461 sport
Webber is een klasse apart
Van Minde
pakt brons
in Maribor
FORMULE 1 Coureur maakt in Barcelona hoge verwachtingen waar
maandag 10 mei 2010
door Tim Senden
BARCELONA - Als je gisteren geld
had ingezet op een overwinning
van Mark Webber, dan hadden de
wedkantoren amper geld uitge
keerd. Niet alleen de machtsver
houdingen maar ook de statistie
ken wezen de Australiër vooraf
aan als de gedoodverfde winnaar.
De coureur van Red Buil maakte
de hoge verwachtingen op het Cir
cuit de Catalunya waar. Hij leidde
van start tot finish en bleef zijn
voornaamste concurrent, de Span
jaard Fernando Alonso, ruim 24 se
conden voor. De Duitser Sebastian
Vettel (eveneens Red Buil) werd
derde.
De renstal van Red Buil imponeer
de in aanloop naar de Grote Prijs
van Spanje en veroverde bij de
kwalificatie de eerste startrij. Web
ber mocht van 'pole' vertrekken,
terwijl Vettel als tweede van start
kon gaan. Aangezien de afgelopen
negen formule 1-wedstrijden in
Barcelona werden gewonnen door
de coureur die vanaf poleposition
begon, was het niet moeilijk om
de vermoedelijke winnaar aan te
wijzen. Webber voldeed aan de
verwachtingen en soleerde naar ze
ge-
„Fantastisch, je was onnavolg
baar", vertelde het team over de ra
dio aan de Australiër, nadat hij de
zwartwit geblokte vlag had gezien.
Dat zijn teamgenoot Vettel
'slechts' als derde eindigde, was
het enige smetje voor Red Buil.
De Duitser toonde zich in de kwa
lificaties duidelijk sneller dan zijn
rivalen Alonso, Lewis Hamilton
en Jenson Button maar kreeg in
de race last van een technisch de
fect. Eerst troefde Hamilton hem
al af, dankzij een rappe pitstop,
waarna Vettel werd gekweld door
remproblemen. Het talent moest
Alonso langs laten gaan en reed
met dichtgeknepen billen de laat
ste ronden op het Circuit de Cata
lunya. Zijn team adviseerde hem
om de remmen zoveel mogelijk te
ontzien. Een lastige opgave voor
een coureur wiens auto geregeld
boven de 300 kilometer per uur
rijdt.
Dat Vettel na afloop alsnog naar
het podium werd geroepen, had al
les te maken met een noodlottig
incident rond Hamilton. De Brit
Mark Webber leidt de race in Barcelona, met kort achter hem teamgenoot
Sebastian Vettel. foto Manu Fernandez/AP
zag tot zijn afgrijzen dat twee ron
den voor het einde de linkervoor-
band plofte, waardoor hij in de
bandenstapel eindigde.
„Ik reed rustig naar de finishlijn",
keek de McLaren-coureur terug.
„Het waren mooie WK-punten ge
weest. Maar ja, dit kan gebeuren in
autoracen."
De jonge Duitser kon tevreden
zijn met zijn derde plek, één posi
tie hoger dan de 41-jarige Michael
Schumacher die daarmee zijn bes
te resultaat sinds zijn rentree boek
te. Maar Vettel was zo sportief om
na afloop toch vooral de fraaie
prestatie van teamgenoot Webber
te benadrukken. „Mark was een
klasse apart."
Red Buil veroverde zaterdag de vijf
de poleposition in vijf races en on
derstreepte daarmee zeer snelle bo
lides te hebben. Kenners verwach
ten dan ook dat Webber of Vettel
in de komende wedstrijden klasse
mentsleider Button zullen inha
len. Al probeerde Webber (vierde
in de tussenstand) de euforie te
temperen: „Het is nog vroeg in het
seizoen", benadrukte hij. „We
moeten afwachten hoe de Ferra
ri's en McLaren's zullen presteren
op de andere circuits." In plaats
van vooruitkijken, wilde de Austra
liër liever geniet van het moment:
„Het was een sensationeel week
einde", meende de winnaar. „We
hadden een foutloze Grand Prix."
MARIBOR - Carlo van Minde heeft
bij de wereldbekerwedstrijd tur
nen in de Sloveense stad Maribor
brons gewonnen op vloer. De uit
Goes afkomstige turner behaalde
een puntentotaal van 14,150 pun
ten. Het goud ging naar Kas van
Weelden (14,600), zilver was er
voor de Sloveen Rok Klavora
(14,550.
De Nederlandse afvaardiging be
haalde in totaal acht medailles Kas
van Weelden (vloer), Marlies Rij
ken (balk) en Mayra Kroonen
(vloer) kregen het goud omgehan
gen. „Er is gewoon goed geturnd
door iedereen", aldus coach Marcel
Kleuskens.
De wedstrijd in Slovenië was niet
al te sterk bezet. Mede daardoor
konden de Nederlandse turners
zich opvallend vaak mengen in de
strijd om de medailles. Kroonen
nam het meeste eremetaal mee in
haar koffer. Ze veroverde zaterdag
twee zilveren medailles op sprong
en brug. Gisteren was ze de beste
op vloer en pakte ze brons mee op
de balk. Rijken, die zaterdag brons
veroverde op brug, rhocht zondag
de hoogste trede van het podium
beklimmen voor haar oefening op
balk: 13,700. Kroonen eindigde als
derde met 12,900. In totaal behaal
den de Nederlandse turners vijf
tien finaleplaatsen in Maribor.
UIT
LAGEN
AUTOSPORT
Barcelona. Grote Prijs van Spanje. 1Webber
(Aus) RedBull 66 ronden in 1.35.44,101
(192,471 km/u), 2. Alonso (Spa) Ferrari
0.24.065, 3. Vettel (Dui) Red Buil 0.51,338, 4.
Schumacher (Dui) Mercedes 1.02,195, 5. But
ton (GBr) McLaren 1.03,728, 6. Massa (Bra)
Ferrari 1.05,767, 7. Sutil (Dui) Force India
1.12,941, 8. Kubica (Pol) Renault 1.13,677, op
1 ronde: 9. Barrichello (Bra) Williams, 10. Al-
guersuari (Spa) Toro Rosso. WK-stand: 1But
ton 70 punten, 2. Alonso 67, 3. Vettel 60, 4.
Webber 53, 5. Rosberg 50, 6. Hamilton 49.
ATLETIEK
Nisse Grote Meidoornloop 15 km Mannen:
1. Tim Pleijte (Zoutelande) 50.13, 2. Jesper
Francke (Koudekerke) 50.44, 3. Alwin Vermeu
len (Kwadendamme) 51.33, 4. Martijn de Kok
(Wolphaartsdijk) 53.03, 5. Mare Riemens (Mid
delburg) 53.18, 6. Erik Kok (Arnemuiden)
54.24, 7. Wilco de Vos (Kattendijke) 54.29, 8.
Gilles Geschiere (Meliskerke) 55.53, 9. Peter
Balkenende (Goes) 56.22, 10. Andre van Mal-
degem (Gapinge) 56.28, 11. Peter Limbergen
(Goes) 56.34, 12. Bram Verhage (Aagtekerke)
57.32, 13. Jan Jaap Ritsema (Middelburg)
57.38, 14. Jan van Vaardegem (Westkapelle)
57.41, 15. Wilco de Schipper (Westkapelle)
57.44. Vrouwen: 1. Marianne de Kok (Lewe-
dorp) 57.46, 2. Fatima Goncalves (Middelburg)
1.08.46, 3. Corina Grim (Lewedorp) 1.10.31,
4. Wilma Polderdijk (Domburg) 1.11.41, 5.
Machteld Verdaasdonk (Huybergen) 1.13.05,
6. Anja Kluijfhout (Middelburg) 1.14.38, 7. Ma
rianne Knijff (Philippine) 1.15.10, 8. Ellen Kop-
pejan (Vlissingen) 1.15.33, 9. Mieke Valk
(Goes) 1.16.04, 10. Geertje Huurman (Goes)
1.16.20. Kleine Meidoornloop 7.5 km Man
nen: 1. Robbert Meeuwse (Kwadendamme)
25.49, 2. Leon Jacobse (Zoutelande) 26.51, 3.
Wibo Verstraate (Westkapelle) 28.09. Vrou
wen: 1. Lindy v Anrooij (Kapelle) 33.00, 2. In-
grid Koene (Yerseke) 33.45, 3. Digna Boer
(Burgh Haamstede) 33.49. Mini Meidoorn
loop 1.5 km jongens: 1. Wouter Verstraate
(Westkapelle) 04.58. Vrouwen: 1. Shirin van
Anrooij (Kapelle) 06.15.
BASKETBAL
Vrouwen Hoofdklasse: BC Vlissingen-Deurne
Pioniers 67-50. Eerste klasse: Volharding -
Marathon 32-47. Mannen. Eerste divisie B:
Cangeroes-Black Eagles 68-59. Hoofdklasse:
High Five 2-EBBC 63-94. Overgangsklasse A:
BC Vlissingen 2-BS Weert 3 71-51. Eerste klas
se A: Vossenberg-Virtus 2 82-57, Smokkel-
hoek-Barons 2 85-65. Tweede klasse: Smok-
kelhoek 3 - Voorwaarts 79-38.
BILJARTEN
Eredivisie: Twentevisie-Verbrugge Terminals
0-8, Delta Fast-Van Donge de Roo 1-7,
Maas/Las Montage-A1 Biljarts 2-6, Schuier
Cues-Crystal Kelly 0-8, Snellen Recycling-DKM
Tools/Nedglas 6-2, MCRMetaalconserve-
ring-Dekker Keukens 4-4. Stand: Van Donge
de Roo 22-39; Delta-Fast 22-36; Crystal Kelly
22-34; Snellen Recycling 22-27; Dekker Keu
kens 22-23; Maas/Las Montage 22-21; MCR
Metaalconservering 22-19; Verbrugge Termi
nals 22-17; Twentevisie 22-15; A1 Biljarts
22-14; DKM Tools/Nedglas 22-12; Schuier
Cues 22-7.
HOCKEY
Vrouwen. Tweede klasse B: Dopie-Hudito
0-7, Souburgh-Dordrecht 0-3, Goirle-Etten
Leur 9-1, Rapide-Berkel Enschot 4-0, Voor-
ne-Ommoord 1-0, IJssel-Barendrecht 3-0.
Stand: Hudito 21-61; IJssel 21-47; Voorne
21-47; Rapide 21-43; Dordrecht 21-41; Goirle
21-29; Etten Leur 21-26; Ommoord 21-25;
Berkel Enschot 21-22; Barendrecht 21-21; Do-
pie 21-4; Souburgh 21-3. Derde klasse C:
DES-Pelikaan 1-2, Tempo-Hilvarenbeek 0-0,
Prinsenbeek-Vlissingen 4-1, Udenhout-Berli-
cum 1-2, Oirschot-Waalwijk 2-0. Stand: Peli
kaan 21-49; DES 21-47; Prinsenbeek 21-47; Li
berty 20-39; HOCO 20-35; Udenhout 21-32;
Waalwijk 21-27; Oirschot 21-21; Vlissingen
21-20; Berlicum 21-17; Hilvarenbeek 21-17;
Tempo 21-10. Vierde klasse C: Zevenber-
gen-Zundert 6-2, Vlijmen-Shot 3-2, Bommeler-
waard-Made 10-0, DDHC-Gilze Rijen 2-2.
Stand: Zevenbergen 19-45; DDHC 19-43;
Shot 19-40; Zundert 20-39; Vlijmen 19-30;
Gilze Rijen 19-29; Bommelerwaard 19-27; Te-
teringen 18-14; Oudenbosch 18-13; Olympia
19-13; Made 19-2. Mannen. Derde klasse C:
Dordrecht-Warande 1-5, Rapide-Pelikaan 4-2.
Stand: Warande 19-36; Prinsenbeek 18-35; Li
berty 18-34; Barendrecht 18-33; Voorne
19-27; Zevenbergen 18-26; Udenhout 18-25;
Rapide 19-24; Pelikaan 20-23; Dordrecht
19-18; Rapid 18-10. Vierde klasse C: Mis
tral-Dommel 0-4, DDHC-Vlissingen 0-10.
Stand: DES 14-40; Gilze Rijen 15-35; Shot
15-34; Olympia 16-28; Vlissingen 15-27; Dom
mel 16-14; Zundert 15-12; Mistral 15-4;
DDHC 15-4
KORFBAL
Eerste klasse G: Rust Roest-Merwede 19-7,
Nieuwerkerk-VEO 30-14, TOP (A) - Tjoba
19-17, All Ready-Fortis 10-15. Stand: Nieuwer-
kerk 11-19; Rust Roest 11-18; TOP (A) 11-16;
Tjoba 11-11; VEO 11-10; Merwede 11-6; For-
tis 11-6; All Ready 11-2 Tweede klasse G: Dijk-
vogels-Swift (M) 13-9, Korbatjo-Ondo (M)
15-12, RWA-Sagitta 25-8, Olympia (S) - Oran
je Nassau (V) 19-14. Stand: Dijkvogels 11-21;
RWA 11-16; Korbatjo 11-13; Swift (M) 11-12;
Olympia (S) 11-10; Sagitta 11-10; Ondo (M)
11-4; Oranje Nassau (V) 11-2 Derde klasse K:
Stormvogels (W) - Seolto 6-10, Scheldevo-
gels-DSO (K) 13-9, Zaamslag-Togo 7-18, VIOS
(W) - Ventura Sport 11-15. Stand: Ventura
Sport 11-21; Seolto 11-15; VIOS (W) 11-13;
DSO (K) 11-10; Togo 11-9; Scheldevogels
11 -8; Stormvogels (W) 11 -8; Zaamslag 11 -4
Vierde klasse M: Good Luck-Blauw Wit (K)
16-9, KVK-BKC 22-10, Volharding-Atlas 6-12.
Stand: Good Luck 10-15; Blauw Wit (K) 9-14;
KVK 10-14; Atlas 9-13; Volharding 10-7; Luc-
tor 9-2; BKC 9-1
MOTORCROSS
Zoutelande. Derde internationale strand-
cross Zoutelande. Motoren A-finale: 1. Ste
fan Hage, Goes, KTM; 2. Jeffrey van Kempen,
Oost-Souburg, Yamaha; 3. Kevin Spruijt, Melis
kerke, Yamaha; 4. Thijs Verbrugge, Aarsele (B),
Honda; 5. Tom Larsen, Oss, Kawasaki; 6. Stefan
Guilbert, Coulonge (F), Honda; 7. Sander Wit
te, Den Burg, Honda; 8. Mare Dacourt,
Loon-Plage (F), Honda; 9. Marinus Braber, Stad
aan het Haringvliet, Honda; 10. Bram van
Schilt, St. Annaland, Yamaha; 12. Bart Kuzee,
Waarde, Honda; 15. Jacques van Putten, We-
meldinge, Yamaha.
Quads: 1Kelly Verbraeken, Stekene (B); 2. Ni
co van Moer, Huldenberg (B); 3. Wil van der
Laan, Nieuwveen; 4. Ronald Berends, Rotter
dam; 5. Mark Meerburg, Nieuwerkerk a/d IJs
sel.
PAARDENSPORT
Vrouwenpolder. Concours hippique Gouwe
Reyers. Dressuur paarden. Klasse Z2: 1.
Chantal Nijpjes, William (Se-Ros) 223; 2. Jeani-
ne Nieuwenhuis, TDN's Valencia (Gouwe
Reyers) 229; 3. Jeanine Nieuwenhuis, Hexa
gon's Variety, 225. Z1: 1. Dinja van Liere, Zib-
bedy's Way (Allround) 224; 2. Lucie Louws,
Zaffier (Gouwe Reyers) 214; 3. Lisette den
Dekker, Vesta (Honter.) 212. M2: 1. Katja de
Groes, Uriant (Walcheren) 200; 2. Jessica van
Belzen, Zodeste (Walcheren) 192; 3. Maarten
Koppejan, Rexford (Vroonr.) 188. M1: 1. Maai
ke Zeeveld, All in One (Scheldestad) 205; 2.
Jessica Nijpjes, Amazing N (Se-Ros) 205; 3. Lin
da Mater, Apachi (Schouwse R.) 200. L2:1. Ba-
bette Bookelaar, Daiquiri (Se-Ros) 200; 2. Step
hanie de Frel, Bromella (Hulst) 200; 3. Kim-
berley Cornelisse, Nouvelle Natache (PSV
West-Zws-VI.) 198. L1: 1. Natalie Poppe, Utah
(Se-Ros) 195; 2. Natasja Vink, Uzari (Weelr.)
193; 3. Bo de Muynck, Zicolda (Weelr.) 190.
Tweede proef. Klasse Z2: 1. Chantal Nijpjes,
William, 221; 2. Jeanine Nieuwenhuis, TDN's
Valencia, 219; 3. Stephanie de Frel, Virgina,
210. Z1:1. Dinja van Liere, Zibbdy's Way, 224;
2. Lucie Louws, Zaffier, 215; 3. Cindy Assink,
Nala (Scheldestas) 211. M2: 1. Hella van der
Horst, Urïelle van de West-Gavers (Schelde
stad) 182; 2. Lisette den Dekker, Hinde, 181;
3. Claudia Hoondert, Vilamdo (Weelr.) 180.
M1: 1. Annemieke Maaskant, Vamos (Schouw
se R.) 201; 2. Dinja van Liere, Diessel Fuel For
Life, 200; 3. Maaike Zeeveld, All un One en Lin
da de Mater Apachi, 194. L2: 1. Kimberly Cor
nelisse, Nouvelle Natache, 213; 2. Emma Riet
veld, Kon-Tiki (Se-Ros) 201; 3. Debbie Offer
mans, Avec Espoir (Se-Ros) 189. L1: 1. Chris
tina Labudzik, Zaro (Se-Ros) 198; 2. Samantha
Denayere, Flint (Se-Ros) 194; 3. Natasja Vink,
Uzari, 194. Dressuur Pony's. Klasse Z2: 1.
Jeanine Nieuwenhuis, Kantjes Renaldo (Gouwe
Reyers) 67.63%. M2 cat E: 1. Maartje Over-
weel, Moreno (Schouwse R.) 186. M2 cat. C:
1. Angelina Cevaal, Shadow (Scheldestad) 191.
L1 cat. DE: 1. Katja de Leeuwen, Dow Jones
(Scheldestad) 187. L1 cat. B: 1. Kim Alting,
Xantia Dancer (Se-Ros) 192. Tweede proef: 1.
Jeanine Nieuwenhuis, Kantje's Ronaldo,
64.74%. M2 cat. E: 1Maartje Overweel, More
no, 177. M2 cat. B: 1Quinty van Tatenhove,
Ronald (Gouwe Reyers) 181. L2 cat. DE: 1. Kat
ja de Leeuwen, Dow Jones, 185. L2 cat. C: 1.
D. Muller, Gipsy (Scheldestad) 184.
Springen paarden. Klasse Z: 1Noelle van de
Velde, Chyrano (Rijsbergen) 4/86.20; 2. Piet
Huige, Uccelo (weelr.) 5/94.42; 3. Noelle van
de Velde, Voice, 11/103.56. M: 1. Marcelle de
Kam, Vigo (Oranjezon) 0/4/37.08; 2. Anniek
van der Linde, Zandora Z (Weelr.) 0/4/39.54;
3. Noelle van de Velde, Zamora, 0/4/40.10. L:
1. Ellen Briquet, Rocket Power (Hulst)
0/0/36.22; 2. Nadine Timmerman, Tio Karlo
(Oranjezon) 0/0/39.21; 3. Kim Huige, Zagita
(Weelr.) 0/0/41.30. Progressief B/L: 1 Ellen
Briquet, Mazzel, 36/47.46; 2. Richard Poppe,
Tressoir (Oranjezon) 33/52.21; 3. Noelle van
de Velde, Voice, 31/62.41. Springen pony's.
M cat. D: 1. Manon Steijn, Orchid's Xander
(Weelr.) 0/70.88. L cat. DE: 1Katja de Leeu
wen, Dow Jones, 0/0/42.16. L cat C: 1. Lisanne
Janse, Chico van de Favorite (Gouwe Reyers)
0/75.74. Progressief L cat. DE: 1. Manon Ste
ijn, Orchid's Xander, 36/47.96.
VOETBAL
Hoofdklasse B: Jodan Boys-Bennekom 4-1, Ko
zakken Boys-IJsselmeervogels 1-3,
Odin'59-SDC Putten 2-2, GVW-Dovo 1-3,
Sparta Nijkerk-Hoek 4-1, Spakenburg-Zwaiu-
wen'30 3-1, LRC-Volendam 1-4.
IJsselmeervogels 26 19 3 4 60 64- 18
Sparta Nijkerk 26 18 4 4 58 69- 35
Spakenburg 26 14 8 4 50 62- 36
Hoek 26 12 9 5 45 38- 29
Zwaluwen'30 26 12 2 12 38 50- 49
GVW 26 10 7 9 37 46- 43
SDC Putten 26 9 8 9 35 43 - 45
Kozakken Boys 26 8 9 9 33 46- 47
Odin'59 26 8 7 11 31 46- 51
Jodan Boys 26 8 7 11 31 40- 54
LRC 26 8 6 12 30 43- 51
Volendam (rkav) 26 7 5 14 26 45- 60
Dovo 26 6 2 18 20 33- 66
Bennekom 26 4 1 21 13 32- 73
Vijfde klasse A ZONDAG: Sluis-Groede 0-2,
Zeeland Sport-Biervliet 1-5, Hoofdplaat-Philip-
pine 1-0, IJzendijke-SDO'63 3-0, Vogelwaar-
de-Graauw 5-2, Terhole-Sluiskil 2-1, Hulster-
loo-Schoondijke 3-2.
Biervliet 26 18 5 3 59 68- 26
IJzendijke 26 17 5 4 56 60 - 32
Sluiskil 26 15 5 6 50 61 - 35
Zeeland Sport 26 16 1 9 49 62 - 43
Philippine 26 15 3 8 48 77- 47
Hulsterloo 26 14 6 6 48 54- 37
Groede 26 14 4 8 46 49 - 40
Hoofdplaat 26 8 4 14 28 38- 49
Graauw 26 8 4 14 28 44- 59
Sluis 26 6 6 14 24 47- 73
Schoondijke 26 5 8 13 23 30- 42
SDO'63 26 5 5 16 20 34- 72
Vogelwaarde 26 3 7 16 16 34- 65
Terholè 26 3 7 16 16 27- 65
D-pupillen. Eerste divisie B:
Cortgene/JVOZ-VW 0-2, Helmond Sport-FC
Dordrecht 1-2, MW-PSV 1-2.
Nacompetitie. Hoofdklasse: Achilles
Veen-WGZ 0-1. Eerste klasse: SSV'65-Alm-
kerk 1-1, Wieldrecht-SVW 1-2, Sliedrecht-Dui-
veland 4-2. Tweede klasse: VCK-Tholense
Boys 3-1, Seolto-De Meeuwen 1-1,
Tricht-SSC'55 1-3. Vierde klasse A: Wolfaarts-
dijk-Nieuwland 4-3. Vierde klasse B: SPS-Vos-
meer 0-1. Zondag. Eerste klasse: Haar-
steeg-RKWO 1-2, Nemelaer-Goes 2-0. Twee
de klasse: HW'24-Madese Boys 0-1, BSC-Uno
Animo 0-0, Roosendaal-Dosko 1-0
WIELRENNEN
Arkel. Jeugd. Landelijke mountainbikewed
strijd. Categorie 1 meisjes: 1. Emma Verloop
(Wisenkerke). Categorie 3 jongens: 2. Tim
van Dijke, 3. Nick van Dijke (Wissenkerke), 6.
Damy Vader (Middelburg) 10. Simon de Vrieze
(Renesse). Categorie 4 jongens: 4. Joppe de
Vries (Wolphaartsdijk). Categorie 4 meisjes:
2. Aimée Schoe (Vrouwenpolder). Categorie 5
Meisjes: 2. Didi de Vries (Wolphaartsdijk). Ca
tegorie 6 meisjes: 5. Lindy van Anrooy (Kapel
le). Categorie 4 jongens: 3. Erik Boer (Wolp
haartsdijk). Categorie 5 jongens: 1. Milan Va
der (Middelburg), 10. Ricky Swenne (Wissen
kerke)
's-Heer Hendrikskinderen. Ronde van Goes:
amateurs A; 1. Guus de Graauw (Wouwse
Plantage), 2. Johan Peemen (Rijsbergen), 3.
Erik Vereecken (Hulst), 4. Jan de Jager (Wolp
haartsdijk), 5. Jacco Ringelberg (Goes). Ama
teurs B: 1. Dennis van den Hurk (Barend
recht), 2. Remy Vasseur (Vlissingen), 3. Arjan
Klaasse (Schore), 4. Reinier van der Does (Co-
lijnsplaat), 5. Alex de Haan (Heinkenszand).
Amateurs 40+: 1. Jack van der Horst
(Oost-Souburg), 2. Matti de Baat (Nieuw-Vos-
semeer), 3. Stephan Borsboom (Hellevoet-
sluis), 4. John Akkermans (Rilland), 5. Adrie
Kools (Sint-Willebrord).