36 familieberichten Ovsrlsdsj] Maria Dees Marie Bliek- van Belzen Jannie Dronkers - Meijer Jannie Dronkers-Meijer Leuntje Pieternella Sinke-Dees Martina Voogt-Hartog Ijl B WêèêêÈSêè vrijdag 14 mei 2010 O D1ensenlinq.nl Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van weduwe van Jan de Blaeij Terneuzen 11 november 1915- 11 mei 2010 Eersel De laatste jaren van haar leven werd zij liefdevol verzorgd in Zorgcentrum Kerkebogten te Eersel. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Geerhof 7, 5521 BK, Eersel. Na een vriendschap van vele jaren is uit ons midden weg genomen onze lieve vriendin Marie Bliek Sterke de Heere Adrie, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Pauw en Stina Schets, kinderen en kleinkinderen Amemuiden, 11 mei 2010 Heden overleed onze geliefde vriendin en buurvrouw Wij zijn haar dankbaar voor de hartelijkheid en belangstelling die zij tot het laatst toe toonde Wij wensen Adrie en de kinderen veel sterkte toe. Jaap en Jaan Geense Bram en Nel de Smit Henk en Janneke de Troije Jordi en Cerina ta; JfjB. IsEllS M "De Heer is mijn Herder" Bedroefd om het grote verlies, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Adriana Meijer echtgenote van Adriaan Dronkers op de leeftijd van 80 jaar. Westkapelle: A. Dronkers Westkapelle: Frans Dronkers Wilma Dronkers-v.d. Vorst Adriaan en Gelina Ilana William H.l. Ambacht: Jan Dronkers Elma Dronkers-Stehouwer Walclef Yvalson Westkapelle: Adri Dronkers Saskia Dronkers-Provoost Jurgen Isa 11 mei 2010 J. Brasserstraat 3,4361 AV Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 17 mei om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Indien u de rouwdienst en de begrafenis wilt bijwonen, wordt u verzocht om 11.00 uur aanwezig te zijn in de "Moriakerk", Markt 67 te Westkapelle. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in boven genoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Met verdriet, maar ook met vele goede herinneringen, nemen we afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante: Kapelle: N. Meijer t P. van Hecke - de Rijke A.van Hecke t Nieuw en st. Joosland: P. Meijer M. Meijer - Wouters t Wolphaartsdijk: L. Meijer P. M. Meijer - de Bruine Neven en nichten We wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe Toch nog onverwachts is overleden onze schoonzuster Wij wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies Nunspeet J. Snappert J. Snapper-Pouwer Kapelle J. Dronkers J. Dronkers-de Nood en kinderen Wij zijn verdrietig om het overlijden van Buurvrouw Hermien Francke en wensen de familie Gods troost en nabijheid toe. Oostkapelle: Familie K. Boone Regina en Hubert Fénster Martin en Marian Janse Rosanne, Emily en Mart-Jan Uit onze familiekring werd weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante J. de Bat-Sinke M. Sinke J. Sinke-Grootjans neven en nichten Krabbendijke "V Als ik ontwaak, ben ik bij U (Psalm 139:18) Woensdag 12 mei 2010 is rustig en vredig ontslapen Sliedrecht, 20 februari 1917 Wassenaar, 12 mei 2010 sinds 28 mei 1992 weduwe van Willem Voogt kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Jachthaven 1 2172 JX Sassenheim Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag j 17 mei a.s. van 10.45-11.15 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6, 4536 CZ Terneuzen. Vanaf 11.30 uur zal daar de herdenkingsbijeenkomst plaatsvinden, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28-C, 4532 CP Terneuzen. 7"*5 7 J S V 1 - Kü f'SIA' L ?-*■ t I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38