Overleden Dafikbetutótojj Pieternella van den Boomgaard - Labeur Elias Hamelink Kees Jaspers# Anneke de Jonge- Verhage Simon Sies Janna Pieternella Vogel - de Bree (Jattnie) 4 O familieberichten zaterdag 8 mei 2010 0 (Il6nseniinq.nl 1 mg Tel uw zegeningen, tel ze één voor één. Tel ze, alle en vergeet er geen. Tel ze, alle, noem ze één voor één en ge ziet Gods liefde dan door alles heen. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze fijne vader en opa Geertruidus Milhous - Truidus- echtgenoot van Francina Milhous-van Kleunen in de leeftijd van 86 jaar. Goes: F. Milhous-van Kleunen Goes: Johannes en Carmen Sebastian en Rianne Elise en Barry Goes: NiekenHerma Danielle en Michel Esther loey Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de dagbehandeling van Zorgcentrum Ter Weel te Goes, het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Weel te Krabbendijke en de medewerkers van Allévo Thuiszorg, voor de goede en liefdevolle verzorging. 6 mei 2010 M.D. de Grootstraat 58 4461 WD Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 11 mei om 13.30 uur in de 'Bethelkerk', Tulpstraat 2 te Goes, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Bethelkerk' gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed onze lieve broer, zwager en oom Geertruides Milhous echtgenoot van Francien van Kleunen 's-Heer Arendskerke: A. Milhous I. Milhous-Hogerland Terneuzen: Milhous-Ruster C. Ruster Neven en nichten We zullen hem missen. j Voor de belangstelling en het medeleven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder, oma en overoma Nellie betuigen wij onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons bijzonder goed gedaan. Jan van den Boomgaard kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2010 De mensen van voorbij ze worden niet vergeten De mensen van voorbij zijn in een ander weten Bij God mogen ze wonen daar waar geen pijn kan komen De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij! Voor uw vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder oma en overoma Lena Cornelia Beenhakker-de Braai zeggen wij u hartelijk dank. - Familie Beenhakker 's-Heer Arendskerke, mei 2010 Voor uw hartelijk medeleven tijdens zijn ziekte, na zijn overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde en zeer zorgzame man Izaak Lieven Boot betuigen wij ook namens de familie onze oprechte dank. Wij hebben dat zeer gewaardeerd. P.). Boot-Verweij Kortgene, mei 2010 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze innig geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot moeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder Maria van de Gruiter-Caljouw zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter- achterkleinkinderen Arnemuiden, mei 2010 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u bedanken vopr de belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en (over)opa W. Hamelink-Lamper kinderen en (achter)kleinkinderen Noblehouse Farm West-Linton, Peeblesshire EH46 7BB Schotland (GB) Vaar het vele wanne, ontroerende medeleven in welke oornv dan aak na liet overlijden van willenv we u Hartelijk dank zeggen 'Nellie flaeper&e-Labrugère Tenderen en "Kleinkinderen Qrijpekerke, 'Mei 2010 Op 12 april 2010 hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Johanna Wattel - de Dreu Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor hartelijk dank. Fam. J. de Jong - Wattel Mw. P. Wattel - Gilde Etten-Leur, Oostkapelle, mei 2010 Een woord, een gebaar of een kaart. Dit doet je goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze mama, schoonmoeder, oma en mijn dochter Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Dies de Jonge Miranda en Ruud Erik en Simone Ralf, Lieke Mevr. Verhage-Dellebeke Roosendaal, mei 2010. Uw blijken van medeleven, de hartelijke reacties, de geschreven kaarten, de telefoontjes en de prachtige bloemstukken welke wij na het overlijden en bij de afscheidsdienst van mijn man, vader, schoonvader en opa Cornelis Roelse hebben ontvangen hebben ons een enorme steun gegeven. Ook dank aan de uitvaartverzorging Janneke den Besten. Addie Roelse en de kinderen Vlissingen. 8 mei 2010 Veel heb je gegeven ]e voerde een niet te winnen strijd Wij konden alleen maar meeleven En je bewonderen om je dapperheid. Voor de vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vriendin, moeder, zus en schoonzus Lucija Timmerman-Stambulac willen wij u hartelijk bedanken. Rinus Franse Ronald Timmerman Familie Stambulac Familie Timmerman 's-Heerenhoek, mei 2010 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling en medeleven voor en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Dat heeft ons heel erg goed gedaan. Namens de familie, Ineke Kooman Middelburg, mei 2010 Voor de velé blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn fieve vrouw, onze moedér en oma betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons fteejt meegeleefd, zowel schriftelijk als persoonlijk heeft ons erg goedgedaan. J.W. Vogel Kinderen Kléin- en achterkleinkinderen Midüeffiurg, mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84