familieberichten i II1ensenlifiq.nl Üva/J^defj Gerald Ryan Bram Wattel Bram Wattel Rick Frans Diederick Alexander Buijse woensdag 12 mei 2010 Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn beste maatje, onze lieve moeder Louisa Catharina Adriaansen-Vlamings (Wies) 22 juni 1948 11 mei 2010 Tonny Adriaansen Cindy en Michiel Rentmeesterlaan 75 4336 EE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 17 mei van 12.45-13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Onverwacht is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Ellen Manuella Schults-Muste Ella in de leeftijd van 83 jaar. Dirk Schults - in liefdevolle herinnering Tonen Conny Arne Lucy Zierikzee, 10 mei 2010 Zorgcentrum "Cornelia", afdeling "Zandplaat" Correspondentieadres: T. Schults Ravestraat 23 4301 BB Zierikzee Zaterdag 15 mei zal er om 10.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Cornelia" voor de liefdevolle verzorging. Herinner mij niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Herinner mij hoe ik was toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa en huisgenoot Willem Oreel in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg Debora en Anton Vlissingen W.P. Treffers kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 't Gasthuis afdeling Watertoren, 6 mei 2010 Correspondentieadres Doornlaan 15,4334 BTMiddelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Toch nog onverwachts is overleden onze fijne zwager, oom en oudoom Willem Oreel 4 januari 1926 6 mei 2010 Middelburg: C.N.J. Oreei-de Troije Biggekerke: Manneke van Keulen-Oreel Lou van Keulen Thijs, Maarten en Astrid Koudekerke: Nico Oreel Wij wensen Debora, Miep en Anton veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Alton (GB), 6 april 1947 Uit aller naam: t Terneuzen, 7 mei 2010 C.V. Ryan-Toussaint Robertstraat 40 4571 AT Axel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 14 mei om 14.00 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder de levenswil bleef het leven niet. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden .van mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma Maria Bliek-van Belzen in de leeftijd van 81 jaar Arnemuiden: A.M. Bliek Middelburg: Lenie en Gerard van den Berge-Bliek Utrecht: Marco en Karen Velp: Esther en Ronny Arnemuiden: Jos en Astrid Bliek-Nieuwdorp Melissa Angelo 4341 CN Arnemuiden, 11 mei 2010 Nieuwlandseweg 27 Onze dank gaat uit naar de Huisarts en personeel van Zorgstroom voorde goede verzorging. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 15 mei van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum H. fobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal er een afscheidsdienst gehouden worden. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van zorgcentrum De Beaufort te Arnemuiden. In verband met familieomstandigheden is zaterdag 15 mei Juwelier van den Berge Lange Delft 40 Middelburg de gehele dag gesloten Heden is van ons heengegaan onze lieve zuster en schoon zuster Maria van Belzen Echtgenote van A.M. Bliek Arnemuiden: C. van Belzen Arnemuiden: G. Kasse-van Belzen Kamperland: J. van Belzen-Dees neven en nichten Wij wensen Adrie en kinderen veel sterkte toe. Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze geliefde vriendin Marie Bliek-van Belzen Haar jarenlange trouwe - en hartelijke vriendschap zal altijd in onze herinnering blijven. Wij wensen Adrie en de kinderen kracht en sterkte met dit grote verlies. G. van Belzen G. van Belzen-van Belzen Anny van Belzen Diet en Ad Confurius Trudy en Klaas Marteijn Arnemuiden, 11 mei 2010 Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is. Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa in de leeftijd van 84 jaar. Domburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Westkapelle: Nel Wattel-Provoost Anneke en Roy Els en Emile Dennis Jennifer Daan Peter en Marianne Nuria Jaimy Karin en Bram Danicque Ricardo Mart Singel 29 1 4357 BV Domburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 15 mei om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Een laatste groet aan onze buurman Jesse Cathrien (t) Mieke Adriana en Hans en kinderen Abrupt uan ons losgescheurd Vlaardingen, 21 september 1966 Arnhem, 9 mei 2010 Ik hou van jou, mijn lief Arnhem: Monique Buijse - Grijsen Knakkie «JJ* Het draadje met ons kind voorgoed verbroken Goes: Jan Jerphie Buijse - Fabery de Jonge Dag grote, kleine broer Wageningen: Tom Laura Buijse - Bogdan Annesofie, Valerie Heinkenszand: Hidde Peter Grutter - Buijse Jeroen in liefdevolle herinnering Marloes, Tim Heinkenszand: Janine Pim van Westen - Buijse Ralph, Sven Kapelstraat 47, 6822 AT Arnhem (hier liever geen bezoek) Wij nemen afscheid van Rick, in besloten kring, op begraafplaats Moscowa te Arnhem. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Hans Flikweert Met grote inzet en toewijding is hij vele jaren werkzaam geweest voor ons bedrijf. Wij zullen dit als een dankbare herinnering aan hem bewaren. Wij wensen zijn familie, vrienden en kennissen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Autodemontagebedrijf Ad Stouten b.v.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40