(Ilensenlinq.nl familieberichten 139 Jan Pieter Hoekman Elisabeth Hoekman-Bouman Adriana Oostrom - van Arkel Dt/üfladsJt Mevr. A. Oostrom - van Arkel zaterdag 8 mei 2010 -urn 1960 2010 "De liefde vergaat nimmermeer" 1 Korinthe 13:8a Op D.V. woensdag 12 mei is het 50 jaar geleden dat onze geliefde ouders en grootouders en in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Wij willen dit heugelijke feit gedenken op D.V. vrijdag 14 mei. U bent van harte welkom op de receptie die wordt gehouden 's-middags van 15.00 tot 17.00 uur en 's-avonds van 20.00 tot 22.00 uur in Dorpshuis de Griend, Havenstraat 13 in Hoedekenskerke. Havenstraat 31 4433 AL Hoedekenskerke "intens geleefd met en voor anderen Verdrietig, maar dankbaar voor aile dierbare herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame, krachtige en lieve moeder, schoonmoeder, oma en super oma gehuwd met Cornelis Johannes Oostrom f 23 augustus 1998 Montfoort 10 januari 1921 Yerseke Joop en Ria Brigitte en Arjan Nyrrke, Femke en Lotte Kees en Maike Lise, Sara en Suus Zaltbommel Jan en Ria Lia t Mark en Wendy Melanie, Roan en Jasmijn Karin t en Harjen Nikki, Misha en Bink Carla en Daan Jop, Sepp en Niek José en Sander Sven en Kai Goes Cok en Wil Bart en Angela Tijn en Job Kim en Patrick Ellen en Frank Rhesa, Loekie en Huub Pim en Margriet Utrecht Margriet Krabbendijke Margriet en Leen Koen en Lia Robin en Merel Judith en Frans Eva, Minke en Gijs Niels en Katja Tijmen en llya Frank t Kapelle, 6 mei 2010 Oss Jacques en Annie Roel t Esther Kapelle Rob en Nel Bianca en Raoul Peter en Priscilla Indy en Milan Robert FHeukelom Ton en Anita Marloes Jaap Carlijn Kapelle George en Eline Dies en Ellen Eline en Siem Jet en Jeroen Fiene en Hidde Loes en Pieterjan Stijn en Binck Carlos Eelke en Maarten Nuenên Frans en Heieen Dorien Bas Oosterhout Harrie en Ina Ayla Iwan Davy Tina Goes Rudy en Marlies Sabine en Joek Nicky en Desiree Tim Park Beukenhof, Kapelle Correspondentieadres: Abdijstraat 714421 JD Kapelle Onze ma is thuis opgebaard Abdijstraat 71 te Kapelle. De afscheidsviering vindt plaats op dinsdag 1 1 mei om 1 3.30 uur in de parochiekerk H. Maria Magdalena aan de Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in gemeenschapscentrum "de Vroone" aan de C.D. Vereekeslraat 74 te Kapelje. Na een moeizaam bestaan is in het Admiraal de Ruyter ziekenhuis te Vlissingen na een kortstondig lijden overleden onze lieve zoon, zwager, oom en neef Peter Frans van Eenennaam 20-04-1958 03-05-2010 Vlissingen: Bram van Eenennaam Nel van Eenennaam-de Visser Oosterhout: Connie van Eenennaam-Plasse en kinderen Aagje Dekenstraat 55 4381 RN Vlissingen Op verzoek van Peter heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijdën van onze neef Peter van Eenennaam Wij wensen Bram en Nel veel sterkte toe met dit verlies. Uit aller naam: fam. de Visser Met veel verdriet hebben wij op 7 mei 2010 afscheid moeten nemen van onze neef Peter Frans van Eenennaam Hij heeft zijn leven op geheel eigen wijze invulling gegeven. Uit aller naam: Familie van Eenennaam Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Als echtgenote, moeder en oma was zij de steun en toeverlaat voor de grondlegger en zijn opvolging in ons bedrijf. Personeel C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V. Personeel C. Oostrom's Produktiebedrijven B.V. Kapelle, mei 2010. Na een sterke band van ruim 20 jaar is overleden onze lieve mevrouw Oostrom Ze was als een moeder voor ons René en Annet Dekker |acco en Pauline Stephan Arné We wensen de kinderen en kleinkinderen kracht toe om dit verlies te dragen. Heden overleed onze zwager Herman Lautenbach echtgenoot van Chatarina de Meulmeester Amemuiden: A. Groenleer-de Meulmeester A. Groenleer (in herinnering) P. de Meulmeester D. de Meulmeester-Siereveld Middelburg: C. de Looff de Meulmeester M. de Loof (in herinnering

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 83