Colofon O (Ilensenlinq.nl Ï3t O'/arJadsn Anton Bastiaanse r ver m Diinkbatui^ifiM Hans Blom Louisa Maria van der Veeken-Dophemont Francois Pieter de Jonge I g I t Duffe Baffchiïn De Ui tvaart Informatie Hulplijn Cjscp woensdag 12 mei 2010 Zoals hij heeft geleefd, is hij gestorven: op zijn eigen wijze. Karei Johan Wiessner Karei Vlissingen, 1 december 1928 Vlissingen, 8 mei 2010 Vlissingen: Adriana Wiessner-Willemse Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Aagje Dekenstraat 48 4381 RZ Vlissingen Op verzoek van Karei heeft de crematie in besloten kring plaats gevonden. Hoor, HEERE! mijn stem, als ik roep; en wees mij genadig, en antwoord mij. Psalm 277 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een moeitevolle levens avond, door de Heere uit dit leven is weggenomen onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Leuntje Pieternella Sinke-Dees sinds 24 augustus 1996 weduwe van Jan Sinke in de leeftijd van 88 jaar. Tholen: A. van de Sande-Sinke A.G. van de Sande Robbert en Karin, Bram, Lennart, lort Ewoud en Petra, Daniël, Loïs, Lucas Maurits en lacoline, Thomas Ruth en Rien, Eva Moerkapelle: M. Sinke C.E.J. Sinke-Schrader Judith en Hubert Maarten en Rianne Ilse en Vincent, Eva Michel en Lianne Anne Kapelle: J. Weststrate-Sinke J.J. Weststrate Jacob-Jan en Désirée, Thirza, Boaz Lydia en Anthony, Ylaisa Martijn Daan en Elsbeth Kapelle: J. Kosten-Sinke L.F. Kosten Arjan en Carla, Esther Joost en Annemarie Jan-Willem en Mirjam Linda Delft: J. Sinke B.M. Sinke-van Kooten Annemarie Krabbendijke, 11 mei 2010 Zorgcentrum Nieulande Correspondentieadres: Fam. Van de Sande-Sinke Groot Verréhof 7 4691 LA Tholen Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande, alwaar vrijdag 14 mei van 19.30 tot 20.30 uur gelegenfieid is tot condoleren. De rouwdienst wordt zaterdag 15 mei om 10.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in genoemde zaal nog gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande voor de bijzonder liefdevolle verzorging die onze moeder ontvangen heeft. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marij Eijsackers-Dobbelaar We wensen Frans en de familie sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens MFT- E&l LHC DowTemeuzen "Mijn tijden zijn in Uw hand" Psalm 31 16 Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Christina Flipse Wij wensen Stieny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Middelburg A. Flipse t L.A. Flipse-Stoel L. Flipse P. A. Flipse-Roelse E.P. Midavaine-Flipse B. Midavaine P.E. van Moolenbroek-Flipse C. van Moolenbroek t Neven en nichten Bedroefd maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid genomen van onze lieve schoonzus en tante Cathrien Imanse-Meuwenhuijze echtgenote van Leendert Imanse (in herinnering) Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. W. Meerman-lmanse (H. Meerman in herinnering) M. de Groene-Imanse J. de Groene J. Imanse-van Belzen (M. Imanse in herinnering) D. Imanse en E. van Belzen P.Quist-lmanse J. Quist J. Imanse (D. Butijn-Imanse in herinnering) Nieuwdorp 10 mei 2010 s§?Si Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoon moeder en oma. Woorden schieten tekort, maar het heeft ons heel erg goed gedaan te merken dat zij zo geliefd was en weet dat alle reacties ons steun geven bij de verwerking van het verlies van Nel van der Wielen-Slootmaaker Tonny Tonja, Wim Monica, Rian Rob Dennis Barbara, Robert Marlies Rinske Mathijs, Deborah, Thomas Wout, Machteld, Andries, Norah Nieuwerkerk, mei 2010 Quo Vadis? In onze herinnering Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en het warme medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het was een grote steun voor ons. Hita Blom - Ponsteen Jeroen en Krista Mirte en Eric en kleinkinderen Ziehikzee, mei 2010 Voor uw belangstelling en medeleven bij het overlijden van onze ma, schoonma en oma betuigen wij onze dank. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Blaauwe Hofke 136 voor de goede verzorging. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 139 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Ineke en Joop de Jonge-de Jonge Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, mei 2010 13 mei 2007 - 13mei2010 Elly Jeannette de Koeijer Er is geen'dag dat we niet aan je denken. Piet, Ingrid, Iris, Mare, Sandra, Robin ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Axel, mei 2010 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch 'opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41