Goes zet dalende lijn voort te vinden bereiken finale Memorial Cup Vlissingen mist de mooiste kansen Breed veld Gezond slank met dr. Frank Si *t 143 Vosmeer zit in de wachtkamer Biervliet kampioen Best verkochte boek 2010 84 menu's om lekker af te vallen Lezersprijs 19,95* www.pzc.nl/webwinkel maandag 10 mei 2010 RCS-coach Michel Leonhart: „Ik heb hun ac commodatie gezien. Een groot en breed veld. Dat biedt mogelijkheden voor onze zaalvoetbal lers. Maar we zullen negentig minuten aan de bak moeten." len graag terugkomen om de beker te verdedigen." Zijn ploeg zat in de gemakkelijkste poule, waarin het afrekende (1-0) met concur rent Ajax A2, dat om de derde plaats met 2-0 verloor van Racing Genk. In de andere poule was het krachtsverschil gering. Genk, dat Jong Zeeland met 1-0 klopte, speel de het mooiste voetbal. De Bel gische topper struikelde in de laat ste poulewedstrijd verrassend over Cercle Brugge, dat na een vroege voorsprong overeind bleef Daar door eindigden Club Brugge, Jong Zeeland, FC Dender en Genk allen op acht punten, maar de Zeeuwse talenten hadden het gunstigste doelsaldo. Wilson: „Je moet ook geluk hebben, want ik vond Genk de beste ploeg." In deze poule speelde Arsenal Soc cer School een ondergeschikte rol. De blikvanger was de coach: Win ston Bogarde. De ex-international was tevreden. „Ik heb de jongens pas één keer kunnen trainen. Je ziet dat ze fysiek tekort komen en slimheid missen. Maar ze hebben het uitstekend gedaan tegen kwali tatief sterke tegenstanders." Bogarde, die als gefortuneerde voetballer zijn loopbaan bij Chel sea anoniem afsloot, wil slagen in het trainersvak. „Ik heb bij Volen- dam en Ajax de jeugd getraind. Ik ben nu door Arsenal gevraagd om talenten te trainen. Het zijn spe lers uit de Randstad, die voor hoofdklassers en eersteklassers uit komen. Ik maak daar een rapport over dat naar Arsenal gaat." Bogarde ambitieus: „Volgende maand heb ik mijn diploma coach Betaald Voetbal op zak. Ik wil graag in de eredivisie aan de slag." door Klaas Verspoor POORTVLIET - Vosmeer boekte za terdag in de nacompetitie van de vierde klasse B een 1-0-overwin- ning bij SPS. De ploeg uit Poort vliet moet zaterdag in Fijnaart win nen van FSV om nog uitzicht te behouden op de derde klasse. Het promotieduel verliep voor rust gelijkwaardig. In de 50e mi nuut trachtte SPS een aanval op te zetten, maar Vosmeer veroverde de bal. Na een diepe bal over de Poortvlietse verdediging kopte Soufian Allouchi op aangeven van Adderahin El Fadili Vosmeer naar de 0-1. Na de openingstreffer had den de bezoekers een veldover- wicht, zonder daarbij tot uitge speelde kansen te komen. Vosmeer kan nu in de wachtka mer. Op 15 mei is de ploeg aan dachtig toeschouwer bij het duel tussen FSV en SPS. Een week later speelt Vosmeer thuis tegen FSV. MIDDELBURG - Biervliet keert terug in de vierde klasse van het zondag voetbal. De ploeg van trainer Pa trick Boute behaalde gistermiddag op de slotdag van de competitie het kampioenschap in de vijfde klasse door met 5-1 Zeeland Sport te verslaan. Derek de Booij nam vier treffers voor zijn rekening. De bezoekers kenden een droomstart. Al na 55 seconden zette Timon van der Hooft zijn ploeg op voor sprong. foto Ruben Oreel Gezond slankpiet Dr. Frank A 4 11 lil i>u WEBWINKEL Wilt u ook op een verantwoorde manier, zonder vervelende hongergevoelens een paar kilo kwijt? Lees er alles over in dit unieke boek, waarvan inmiddels meer dan 150.000 exemplaren verkocht zijn. Handige boodschappenlijstjes mr k°n het boek tot een uiterst praktisch naslagwerk. Uitvoering paperback, 108 pagina's. exclusief 1,95 verzendkosten categorie Boeken s waar de Goese verdedigers de bal niet konden wegwerken. Uit de scrimmage die volgde, trof Mi chael Diepens doel: 1-0. Goes kreeg ook kansen in de eer ste helft, maar die waren niet aan de ploeg besteed. Een kopbal van Shannon Braafhart en de rebound via Padden van de Water konden niet tot doelpunt worden gepro moveerd. In de tweede helft zette Goes meer druk. „Maar dat lever de weinig op", aldus Van der Sluis. „We hebben toen geprobeerd om het op ï-o te houden." Dat lukte evenmin, want vijf minu ten voor tijd verdubbelde Kevin van Kempen de marge in het voor deel van de Brabanders. Hij pikte de bal op, dribbelde zich vrij en schoot vanaf twintig meter raak in het Goese doel: 2-0. Van der Sluis legde zich neer bij de nederlaag. „De vorm is niet meer helemaal aanwezig bij ons. We scoren zo moeilijk op dit mo ment en dat werkt door op de he le ploeg. Het knaagt aan iedereen." De trainer hoopt komende zondag op de ommekeer. „Maar het is dui delijk dat we uit een ander vaatje zullen moeten tappen." Voor Terneuzen zit het seizoen erop. De Zeeuws-Vlaamse zon dag-tweedeklasser had nog een kans op deelname aan de nacom petitie, maar zag die gisteren in rook opgaan. EBOH verloor op ei gen veld na strafschoppen van EFC. De ploeg uit Eersel promo veert daardoor naar de eerste klas se, EBOH mag via de nacompetitie proberen alsnog te promoveren. HW'24 - Madese Boys 0-1 (0-0): HW'24 gaat het nog knap lastig krijgen om een ronde verder te ko- - men in de nacompetitie met als in zet promotie naar de tweede klas se. Tegen Madese Boys had de for matie van trainer Erik Brems geen schijn van kans. De Hulstenaren verloren volkomen verdiend met 1-0. Met die uitslag mocht HW'24 de handen dichtknijpen, want de Brabanders lieten twee strafschop pen onbenut. Uitblinker was Björn de Bruyn van Madese Boys, een boom van een kerel die pas zestien jaar is en de komende tijd een trainingsstage gaat volgen bij Willem II. Kort voor tijd kreeg Ma dese Boys loon naar werken. Uit een hoekschop kopte Richard Ramstijn feilloos binnen. door Koen de Vries MAASTRICHT - VC Vlissingen schiep zich gisteren een goede uit gangspositie om de tweede ronde van de nacompetitie te bereiken. De eersteklasser speelde in Maas tricht tegen FC Vinkenslag met 0-0 gelijk. Echt tevreden waren de Vlissingers echter niet. „We heb ben ontzettend veel kansen ge mist", had trainer Ruud Pennings gezien. „Als we met 5-0 gewonnen hadden, was dat niet geflatteerd ge weest." Het was een vorm van comedy-ca- pers dat zich gisteren bij vlagen voor het doel van Vinkenslag af speelde. Verschillende Vlissin- gen-spelers verschenen kansrijk voor het Limburgse doel, maar de bal wilde er niet in. Paal, lat, de keeper, een uitgestoken been of an dere lichaamsdelen verhinderden dat Vlissingen scoorde. Pennings: „In de eerste vijf minuten misten we al drie opgelegde kansen. En de hele wedstrijd door waren we - de bovenliggende partij. We had den een betere uitgangspositie moeten creëren", vond Pennings. „We krijgen nog een zware dob ber." MIDDELBURG - De dalende lijn waarin de voetballers van Goes al een tijd verkeren, zette zich giste ren voort in de nacompetitie. De zondag-tweedeklasser verloor met 2-0 van Nemelaer. De Rooms-Katholieke Sport Vere niging Nemelaer had zich al dagen verheugd op de komst van Goes, zo werd gisteren duidelijk. „Wij le zen ook de PZC en weten dus dat het niet goed gaat met Goes", al dus een bestuurslid. Goes verspeelde in slotfase van de competitie een goede uitgangposi tie in de tweede klasse E. De for matie van trainer Kees van der Sluis zag de titel en rechtstreekse promotie aan zich voorbijgaan. Ge hoopt werd dat de vrije val tot stil stand kon worden gebracht in de nacompetitie, maar Nemelaer toonde zich een stugge tegenstan der. De ploeg uit Haaren, nabij Oister- wijk, begon voorzichtig aan de wedstrijd en liet Goes aanvankelijk het spel maken. Na twintig minu ten nam de thuisploeg het initia tief wat meteen tot een treffer leid de. Een vrije trap kwam in het vij andelijke strafschopgebied terecht,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 79