Breed en flexibel dienstenpakket Uitzendbureau Action en Woonplaza Accommodation Services: Méér dan een passende invulling van uw personeelsvraagstuk TRION ADVIESGROEP BV Administratieve en Financiële Dienstverlening voor Bedrijven en Particulieren Badhuisstraat 148-150, 4382 AP Vlissingen T 0118 46 09 40, F 0118 46 90 81 E info@trionadvies.nl, I www.trionadvies.nl Elk bedrijf is anders. Het team van Trion Adviesgroep BV uit Vlissingen weet wat MKB-ondernemers en ZZP-ers bezig houdt en levert zowel hen als particulieren op maat gemaakte ad ministratieve en financiële dienstverlening in de ruimste zin van het woord. VLISSINGEN-Trion Adviesgroep is een jonge en dynamische, geheel onafhanke lijke administratieve en financiële dienst verlener die Carien van 't Westende-Ha- melink in 2007 van huis uit is gestart. Het bedrijf groeit gestaag en bestaat inmiddels uit zes personen. Sinds juni 2009 is Trion Adviesgroep gevestigd in een represen tatief kantoorpand aan de Badhuisstraat in Vlissingen, waar Cariens echtgenoot, belastingconsulent Ad van 't Westende de scepter zwaait.Vanwege de flexibiliteit en persoonlijke benadering van het team en de aantrekkelijke tarieven, verkiezen veel ondernemers en particulieren uit Zeeland en West-Brabant dit kleine daadkrachtige kantoor boven zijn grote collega's in de regio. Trion Adviesgroep werkt ook drempel verlagend voor (potentiële) buitenlandse ondernemers en werknemers, onder meer met zowel een Nederlandse als een Engelse en Turkse tekst op hun website. Gezonde financiële toekomst "Ons dienstenpakket is enorm veelzijdig. Voor al onze inspanningen geldt dat wij samen met onze klant werken aan een ge zonde financiële toekomst voor zijn on derneming en zijn gezin, vertelt Carien van- 't Westende. "Onze administratieve diensten voor ondernemers bestaan uit de financiële administratie, BTW-aangifte, loon- en personeelsadministratie en ad ministratieve werkzaamheden op locatie. Voor particulieren verzorgen wij onder meer de administratie ten behoeve van het Persoons Gebonden Bud get, hulp bij de persoonlijke ad ministratie, aanvragen van toe slagen en studiefinanciering en de aangifte inkomstenbelasting. Speciale expertise heeft ons team verworven in de vervoers- branche, waarin zowel onze ju nior assistent-accountant Ron van den Brink als ikzelf ruime ervaring hebben opgedaan. Voor taxibedrijven verzor gen wij ondermeer de rit- en chauffeursadministratie, factu ratie, ziekenvervoer, rittenstaat controle, voertuigadministratie, begeleiding keurmerk en cen trale diensten op locatie en voor transportbedrijven de vervoers- administratie. Diensten voor het busvervoer volgen in de .nabije toekomst. Ondernemers zijn bij ons ook aan het juiste adres voor be lastingzaken, zoals aangifte inkomstenbelasting, vennootschapsbelas ting, omzetbelasting, loonheffing en het aanvragen van VAR-verklaringen. Star tende ondernemers melden wij aan bij de Belastingdienst en begeleiden hen bij het opzetten van een door de Belasting dienst goedgekeurde administratie. Voor particulieren verzorgen wij de aanvragen van huurtoeslag, zorgtoeslag, voorlopige teruggaaf en inkomstenbelasting. Ten slotte bestaan onze werkzaamheden uit bedrijfskundig advies met betrekking tot bedrijfsovername,bedrijfsbeëindiging, prognoses, financieringsaanvragen en het opstellen van een ondernemingsplan. Trion Adviesgroep biedt ROC-studen- ten, waar mogelijk, een stageplaats aan!" Openingstijden kantoor Maandag tot en met vrijdag van 08.00 - 18.00 uur Buiten kantooruren op afspraak aangesloten bij de Nederlandse Bond Be- middelings-Uitzendondernemingen en is NEN 4401 gecertificeerd. Naast het Ne derlands beheersen de twaalf medewerkers diverse andere talen, zodat nagenoeg elke werkzoekende ons kan verstaan. Verder beschikken wij over een eigen chauffeurs- dienst voor collectief personenvervoer. De kracht van onze organisatie is dat wij altijd telefonisch bereikbaar zijn, dus ook buiten de kantooruren. Door onze nauwe sa menwerking met Woonplaza Accommo dation Services kunnen wij tevens woon ruimte voor onze flexwerkers verzorgen. Ten slotte kunnen zij gebruik maken van de financiële en administratieve diensten van de eveneens in ons bedrijfspand ge vestigde Trion Adviesgroep." Huren, een goed idee! Het kopen van een woning is niet langer die vanzelfsprekende investering in de toekomst. Woonplaza Accommodation Services biedt u een aantrekkelijk alterna tief: huren! "Of u nu een eengezinswoning, appar tement, kamer of een bedrijfsruimte wilt huren, bij ons bent u aan het juiste adres voor tijdelijke of permanente, voorname lijk gemeubileerde woonruimte op Wal cheren en de Bevelanden. Anderzijds ver zorgen onze woonconsulenten de verhuur van uw woning of bedrijfsruimte", vertelt directeur Vahdet C^oban. "Vanzelfsprekend voldoen al onze accommodaties aan de 1 Medewerkers Uitzendbureau Action wettelijke eisen voor brandbeveiliging en volgen wij de landelijke verhutirregels. De meeste panden zijn voorzien van een in ternetaansluiting. Als extra service bieden wij een wekelijkse schoonmaak van de ac commodatie en wisseling van het bedden goed. Tegelijkertijd voeren wij noodzake lijke reparaties uit. Onze eigen technische dienst herstelt gebreken binnen 24 uur." Woongoed £oban koopt en verkoopt woningen. Moedermaatschappij £oban Holding ten slotte, beheert het onroerend goed. Sleutel tot succes Voor beide' ondernemers staat het wen senpakket van de klant centraal. Hun persoonlijke en professionele begeleiding vormt de sleutel tot het gewenste resul taat! EE VICES Uitzendbureau Action Badhuisstraat 148-150 4382 AP Vlissingen T 0113 22 66 73 /0118 62 83 25 F 0113 22 68 16/0118 63 83 24 E info@actionuitzendbureau.nl Woonplaza Accommodation Services Badhuisstraat 148-150 4382 AP Vlissingen T0118 44 15 20 F 0118 44 15 17 E info@wpas.nl I www.wpas.nl Uitzendbureau Action is al tien jaar een actieve speler op het gebied van werving, selectie en detachering van personeel in Zuidwest-Nederland. Samen met Woonplaza Accommodation Services biedt Uitzendbureau Ac tion méér dan alleen werk, namelijk een aantrekkelijk aanbod voornamelijk gemeubileerde woonruimte voor zowel tijdelijke als permanente bewoning. Beide bedrijven zijn in Vlissingen gevestigd onder één representatief dak. VLISSINGEN - Directeur/eigenaar Se- ref Coban van Uitzendbureau Action: "Wij zijn de schakel tussen werkgever en werknemer. Daar liggen onze verantwoor delijkheid, deskundigheid en toegevoegde waarde. Als solide en ervaren partner in de driehoek 'vraag, aanbod en bemiddeling' van tijdelijk en vast personeel brengen wij 'the perfect match' tot stand. Ons bureau is met name gespecialiseerd in het werven, selecteren en detacheren van productie-, techniek- en schoonmaakmedewerkers, maar vanzelfsprekend vervullen wij ook andere vacatures. Uitzendbureau Action is Medewerkers Woonplaza

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 118