is pro-actief ndernemer Matthijsse Matthijsse Accountants en Adviseurs Matthij sse Matthijsse En wie zorgt ervoor dat de Brandweer veilig werkt? HEIJNEN TE KOOP Aandacht voor de bouwsector Volgende maand in uw Ondernemer: Matthijsse Matthijsse Accountants en Adviseurs, gevestigd aan de Bad huisstraat te Vlissingen, is een dynamisch bedrijf met een frisse blik op de financiële zaken van bedrijven en particulieren. Matthijsse Matthijsse is met een schat aan kennis en ervaring uitgegroeid tot een begrip in de accountancy en de fiscale praktijk. Een pro-actieve houding, deskundigheid en een zeer gunstige prijs/kwaliteitsverhouding zijn de pijlers waarop Mat thijsse Matthijsse Accountants en Adviseurs is gegrondvest. De gedegen advisering van Matthijsse &i Matthijsse strekt zich veel verder uit dan reguliere zaken als samenstellen van jaarrekeningen en belastingaangiften. Zo is bedrijfsadvisering verworden tot een tweede natuur. ,,De ondernemer maakt het succes van een onderneming, maar waar wil hij over vijf of tien jaar staan met zijn zaak? De bedrijfsresultaten be palen hoe en wanneer de ondernemer de volgende stap in de markt zet. Een verantwoorde beleidsbeslissing vraagt een continue analyse van cijfermateriaal en van actuele achtergrondinformatie zodat er een goede inschatting gemaakt kan worden.Wat zijn de verwachtingen in de braftehè? Zijn er nieuwe produc ten op de desbetreffende markt? Zijn er nieuwe toetreders? Een gedegen finan ciële planning is voor een ondernemer onmisbaar. Daarom is het van groot be lang om tijdig met de ondernemer rond de tafel te zitten om te praten over zijn toekomstplannen. De verwachting is dat er in de komende jaren veel onderne mingen van eigenaar zullen veranderen. Uittredende ondernemers willen graag van het leven gaan genieten, zonder fi nanciële zorgen. Via een goede financi ële planning wordt er rekening gehou den met allerlei zaken op fiscaal-, juri disch- en beleggingsgebied. Zaken als vermogensbeheer en pensioenopbouw vereisen een betrouwbare financiële planning. Als een ondernemer ineens voor een voldongen feit staat, kan hem dat veel geld kosten. Een onderne mer die zijn hele leven keihard heeft gewerkt tvil liever gaan genieten van het leven dan afrekenen met de fiscus. Een ondernemer die denkt 'mijn be drijf is mijn pensioen' kan wel eens van een koude kermis thuiskomen", aldus Hanco Matthijsse. Schenkingsplannen Bij zijn kantoor staat de ondernemer centraal. De gekwalificeerde medewer kers weten wat er speelt in de regio en spreken de taal van de ondernemer. Ze kennen de ins en outs van de bedrij ven en, waar nodig, de privé-situatie. Via duidelijke taal zorgen de specialis ten van Matthijsse Matthijsse ervoor dat de ondernemer weet waar hij aan toe is. „Wij adviseren bijvoorbeeld veel op het gebied van schenkingsplannen, waarbij het vaak interessant is om ge bruik te maken van de jaarlijkse fiscale vrijstellingen. Door schenking vermin dert uiteraard het inkomen bij overlij den, waardoor er minder belasting hoeft te worden betaald. Het is zaak om de totale heffing van schenkings- en erf- Vlnr. Gertjan de Jonge, Priscilla den Hollander (relatiebeheerders) en eigenaar Hanco Matthijsse. belasting zo laag mogelijk te houden. Daarom is een goede balans tussen bei de varianten desgewenst." Matthijsse Matthijsse heeft een uitgebreid klanten bestand, afkomstig uit diverse branches, in het bijzonder transport logistiek, bouw en horeca. Matthijsse Matthijsse is eveneens sterk op het terrein van loonadministraties. „We proberen zo fiscaal gunstig mo gelijk beloningen te realiseren, hetgeen zowel ten goede komt van de werkne mer als werkgever. Het is veel gunstiger om een fiets van 750 euro bruto/netto te schenken, dan hetzelfde bedrag over te maken als vakantiegeld. Naast het fis cale voordeel voor de werknemer be spaart de ondernemer werkgeverslasten over het loon in natura." Speciaal voor starters is er bij Matthijsse Matthijsse iedere woensdag van 17.00 tot 18.00 uur een startersspreekuur. De nieuwe ondernemer kan dan vrijblij vend zijn plannen bespreken met een Accountants van de relatiebeheerders. Deze kan de starter van advies voorzien betreffende alles wat komt kijken bij het starten van een onderneming: vanaf de opzet van de financiële administratie tot het schrijven van een ondernemingsplan. Adviseurs Badhuisstraat 28, 4381 LS Vlissingen Tel: 0118-416 961 info@matthijsse-matthijsse.nl, www.matthijsse-matthijsse.nl Gebouwencomplex in Vlissingen bestaande uit: Verhuurde winkel met tankstation, 3 bovenwoningen met 4 slaapkamers en ondergebouwde ruime garages. Een terrein groot 850 m2 met gedeeltelijke bebouwing van hal en 10 garageboxen. Alles in verhuurde staat waarvan de kamers in losse verhuur. De gebouwen kunnen afzonderlijk worden gekocht. Voor locatie kijkt u op www.kameryerhuurdemuynck.nl Inlichtingen: Dhr. A. de Muynck Tel: 0653303552 Adverteren of meer informatie? T 076 -531 22 77 E segmentteam@bndestem-pzc.nl V inspectie keuringen veiligheid beheer m De Brandweer waakt over uw veiligheid. Elektrische installaties, gereedschappen en machines moeten tegenwoordig periodiek gekeurd worden. Heijnen E-Technologie beschikt over de apparatuur én opgeleide inspecteurs daarvoor. Volgens de wettelijke normen zoals NEN 3140, ARBOen NEN1010, noem maar op. U hebt last van netspanningspieken? Apparatuur die steeds uitvalt? Of u wilt weten of er nóg een machine aangesloten kan worden op een verdeelinrichting, en wil graag een week rapportage van het stroomverbruik? Of u wilt een thermografische rapportage? De afdeling "Inspectie Beheer"van Heijnen E-Technologie geeft u uitsluitsel. Mail naar rene@heijnen.nl en wij komen vrijblijvend langs voor bespreking van uw probleem. WWW E-TECHNOLOGIE Prins Reinierstraat 18,4651 RZ Steenbergen T: (0167) 544 744. F: (0167) 544 747. www.heijnen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 130