Is uw Zeeuws-Vlaamse Schrauwen Piping Construction ondernemingsplan 50.000 waard? Toekomstige Ondernemers Startende Ondernemers Bestaande Ondernemers Sluitingsdatum kandidaten: Meld u nu aan op Schrauwen Piping Construction met nieuwe en vernieuwende ideeën die een economische meerwaarde hebben voor Zeeuws-Vtaanderen. Junior Kamer Zeeuwsch-Vlaanderen De Junior Kamer Zeeuwsch-Vlaanderen bestaat uit jonge, ondernemende mensen, die wonen en/of werken in deze streek. De Junior Kamer Zeeuwsch-Vlaanderen zet zich met veel enthousiasme en plezier in voor het ondernemende klimaat in de regio Hutst-Terneuzen-Sluis. Startende en bestaande ondernemers met innovatieve ideeën, die voor ondernemend Zeeuws-Vlaanderen een meerwaarde hebben, worden dooi- de Junior Kamer Zeeuwsch-Vlaanderen uitgenodigd zich aan le melden als kandidaat voor JK Boost 2010. Wint u de investeringsboost t.w.v. 50.000? Tijdens dit event, dat op 26 november 2010 plaatsvindt, wordt de JK Boosl 2010 uitgereikt. De investeringsboosi ter waarde van 50.000 zal gaan naar de ondernemer met het meest innovatieve idee voor de regio. Vorig jaar werd de JK Boost gewonnen door Kidskoots Marleen. Aanmelden-kan tot 31 augustus Geïnteresseerde startende en bestaande ondernemers kunnen zich tot 31 augustus 2010 aanmelden als kandi daat via www.jkboost.ni. Uiteraard worden alle aanmel dingen vertrouwelijk behandeld. nc,tl005X cveo0<3s a.oo°- Ontwerp, •vvww.dewildezeeuw.nl «1 Ae vraag 'Wat doen we niet?' A-/zal vermoedelijk een korter antwoord opleveren. We zijn hier namelijk in heel wat takken van sport actief. Het is diversiteit troef bij Schrauwen Piping Construc tion. Dat is waarschijnlijk ook een van de belangrijkste redenen waar om onze orderportefeuille welhaast altijd flink gevuld is. Eigenaar/directeur Jack Schrauwen schiet voortvarend uit de startblokken. Met een gezonde dosis lef en een sterke onderne mersgeest besloot hij in 1993 zijn 'woor den' in 'daden' om te zetten -en een eigen bedrijf op te richten. Zoals het doorgaans iedere starter vergaat, kenmerkt zo'n eerste periode zich door vallen en opstaan. Niet temin lieten de eerste successen niet lang op zich wachten en schoot de naamsbe kendheid met rasse schreden vooruit. "En ik,kan niet ontkennen dat het me toch wel met trots vervult als ik zie waar we vandaag de dag staan!" Allround staal- en constructiebedrijf De core businessvan Schrauwen reikt inmiddels heel wat verder dan de toevoe ging in de bedrijfsnaam doet vermoeden. Schrauwen Piping Construction is na melijk een allround staal- en constructie bedrijf in de breedste zin van het woord. Naast de vanzelfsprekende hoofdwerk zaamheden piping en construction ver richt zij eveneens industrieel onderhoud aan machines en installaties, worden on- derhoudsstops verzorgd en is zij voorzien van een eigen technische reparatie- en keuringsdienst. 24/7 beschikbaar Met kennis en ervaring op al deze terrei nen is Schrauwen Piping Construction inzetbaar voor inspectie, revisie, repara tie en modificatie. Maar ook voor sloop en demontage bent u hier aan het juiste adres. "En op ieder gebied onderscheiden wij ons door het hanteren van zeer snelle levertijden," vervolgt Schrauwen. "Dat is overigens nodig ook in de huidige maat schappij; zeker in die markten waarin onze klanten zich bewegen (onder meer industrie, offshore, voeding, gas en olie). Voor al deze vaste klanten zijn wij boven dien ook nog eens 24/7 beschikbaar." Erkend leermeesterbedrijf "Om dit alles in goede banen te lei den, hebben we hier op industrieterrein Noordland een pand - inclusief goed geoutilleerde werkplaats - staan dat van alle gemakken is voorzien en nog ruimte biedt voor een eventuele uitbreiding. Zo'n 50 enthousiaste krachten lopen hier rond waaronder enkele studenten. Als erkend leermeesterbedrijf maken wij ons name lijk hard kwaliteit niet verloren te laten gaan. Er verdwijnt tegenwoordig al zoveel vakmanschap naar het buitenland en dat is eigenlijk doodzonde. Want 'kwaliteit' is nu eenmaal wat een bedrijf succesvol maakt. Vandaar ook dat wij altoeer enige tijd geleden intensieve samenwerkingsproces sen zijn aangegaan met collega-bedrijven om zo te kunnen profiteren van eikaars experdse en klanten een nog betere ser vice te bieden. Wat dat betreft zien wij de toekomst zonnig tegemoet; ook in deze veranderende economie! Mede overigens door de gunstige ligging van Bergen op Zoom - tussen de twee wereldhavens Rotterdam en Antwerpen - en het feit dat de Gemeente hier zeer bedrijfsvriendelijk is met het verlenen van vergunningen en (in goede samenwerking mee Bedrijven vereniging TNP en de lokale bedrijven) het bekijken van eventuele uitbreidingen en/of innovatiemogelijkheden." Conradweg 2, 4612 PD Bergen op Zoom tel. 0164-620012, fax 0164-620109 info@schrauwenlas8edruf.nl, www.schrauwenlasbedruf.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 110