Mr. Henri Ferdinand Marie van der Heijden Hendrika Johanna Minnaar Geertruidus Milhous Truidus <r 28 ifamilieberichten maandag 10 mei 2010 (IlensenUnq.nl Always a gentleman Vredig, te midden van zijn kinderen en kleinkinderen is van ons heengegaan, onze vader en grootvader weduwnaar van Geertruda E.Y. Verkerk weduwnaar van Ida Haan Houder van diverse ordes waaronder: Officier in de orde van Oranje-Nassau Commandeur in de orde van de Heilige Gregorius de Grote 's Hertogenbosch, 13 november 1915 Lima (Peru): Butare (Rwanda): Raalte: Zwolle, 8 mei 2010 Woubrugge: Barend en Monique David Claire Caroline en Aziz Ferdinand en Rose Marie Befje Coen en Susan Annemie en Jan Marieke Rick Rutger en Deanne Myrthe Kurt Correspondentieadres: A.Westenenk-van der Heijden Burgemeester Kerssemakersstraat 2 8101 AN Raalte De avondwake zal worden gehouden op dinsdag 11 mei om 19.00 uur in de basiliek H. Kruisverheffing te Raalte. Aansluitend is er in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De H. Eucharistieviering zal worden gehouden op woensdag 12 mei om 10.30 uur in de bovengenoemde kerk. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.30 uur in crematiorium Steenbrugge, Raalterweg 29 te Diepenveen. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere vrouw. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, harte lijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn liefhebbende vrouw, moeder, oma en over-oma Johanna Beumer in de leeftijd van 90 jaar. Levinus Roelse Paula en Hans Wouters Leonie en Michel Thomas Piet en Fransien Roelse lolijn en Lourens Ruby Marinda Oost-Souburg, 8 mei 2010 Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 36 4389 TL Ritthem Wij willen alle medewerkers van Bachten Poorte en de Zoute Viever bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid afscheid te nemen dinsdag 11 mei van 20.30 tot 21.00 uur in uitvaartcentrum H. |obse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 12 mei om 11.15 uur in het leugdgebouw te Westkapelle. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van 10.30 tot 11.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op bewonderswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van onze moeder, schoonmoeder en oma wedgwe van Leendert Nelis de Koster in de leeftijd van 86 jaar. Kortgene: John en Pauli Marc en Lydia, Sylvain, Celeste Robin en Roxanne Karine en Rene Essen(B): Rens Goes, 8 mei 2010 s'- Gravenpolderseweg 102b 4462CH Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 11 mei in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 12 mei om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de plechtigheid in het crematorium. Stil en eenvoudig ben je weggegaan Stil en eenvoudig zul je in onze harten 6lijven voortbestaan. Diep geraakt door de moed en de kracht waarmee zij tot het laatst gevochten heeft om 6ij ons te blijven, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Cornelia Faase-ITeijmatts Weduwe van Pieter Faase ik Rotterdam t Oost-Souburg 8 oktober 1915 6 mei 2010 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres C. Wezer-Faase Suze Groeneweglaan 103 4385 KN Vfissingen Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 11 mei van 13.00 tot 14.00 uur in fiet uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren op de begraafplaats. Engelen bestaan niet maar in de Zoute Viever zijn we ze tegen gekomen. Bedankt namens de familie. Wij hebben kennis genomen van het overlijden van een zeer gewaardeerd lid oud trainer en coach van Handbal vereniging G.S.C. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Goes Bestuur en leden G.S.C. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij Uben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 Diepbedroefd delen wij u mede, dat van ons heenging, mijn innig geliefde, toegewijde vrouw, onze lieve en zorg zame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria de Visser echtgenote van Marinus (Bas) Paauwe Geboren te Oostkapelle, 22 juni 1928 Overleden te Papendrecht, 6 mei 2010 Dankbaar zijn wij voor wie zij voor ons was en voor vele anderen. Wij geloven dat zij geborgen is in Gods ontferming. Papendrecht: M. Paauwe Papendrecht: Peter en Clari Mirjam en lurgen, Kjeld, Sterre Maike en Joost, Naomi, Emily, Yasmijn Martine en Joost, Sabriëlla Jaap Bas Kruiningen: Andries 11953 Hoedekenskerke: Jan en Hanny Ries Paul Papendrecht: André en Anja Rian en Michael Marjolijn Rinus Badhuisstraat 24 - 3353 AD Papendrecht Er is gelegenheid tot condoleren op Deo volente woensdag 12 mei van 10.00 tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum "De Drechtstreek", Admiraal de Ruyterweg 21, 3354 XA te Papendrecht. Aansluitend zal om 11.00 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de aula van het eerder vermelde uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er de mogelijkheid om van de familie afscheid te nemen. Liever geen bloemen "Och HEER, och, wierd mijn ziel dooru gered!" Toen hoorde God; Hij is Mijn liefde waardig; De HEER is groot, genadig en rechtvaardig, en onze God ontfermt zich op 't gebed. (Psalm 116:3 berijmd) Bedroefd delen wij u mee dat door de HEERE, na een moeilijke laatste levensperiode, uit ons midden is weggenomen onze lieve en zorgzame zuster, schoonzuster en tante Maria de Visser echtgenote van Marinus Paauwe Oostkapelle, 22-06-1928 Papendrecht, 06-05-2010 Dankbaar herinneren we haar liefde en zorg die ze ons allen heeft gegeven. Oostkapelle: L. Wattel-de Visser (in herinnering) Wattel (in herinnering) Bennekom: C. de Visser (in herinnering) N.H. de Visser-van Peet Oostkapelle: |oh. de Visser (in herinnering) Kruiningen: T. Cok-de Visser (in herinnering) B. Cok Oostkapelle: de Visser E. de Visser-de Visser Domburg: D. Warners-de Visser W. Warners (in herinnering) Aagtekerke: de Visser A. van Grootheest Kruiningen: A. Scheurwater-de Visser J. Scheurwater Oostkapelle: A. de Visser Serooskerke: B. de Visser P.W. de Visser-Huybregtse 's-Gravenzande: B.W.A. Harteveld-de Visser A. Harteveld St. Laurens: L. Hoogerheijde-de Visser K. Hoogerheijde Oostkapelle: S. de Visser Oostkapelle: C. Zwemer-de Visser" Zwemer Oostkapelle: M. Dekker-de Visser K. Dekker Neven en nichten Papendrecht, 6 mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30