven zijn eigen zaak wil wonen. Vraagprijs 159.000 k.k. huurprijs: 1240 per maand Vlissingen, Badhuisstraat I Wegens bedrijfsverplaatsing circa I00 m2 winkelruimte op Al locatie in Vlissingen te huur. Gelegen aan het Schel- deplein, het begin van de kernwinkelpromenade met AH, Blokker, C&A enz. binnen 100 meter. Dit pand is zeer goed bereikbaar en heeft een uitstekende uitstraling. Geschikt voor detailhandel, kantoor, dienstverlener, reisbureau, uit zendbureau enz. De mogelijkheid bestaat om de Ie verdie ping van het pand erbij te huren als woning of als winkel ruimte. Frontbreedte 16,5 meter. Winkelopp. ca. I00 m2 keuken/pantry/toilet ca. 7 m2. Eigen binnenplaats met fietsenstalling en entree achterom. Huurprijs: 1.750,- of omzetgebonden huur, vraag naar de mogelijkheden. Vlissingen Scheldestraat 22 Te huur aangeboden winkelruimte van totaal I20 m2 ge legen op drukke locatie aan de rand van het centrum van Vlissingen. De locatie is voor alle detaihandelsbestem- mingen geschikt, alsmede voor kantoordoeleinden. Inde ling: eigen etalage met volledig glazen winkelpui en luifel, winkelruimte 108 m2) met balie enz, beveiligde separaat afsluitbare voorraadruimte, pantry met aanrecht en toilet. Ligging, aan de rand van het centrum in drukke straat met veel passantenverkeer. Goede bereikbaarheid en parkeren voor de deur (betaald). Omgeving geheel detailhandel en horeca. Algemeen: alarm. Huurcondities: huurprijs geïn dexeerd. Bankgarantie of borgsom. Huurprijs i .350,- per maand Oostburg, Oprit 3-3a Te Huur drie nieuwe winkelunits in het gerenoveerde deel van de winkelpromenade Walstraat Vlissingen. De winkels zijn monumentaal van uitstraling en verschillend van op pervlakte. De gegevens: Walstraat 3: 45 m2 winkel, 31 m2 berging: 680 euro per maand;Walstraat 25: I5I m2 winkel, 21 m2 winkel Ie verd: I.625 euro per maand; Walstraat 27:43 m2 winkel, 650 euro per maand. Walstraat 25 en 27 kunnen desgewenst tot één geheel met een frontbreedte van 10 meter geleverd worden. Bovenstaande panden zijn het sluitstuk van de renovatiewerkzaamheden van dit deel van de Walstraat Tevens wordt de straat dit jaar geheel heringericht. Het geheel krijgt hiermee een sfeervolle en karakteristieke uitstraling, uitnodigend voor het winkelend publiek. De mogelijkheid om bij de winkel te wonen is voorhanden. Nu bijna opleverklaar Huurprijzen per maand, excl. BTW Walstraat 3: €680,- Walstraat 25:I.625,- Walstraat 27: 650,- Vlissingen, Productweg 19 Functionele ruime bedrijfsloods (700 m2) zeer degelijk ge bouwd en goed onderhouden. Deze bedrijfsruimte is voorzien van volledige isolatie (Rw waarde 2,5 m2K/W), inbouwkantoren en een separaat werkplaats gedeelte van 225 m2 nvo. het geheel wordt ver warmd door heaters en een energiezuinige donkerstraler op gas in de werkplaats. De opstal is zeer degelijk gebouwd en heeft voldoende uitstraling. Indeling: Grote hal: 451 m2 waarin inbouwkantoren: 39 m2, magazijnen 42 m2 onder een opslagvloer van 90 m2.Werkplaats 225 mlVrije bui tenruimte van 486 m2 afgezet met hekwerk. Overige voor zieningen: krachtstroom, C.V. ketel, afzuiginstallatie met mot container, dubbele overheaddeuren 4,75 meter vrije inrijhoogte, hardhouten kozijnen v.v. isoglas en elektrische rolluiken. Collegiale verhuur met Bert Bimmel Makelaardij o.g. Huurprijs: 49.000 per jaar (BTW n.v.t.) Vlissingen, Walstraat 3, 25 en 27 ■S^srogggg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 131