Klant profiteert van bundeling expertise Wie Laroes niet kent, is geen kwaliteit gewend Loodgieters en installateurs BV Mier willen tcweirk I vlnr. Bryan Ajoeb en Angelo Kooman van de ongekende moge lijkheden op dit gebied. "Van klassiek tot modern, van eenvoudig tot uiterst geavanceerd en mocht uw droomkeuken er niet bij staan, dan is een bezoek aan de fabriek altijd moge lijk", vervolgt Bryan Ajoeb. "Bovendien kunnen wij bij elke keuken een bij passende laminaatvloer leveren. Vanzelfsprekend BOUW CENTER AVA Electro Kanaalstraat 44 4388 BN Oost-Souburg T 0118 47 17 77 E info@avaelectro.nl i www.avaelectro.nl AVA Inbouw Center Kanaalstraat 65 4388 BK Oost-Souburg T 0118 46 86 97 E info@avainbouw.nl i www.avainbouw.nl Sinds 20 februari 2010 hebben Angelo Kooman van AVA Electro uit Oost-Souburg en Bryan Ajoeb van Manu Reparaties uit Middelburg hun vakkennis en ondernemingslust gebundeld in AVA Inbouw Center. Het in Oost-Souburg gevestigde bedrijf is gespecialiseerd in luxe keukens, in- bouwapparatuur en topklasse laminaatvloeren OOST-SOUBURG -Voor beide onder nemers betekent het nieuwe bedrijf een uitbreiding van de activiteiten van AVA Electro en Manu Reparaties. De klanten van AVA Inbouw Center mogen dan ook rekenen op een gedegen vakkennis, een ruim assortiment kwaliteitsproducten dat past binnen elk budget en een perfecte service. AVA Electro Al bijna 25 jaar is AVA Electro gespe cialiseerd in een breed scala aan consu mentenelektronica en witgoed. Angelo Kooman: "Ons hechte team beschikt over de kennis en expertise om in te spelen op de wensen en eisen van de klant. Ons streven is televisies, muziekinstallaties, koelkasten, wasmachines en dergelijke zijn wij ook het juiste adres voor onder andere Bosch, Siemens, Miele, Bauknecht, Whirlpool en Ignis inbouwapparatuur dat past bij elke nieuwe of bestaande keuken. Onze eigen technische dienst repareert alle witgoed en inbouwapparatuur bij de klant thuis. Tevens verzorgen wij de fabrieksservice voor diverse merken. Dat is de kracht van de bundeling van onze expertise!" Openingstijden AVA Electro en AVA Inbouw Center zijn geopend: Dinsdag t/m vrijdag van 09.00 - 12.30 uur en 13.30 - 18.00 uur Zaterdag 09.00 - 17.00 uur Donderdag koopavond van 19.00 - 21.00 uur binnen 24 uur gratis af te leveren én aan te sluiten. Daarnaast lost onze ei gen technische dienst, waar mogelijk, de problemen op die een klant met een product heeft, zelfs als de garan tietermijn verstreken is. Dat wij ons met deze werkwijze onderscheiden, blijkt wel uit de gestage groei van ons klantenbestand. Doordat ons bedrijf is aangesloten bij de Electro World organisatie profiteren wij van de ge zamenlijke scherpe inkoop, een voor deel dat de klant terugvindt in onze concurrerende prijsstelling. Daarnaast maken onze acties en aanbiedin gen een bezoekje aan onze showroom extra aantrekkelijk. Bij AVA Electro bent u aan het juiste adres voor topmer ken, zoals Miele, Bosch, JVC, Sony, Pioneer, Philips en Panasonic." AVA Inbouw Center In de gloednieuwe show room van AVA Inbouw Center geven de verschil lende keukenopstellingen de bezoeker een beeld Bij Laroes Loodgieters en Installateurs bv uit Vlissingen draait alles om kwaliteit en service. Het ruim 80 jaar oude allround loodgieters- en installatiebedrijf is tevens ge specialiseerd in het ambachtelijk verwerken van lood, koper, zink en leien en combineert daarbij eeuwenoude technieken met ultramoderne. VLISSINGEN - Door de jaren heen zijn de werkzaamheden voortdurend uitge breid. Deze bestaan anno 2010 uit: - alle voorkomende loodgieterswerk zaamheden; - aanleg en onderhoud van cv installaties en zonnepanelen; - levering en plaatsing van sanitair; - dakbedekkingen; - koper-, lood- en zinkwerken. Tot de opdrachtgevers behoren parti culieren, aannemers, woningbouwver enigingen, verenigingen van eigenaren, scholen, ondernemers en overheidsinstel lingen. Dat kwaliteit zichzelf verkoopt, blijkt wel uit het feit dat de meeste op drachten worden verkregen door mond- tot-mondreclame. Dat is uitgemond in een hechte klantenkring. De duidelijke, gedetailleerde offertes dragen eveneens bij aan het gunnen van opdrachten. Laroes is aangesloten bij de brancheor ganisatie Uneto-VNI en is een Erkend Leerbedrijf. ROC-studenten Installatie techniek leren er de ambachtelijke kneep- jes van het veelomvattende vakmanschap. Bij het op bedrijventerrein Vrijburg ge vestigde loodgieters- en installatiebedrijf werken tien personen. Persoonlijk contact "Om passend maatwerk te kunnen leve ren, dat voldoet aan de wensen en het bud get van de opdrachtgever, is persoonlijk contact op de werkplek belangrijk", ver telt directeur/eigenaar Willem Brouwer. "De door ons geleverde cv installaties bijvoorbeeld, onderhouden wij niet op contractbasis, omdat wij hebben ervaren dat de klant daartoe zelf wal beslissen. Kiest hij wel voor regelmatige controle en reiniging, dan informeren wij hem tijdig voordat de afgesproken termijn is verstreken en voeren wij de werkzaamheden in regie uit. Ons aanbod sanitair is volledig en divers dank zij onze samenwerking met diverse represen tatieve leveranciers. In hun showrooms kan de klant zijn keuze maken en vervolgens verzor gen wij de aanschaf, levering, plaatsing en het werkend opleveren van de badkamer c.q. het toilet." Renovatie en restauratie Zeeland heeft veel monumentenpanden, wat Laroes veel renovatie- en restaura tiewerk oplevert. Of het nu het aanbren gen van een loden klokkenstoel betreft, koperen of zinken dakgoten, zinken of aluminium dak- of gevelbekleding, leien- Willem Brouwer, directeur/eigenaar van Laroes daken of de restauratie van een windvaan op een kerktoren, het overgrote deel van de werkzaamheden wordt ambachtelijk uitgevoerd volgens eeuwenoude technie ken. Vanzelfsprekend wordt de Arbowetgeving streng opgevolgd. Zo worden aan de da ken bronzen ladderhaken aangebracht waaraan de leidekkers zich kunnen vast haken; letterlijk een ontmoeting van het verleden met het heden! Foto: DuoFoto Loodgieters en installateurs B.V, I laroes Loodgieterswerk CV Sanitair Tevens dakbedekkingen, leiwerk lood- en zinkwerken UnetoVni Laroès Loodgieters en Installateurs'bv Handelsweg 10, 4387 PC Vlissingen T 0118 46 58 00, F 0118 46 08 08 E info@laroes.nl, I www.laroes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 124