Big-Feet lifestyle bikes O Tl J Piet Voskamp Aanstaande maart* 10 mei, tijdens tie Giro dïtata Durf je de uitdaging aan? Kies een stoer model en maak een proefrit tijdens de Giro bij Piet Voskamp! Het team van Cannondale bikes and gear ook aanwezig op 10 mei! Big-Feet Spike S3 Big-Feet Limited 7 Lepper Big-Feet Moederfiets Nieuw: Big-Feet Smart Energy i Fietsspecialist Piet Voskamp presenteert Big-Feet: moderne, praktische mobiliteit, een fashion statement als een persoonlijke uitdrukking! Dikke verende ballonbanden (Big-Feet), een speciaal ontworpen frame, elektronische claxon, heldere LED verlichting, stoere traanplaat baga gedrager, leuke fietstassen, retro kratten of een handig bijpassend Bike Mate (ronde stuurtas) voor voorop de fiets. Het gaat om design en prak tische elementen. Maak kennis met deze lifestyle bikes, op maandag 10 mei van 9.00 -18.00 uur bij bij Voskamp in Middelburg. Deze fiets is de ul tieme combinatie van comfort design en life style. Met de Spike S3 kiesje voor een fiets die licht is in gewicht, praktisch in gebruik en een eigenwijze uitstraling heeft. De af- montage is minimalistisch, degelijk en van zeer goede kwaliteit zoals met o.a.een lichtgewicht aluminium frame, stevige traan plaat bagagedrager, een goed Axa Defender veiligheidsslot en felle moderne LED verlichting die werkt op batterijen. De koplamp en de elektronische fietsbel zijn geïntegreerd in de stuurpen. Met de Spike S3 kies je-voor een fiets die licht is in gewicht, praktisch in gebruik en een eigenwijze uitstraling heeft. Met zo'n fiets kun je natuurlijk overal aankomen. Want met de Limited 7 koopje de limited edition uit onze collectie. Een stoe re, robuuste eigenwijze fiets. Waar alles op en aan zit om veilig en comfortabel op elke plaats van bestemming aan te komen. En met zijn prachtige design is hij heel eigentijds. Ideaal voor in de stad of om zomaar een stukje te fietsen. Bo venop de hoogwaardige afmontage van de Spike S3 en Smooth S7 bezit de Limited 7 maar liefst 7 lichtschakelende versnellin gen met een krachtige rollerbrake handremsysteem voor en achter van Shimano. Daarnaast heeft deze fiets een futuristi sche Chainglider kettingkast en een licht aluminium crankstel. Geen overbodige remhendelsen kabels die in de fietsenstalling snel stuk gaan. Wil je jouw fiets een geheel eigen look meege ven, kijk dan snel in het uitgebreide assortiment accessoires. De volgende maten en kleuren leverbaar: Heren 56 cm Mat Green en Mat Red Jouw Big-Feet Bike is naast zijn hippe, eigenwijze en degelijke uitstraling ook nog eens heel praktisch en veelzijdig te ge bruiken. Door zijn extra lange bovenhuis en zijn brede stuur, is jouw fiets ook prima te gebruiken als moederfiets. Zeker ook door zijn stevige bagagedrager waar de Big-Feet design fiets tassen samen met het achterzitje op passen. Door er een mid denstandaard op te zetten krijgt de fiets meer stabiliteit. En door er een stuurdemper op te monteren voorkom je omklap pen van het stuur. Met het bestellen van het moederpakket, heeft u alles wat u nodig heeft om veilig en verantwoord met uw kind te fietsen. Het Big-Feet moederfiets pakket bestaat uit: Big-Feet wind scherm beugel, stuurdemper, middenstandaard, diverse kleu ren Bobike zitjes en de Shopper XL Big-Feet design tassen in wit of zwart. Modieus fietsen met trapondersteuning f Fietsspecialist Deze fiets staat.voor moderne, praktische mobiliteit. Eindelijk een lichte (24kg) en modieuze lifestyle fiets met traponder steuning waarop je gezien kunt worden. Dit door zijn fraaie design, frisse kleur stelling, en zijn fijne zithouding. Die door zijn trapondersteuning heel licht fietst! Nooit last meer van te genwind of moeite met een steile helling waar je moeilijk te genop kunt fietsen. Geruisloze en veilige motor: Deze Big-Feet Elektrische fietsen zijn uitgerust met het slimme Smart Energy systeem. Naast de lichte, geruisloze en soepel werkende motor heeft het systeem een veilige motorstop. De motor is voorzien van een freewheel systeem. Hierdoor fiets jeals het systeem uitgeschakeld staat, net zo licht als eennormale Big-feet". Als je remt schakelt het systeem meteen uit. Piet Voskamp is dealer van Big Feet Bikes. Stationsstraat 52, Middelburg - [t] 0118 - 6131 87 - [e] info@pietvoskamp.nl - [i] www.pietvoskamp.nl Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00-15.00 uur. Winkel op maandag 10 mei geopend, reguliere maandagen gesloten. Werkplaats: dinsdag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur. Werkplaats zaterdag en maandag gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 56