met thee en taart AVA INBOUW CENTER hét totaaladres INBMWAPJAMim KEUKENS HUISH0UDELIIKE4ABPARATUUR REPARATIE The perfect fit! Week! Armani Jeans bij Delscher Goes makelaar Antwerpse Zoo in het teken van Kai-Mook Casino Sluis wordt met sluiting bedreigd de turbines van nabij laten leren kennen 25 UNIEK IN ZEELAND! Koor- en solozang bij Leger des Heils Dj Coenio trapt muziekfeesten af Schouwen dubt over Rekenkamer na afhaken Tholen Zeilschip Mohawk II gaat weer te water Kinderopvang zorgt voor vakantievertier Ons volledige woningaanbod: Kanaalstraat 65 Oost-Souburg Tel. 0118 471777 www.avainbouw.nl Ontdek de supervrouwelijke pasvorm van Armani jeans broeken. Deze week bij aankoop van een Armani jeans een leuke attentie kado! DELSCHER, Grote Markt 11-13, Goes Toutenburg 34, Vlisstngen IZeer ruim huis met moderne keuken en sani tair. Zo. te betrekken! O.a. een garage, diepe tuin en 4 slaapkamers. Vrij zicht aan.de achterzijde. Goed O* onderhouden, goede iso latie, H.R.-dV, Nu zeer aantrekkelijke prijs! P li Koopsom: 139.900,- k.k ANTWERPEN SLUIS zaterdag 8 mei 2010 B plek zochten voor het informatie centrum. Daar zagen we wel wat in. Maatschappelijk onderneem ster Josje de Koning heeft daarna alles in gang gezet." De Flipses en de campinggasten kijken met ge noegen naar de hoge molens. Ze horen bij het uitzicht. „We horen ze bijna niet. Alleen als het heel stil is", vindt Johan. De Kamperlanders kochten in 2002 de boerderij aan de Hofwijk- weg in de Kamperlandse polder. In 2005 kam de toestemming er een minicamping te beginnen. Jo han, oorspronkelijk kraanmachi GOES Het 'windmoleninformatiecentrum' wacht voorlopig nog op beloofde mate rialen van windmolenexploitant Camperwind. De Urker solist Lucas Kramer en het toonaangevende Leger des Heiis-koor De Amsterdam Staff Songsters treden vanavond op in het gebouw van het Leger des Heils aan het Ravelijn de Groene Ja ger in Goes. Het concert is gratis toegankelijk en het begint om 19.30 In het ontvangstgebouw annex theehuis en ontbijtzaal serveert Jacomien tot luxe badhuis, foto's Willem Mieras haar eigen taarten en 44 soorten thee. De Zoo in Antwerpen staat in het Hemelvaartweekeinde in het teken van de eerste verjaardag van oli fantje Kai-Mook. Vier dagen lang, van donderdag tot en met zondag, is er theater, een speurtocht en kunnen kinderen zich laten schminken als olifant. Verder zijn er olifantenkoekjes en een prenten boek te koop. De Zoo greep de ge boorte van Kai-Mook vorig jaar aan voor een marketingoffensief. Het voortbestaan van Casino Sluis, in hotel De Dikke van Dale, wordt bedreigd. De gemeente Sluis wil het bedrijf geen nieuwe vergun ning geven. Het casino opende in 2004. Het gaat strikt gezien om een speelautomatenhal. In afwachting van nieuwe regelgeving kreeg Casi no Sluis een vergunning voor twee jaar. In 2006 en in 2008 werd die verlengd. Burgemeester Jaap Sala is niet van plan dat nog eens te doen. nist, maar nu zelfstandig onderne mer in sierbestrating en tuinonder houd, verbouwde eigenhandig het oude wagenhuis tot badhuis, waar gasten hun eigen toilet en douch- cel kunnen huren, en twee gehan dicaptenvoorzieningen. Alles, ook schuur en theehuis, heeft de Zeeuwse stijl: rode pan nendaken, zwarte planken muren, witte lijsten. Deze zomer is de camping klaar om echt open te gaan, na vorig jaar met een provi sorisch sanitair al succesvol ge draaid te hebben. De gasten zijn vol lof, vertelt Jacomien. „We krij gen bijna een krul in de neus." Meer dan vijftien plaatsen wil het paar niet. „Stel je voor: met 25 plaatsen lopen hier al gauw hon derd mensen rond. Dat wordt wel heel druk", vindt Jacomien. Te druk om op verzoek nog een paar stokbroodjes af te bakken voor bij de barbecue, of om haar veelgepre zen taarten te bakken voor in het theehuis, of om en praatje te be ginnen over haar 44 soorten thee, -„Ik kan er wel driehonderd op de kaart zetten" - die vanaf vandaag ook via de webshop van Hofwijk te koop zijn. HIHIII1 IIBiWMM—BMMaB— VLISSINGEN Zes jaar na de aanvaring op de Wes- terschelde kan het gerestaureerde Noorse zeilschip Mohawk II van daag te water worden gelaten. Op 18 juni gaat het schip naar Oslo waar het weer ingezet wordt voor scouts. Hiermee komt een einde aan een vervelende periode. Bij de aanvaring met de ARM 20 bij Vlis- singen raakten enkele van de twin tig Noorse scouts en hun acht bege leiders 's nachts te water. GOES Voor kinderen die tijdens meiva kantie thuisblijven, zet Kinderop vang De Bevelanden activiteiten op touw. De vakantie-BSO (buiten schoolse opvang) biedt dinsdag een sportmix in Sportpunt Zee land in Goes. Er zijn workshops en toernooitjes. Wie meer in cultuur is geïnteresseerd, kan maandag bij BSO Minoes in Goes terecht. Daar Ieren kinderen toneelspelen, dan sen en zingen. THOLEN - In de Timpahallen in Tholen-stad zijn gisteravond de muziekfees ten van start gegaan met optredens van het duo Helemaal Hollands, met One Twee Trio en als klap op de vuurpijl zanger René Schuurmans. De Til- burgse dj Coenio, opende de feesten. Het festival krijgt vandaag een ver volg met een gevarieerd dagprogramma. Vanavond treedt onder meer Gar field op. foto Chris van Klinken/het fotoburo ZIERIKZEE - De gemeenteraad is er nog niet uit hoe het verder moet met de Rekenkamercommissie. De gemeente Tholen wilt de sa menwerking met Schouwen-Dui- veland beëindigen. Daarnaast stelt het college voor om het ambitieni veau van de Rekenkamer naar be neden bij te stellen en 20.000 euro te bezuinigen. Daarmee wordt het aantal onderzoeken beperkt tot twee. De rekenkamercommissie ontvangt nu nog het dubbele. Ver schillende fracties vragen zich af of dit verstandig is. De Rekenka mer heeft een meerwaarde. De on derzoeken ondersteunen de raad bij het uitoefenen van de controle rende taak.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39