Overladen Robbert Elmar Francois de Vos familieberichten 135 Piet Boonman [Jlenseniinq.nl Met intens verdriet delen wij U mee dat wij, veel te vroeg en te snel, afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve dappere partner, zoon, broer, schoonzoon en zwager 27 september 1973 8 mei 2010 Sascha Meijer Corrie Plaum Serge de Vos en Marit van Lieshout Jan, Friedel en Esther Meijer Wisentweide 8 3437 EB Nieuwegein De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 14 mei om 15.00 uur in de Parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Lombardstraat 1 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst kunt U van 14.30 tot 14.50 uur afscheid nemen van Robbert in bovengenoemde kerk. Aansluitend zullen wij hem om 1 7.00 uur begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van de Algemene Begraafplaats. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje Je zegt ik ben een beetje moe maar dan ben je echt aan het laatste beetje toe. Haar handen hebben voor ons gewerkt. Zo kort na het verlies van haar man, heeft nu ook onze moeder, zorgzame oma en oma ouer op 85-jarige leeftijd rust gevonden Klazina Magdalena Wabeke-de Kam Sien sinds 3 februari 2010 weduwe van Pieter Jan Wabeke Colijnsplaat: Matty Wabeke Cees Verwei Wolphaartsdijk: Dick Wabeke Elly Wabeke-van Goudswaard Colijnsplaat: Bert Wabeke Birgit Wabeke-Dreis Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, 8 mei 2010 Correspondentieadres: Mevr. M.T. Wabeke Rozenstraat 9,4486 CD Colijnsplaat De afscheidsdienst zal op zaterdag 15 mei worden gehouden om 10.00 uur in het Monuta stiltecentrum (bij verzorgingshuis Cleijenborch) aan de Dokter Maasstraat te Colijnsplaat. Aansluitend zullen we haar om 11.00 uur naar haar laatste rustplaats brengen op de begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd stiltecentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze kennisgeving als uitnodiging beschouwen. Nooit meer samen met je lachen lieve oma Wabeke we zullen je missen Davonne en Walter Tess, Evi Ricardo en Anne Leandro Pieter Colijnsplaat, 8 mei 2010 dinsdag 11 mei 2010 Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Pieter Boonman 4- Baarland, 4 december 1932 in de leeftijd van 77 jaar. f Goes, 8 mei 2010 Kwadendamme: Kwadendamme: Lewedorp: 's-Heerenhoek: Lewedorp: Kwadendamme: Kwadendamme: M. Boonman-Raas Peter en Joke Margreet en Norbert Jolanda en Stefan Francien en Kees Ronald Richard Antoinette en Jan Dennis en Marlou Hanneke en Martin Matty en Hans Linda en Ivo Ruud en Esther Johan en Annemarie Pieter Joost Martien en Carolien Bianca Marijn (in herinnering Gijs Simon Quistkostsedijk4 4434 PL Kwadendamme Woensdag 12 mei is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 14 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'de Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Boonman J. Boonman L. Boonman-de Koning P. Franse J. Franse-de Jonge Neven en nichten Kwadendamme, 8 mei 2010 Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager Wij wensen Merie en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Fam.Raas Toch nog onverwacht is na een ernstige ziekte overleden onze vriend Piet Boonman Wij wensen Marie met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Ko en Lies Lokerse Dirk en Corrie de Koster Buurman Pier, bedankt voor alles! Jacco, Simone, Huub en Freek Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Pier Boonman We wensen buurvrouw en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Ko en Paula Hans t en |oke Adriaan en Alexander Huib en Joke Jacco en Simone Huub, Freek Miranda en Michiel Nicky, Teun Bewonderingswaardig was zijn levenskracht, sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte, groot was zijn liefde voor zijn dierbaren, nu is hij in alle rust van ons heengegaan Johannes Flikweert - Hans A 13 september 1957 t 10 mei 2010 Dreischor, Ad en Nicolina Flikweert Zonnemaire, Gerrit en Thea Flikweert Numansdorp, Nel Schipper-Flikweert - in herinnering Numansdorp, Adrie en Cocky Schipper neven en nichten Zierikzee, Hospice "Kaaskenshuis" Correspondentieadres: Rijksstraatweg 3 3281 LV Numansdorp De afscheidssamenkomst zal gehouden worden vrijdag 14 mei in het Dorpshuis, Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.15 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe. Na de begrafenis is er gelegenheid tot informeel samenzijn in het Dorpshuis. Wij willen alle medewerkers van Hospice "Kaaskenshuis" bedanken voor alle liefdevolle zorg voor en betrokkenheid bij Hans. Na een heftige strijd hebben wij met intens verdriet afscheid moeten nemen van ons beste maatje Johannes Flikweert Kees Maliepaard Diny den Engelsman Leon de Meulmeester, Marlène van der Wekken Julia Graag willen wij het hospice Schouwen Duiveland bedanken voor hun geweldige inzet en verzorging. Zonnemaire, 10 mei 2010 Je wilde hier niet weg Je wilde hier nog zijn Nog van alles koken En kweken in je tuin Jacques Floornweg A Batavia, 26 januari 1931 t Middelburg, 9 mei 2010 Jenny Hoornweg-van Kleven Jacques en Rita Tim Kat ja Boite t Coren Yodi Caressa Rangèl Estelle Kievithof 7 4332 CK Middelburg Jacques is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 14 mei om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar onze huisartsen en het personeel van "Zorgstroom voor de goede zorgen. Geen bezoek aan huis. -"9 ij"- v H»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37