Oase voor lichaam en geest DERODE Iedere 3e zaterdag van de maand de ndernemer Ook in Vlissingen ondernemen wij samen! www.ondernemen doe je samen.nl Accountants, fiscalisten, bedrijfs-, organisatie- en corporate finance adviseurs. Kruiderij-Drogisterij De Rode Pilaren Walstraat 91 r 4381 GG Vlissingen T 0118 43 02 50, F 0118 43 00 24 e vlissingen@derodepilaren.nl, i www.derodepilaren.nl Het Scheldeplein is het bruisende winkelhart van Vlissingen. Tussen alle moderne en ruime zaken staat een bijzonder monumenten- pand, waarvan de hellende buitenmuur de voormalige functie ervan verraadt. Wie binnenstapt in dit eeuwenoude vissershuis waant zich in een ouderwetse apotheek. De 'rode pilaren' zijn echter de handteke ning van de huidige bewoner, Kruiderij-Drogisterij De Rode Pilaren. In deze eigentijdse oase voor lichaam en geest vindt de bezoeker uit sluitend natuurlijke kwaliteitsproducten. VLISSINGEN - Eigenaar Peter Gruys gelooft in kwaliteit en dat is geen massa. "Ons uitgebreide assortiment gezond heidsartikelen en natuurlijke cosmetica, lichaams- en haarverzorgingsproducten is dan ook uniek en met uiterste zorg sa mengesteld. Bij De Rode Pilaren draait "alles om kwaliteit en het verstrekken van een gedegen advies. Natuurgeneeskun dig therapeut Lotti en de gecertificeerde drogisten met nascholingscertificaten en trouwe bezoekers van natuurgenees kundige en orthomoleculaire cursussen Marjolein, Marian, Tiny en Evelien on derscheiden zich qua kennisniveau van vele andere drogisterijcollega's. Zij ken nen alle ins en outs van onze producten en kunnen die in relatie brengen met de klachten of eisen van de klant. De Rode Pilaren is niet voor niets gecertificeerd drogist. Dat vereist een gedegen kennis en onderbouwing van het assortiment. Daar voor proberen wij steeds meer referentie kaders te vinden, opdat klanten kunnen naslaan dat wij aantoonbaar verantwoorde kwaliteitsproducten verkopen. Zo dragen onze huismerkvoedingssupplementen het NZVT-keurmerk (Nederlands Ze kerheidssysteem Voedingssupplementen Topsport), een gezamenlijk initiatief van onder meer NOC*NCF en de branche organisatie Natuur- gezondheidsPro- ducten Nederland. Deze producten zijn volgens bijzondere kwaliteitseisen ge produceerd en. gecontroleerd en zijn absoluut dopingvrij. Onze cosmeticalijnen zijn voorzien van het BDIH-keurmerk, trans parante richtlijnen voor gecon troleerde natuurcosmetica. Deze producten bevatten bijvoorbeeld plantaardige grondstoffen en mi neralen en zijn dierproefvrij." Rust en zekerheid Het klantenbestand van De Rode Pilaren bestaat voornamelijk uit inwoners van de vier vestigings plaatsen Vlissingen, Middelburg, Goes en Bergen op Zoom, maar ook veel toeristen weten de zaak te vinden. Speciale doelgroepen Het zijn onder meer mensen met gewrichtsklachten, darmpro blemen, zwangere vrouwen, die bewust kiezen voor natuurlijke ondersteuning tijdens hun zwangerschap en sporters die voldoende eiwitten binnen willen krijgen om blessures te voorkomen. De Rode Pilaren heeft een webshop, die voornamelijk wordt gebruikt door trouwe klanten om herhalingsproducten te bestellen. In^de eigen, overbekende 'Gaperkrant'besteden Peter Gruys en zijn team ruime aandacht aan de onderbou wing van speciale aanbiedingen. Deze goede informatiebron met aantrekkelijke team van De Rode Pilaren Vlissingen prijzen is tevens via de website te lezen. Vanzelfsprekend klinnen ook deze pro ducten online worden besteld. "Wat wij gemeen hebben met ons au thentieke Vlissingse pand? De hellende muur diende als droogrek van de netten als de vissers vrij waren en wij brengen met ons advies en warenkennis rust en zekerheid bij onze klanten!", besluit Peter Gruys. Openingstijden Maandag 11.00 - 18.00 uur Dinsdag t/m vrijdag 09.00 - 18.00 uur Zaterdag 09.00 - 17.00 uur Foto: De Rode Pilaren Vestiging Vlissingen Stadhuisplein 20,4382 LG Vlissingen, telefoon 0118 48 68 48 Kantoren: Goes, Middelharnis, Oud-Beijerland, Rotterdam, Terneuzen, Tholen, Vlissingen en Zierikzee. Harry Dekker en Patrick van de Griend

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 126