f Ruben Adriaan DvsrJsdsfi familieberichten TJ sum Chris Alders Tan de Visser - Polderdijk Waarom Johan Geervliet Johan Geervliet Johannes Arie Lieve ome Johan Huib de Kok en Mina de Kok-Meeuwsen (Hensenlirtq.nl maandag 10 mei 2010 r N Geboren in Brixton Ruben zoon van Ramon van de Velde en Johanneke Kodde broertje van Luka en Mila kleinzoon van Jo en Tineke Kodde en Hans en Olga van de Velde 9 mei 2010 Winstone Cottage Winstone, Brixton PL8 2DJ Groot-Brittannië V y Geen berg te hoog, geen zee te diep. Na een langdurige en moeilijke periode is toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve vader, broer en zwager weduwnaar van Marion Alders-Visser Op de leeftijd van 84 jaar. Joris en Sara Roeland Viktor Familie Alders Familie Visser Middelburg, 7 mei 2010 Correspondentieadres: Statenhove II 14 4336 CB Middelburg De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 14 mei 2010 om 12.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend volgt de bijzetting in het graf van Marion. Van 1115 tot 11.45 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van Chris in Rouwcentrum Middelburg. Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in eerder genoemd rouwcentrum aan de Buitenhovelaan. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve Anthony van de Wege Groede: Helga en familie 3 mei 2010 Ellenstraat 14 4503 AE Groede De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en overoma Helena Adriana Blok - Maarsman weduwe van M.J. Blok Kortgene 3-8-1915 t Colijnsplaat 8-5-2010 Middelburg: M.v.d. Weele - Blok G.W. v.d. Weele in herinnering Wissenkerke: L.J. Blok W.M. Blok-Kik Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Beatrixstraat 16 4491 GE Wissenkerke Wij bedanken het personeel van Cleijenborch en dokter v.d. Veen voor alle zorg en begeleiding. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Tannetje de Visser-Polderdijk sinds 1996 weduwe van Pieter de Visser in de leeftijd van 88 jaar. Beek L.Peter de Visset- Marleen de Visser-Versteegen jasper en Marianne Maurits en LuzConzalo, Pedrito Joris Middelburg: Jan de Vissqr Heieen de Visser-Labruijère Jeroen en Annabel Susan en jaap 4339 BA Nw.- en Sint Joosland, 7 mei 2010 Oude Rijksweg 45 Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen: dinsdag 11 mei van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door Ds. E. Bouman, zal gehouden worden woensdag 12 mei om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente te Nw.- en Sint Joosland. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats teNw.- en Sint Joosland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Bedroefd maar met mooie herinneringen nemen we afscheid van mijn zuster, tante en oudtante. Pieter Polderdijk (in herinnering) Catrien Polderdijk-Kasse (in herinnering) Lou Polderdijk Ann - Stefan Brenda Koos Rinus Met verdriet, maar ook met veel goede herinneringen nemen we afscheid van onze lieve, positieve Tante Tannie ntw. T. de Visser-Polderdijk Overleden vrijdag 7 mei. We zijn dankbaar voor wie zij was, en wat ze ook voor ons betekend heeft. Jan de Klerk Connie Bouwman-de Klerk en Nico t Jacob en Michiel Lien de Klerk Intens verdrietig en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze allerliefste papa We zullen je enorm missen en je blijft voor altijd in ons hart Westkapelle Jeroen en Stefan Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden Met respect voor zijn beslissing, melden wij u intens verdrietig dat is overleden onze allerliefste zoon, broer, zwager en oom op de veel te jonge leeftijd van 48 jaar Rotterdam 5 mei 1961 Goes 2 mei 2010 Middelburg: J.J. Geervliet in liefdevolle herinnering G. Geervliet-de Rover Vlissingen: Petra Otte-Geervliet Rick Otte Kimberley Jeffrey Correspondentieadres: Johan van Reigersbergstraat 143 4336 XE Middelburg Vliedberg 15 4386 GG Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. We missen je nu al Kimberley Jeffrey Lieve Johan Rust zacht je vriendin Desirée Hers Wij zijn diepgeraakt door het plotselinge overlijden van onze collega Johan Geervliet Johan heeft bijna 10 jaar op het administratiekantoor van ADZ in Vlissingen gewerkt. Wij zullen hem missen en wensen zijn familie veel sterkte toe. Medewerkers, directie, ondernemingsraad en bestuur van LétÉ ADZ Onze ouders, opa en oma hopen op D.V. woensdag 12 mei hun 50-jarig huwelijksjubileum te vieren. Wilt U hen feliciteren met deze gedenkwaardige dag, dan bent U welkom: 's-morgens tussen 10.00 en 12.00 uur ^NRt |r 's-middags tussen 15.00 en 17.00 uur. PftVw,'* Bij hun thuis: Middenstraat 4 4431 BS 's-Gravenpolder ■ËMSkIS''!'' - 1960 Soli Deo Gloria 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29