Netwerken doe je met de Ondernemer! Netwerk Citytrip Londen netwerkreis Lapland 16 tlm 19 december 2010 St. Gilles London Hotel La Cala Golf Spa Resort de ndernemer De ondernemer bestaat 10 jaar en biedt u deze exclusieve netwerkreizen aan! 14 tlm 17 oktober 2010 19 tlm 21 november 2010 Voor meer informatie en boekingen kijk op www.groepsreisopmaat.nl/deondernemer of neem contact op met uw accountmanager van de Ondernemer. Reserveren kan tot en met 15 juni en alleen met vermelding van k.v.k.-nummer Een 4-daagse vliegreis met verblijf in het 4-sterren La Cala Golf Spa Resort, op basis van volpension. Na aankomst op 1e dag een welkomstdiner. Op de 2e dag wordt een golftoernooi georganiseerd door de Ondernemer. Aansluitend prijsuitreiking onder het genot van een hapje en een drankje. De dag sluiten we af met een gezamenlijk diner. De 3E dag kunt u vrij golfen, 's Avonds een netwerkdiner met een spreker. Deze avond wordt een advertentie-pagina en reischeque verloot. Op de 4E dag heeft u een vrije ochtend, 's middags vertrekken we naar de luchthaven en hebben we voordat we opstijgen nog een afscheidsdiner. Tevens ontvangt u advertentieruimte ter waarde van 50% van uw netwerkreissom per-persoon. Een 5-daagse vliegreis met verblijf in het 4-sterren Rantasipi Hotel Pohjanhove, op basis van volpension. Tijdens uw verblijf ontvangt u een winteruitrus- ting Bij aankomst in hotel is er na het inchecken een gezamenlijk welkomstdiner. Op de 2E dag is er een sneeuwscootersafari met ijsvissen. 's Middags brengt u een bezoek aan een Huskyfarm met hondensledetocht. 's Avonds is er wederom een gezamenlijk diner. Op de 3E dag gaat u per sneeuwscooter naar de magische poolcirkel en bezoekt u daarna een rendierenfarm waar u ook kunt leren slederijden, 's Avonds is er een netwerkdiner met een spreker. Tevens worden er deze avond een advertentiepagina en reischeque verloot. Op dag 4 brengt u een bezoek aan Santa Claus Village en sluiten we de dag af met een diner. Op de 5E dag vertrekken we weer richting huis. Tijdens het verblijf kunt onbeperkt gebruik maken van de sauna's van het hotel. Tevens ontvangt u advertentieruimte ter waarde van 50% van uw netwerkreissom per persoon. Een 3-daagse touringcarreis met verblijf in het 3-sterren St. Gilles London Hotel, op basis van volpension. Op de 1e dag ontvangt u in de bus een luxe lunchpakket. Via Calais en Dover komen we in Londen waar we bij aankomst een rondrit langs enkele bezienswaardigheden hebben. Na aankomst in het hotel is er een gezamenlijk welkomstdiner. Op de 2E dag is er 's ochtends een vervolg van de rondrit door Londen en brengen we 's middags een bezoek aan een voetbalwedstrijd uit de Premier League. Degenen die niet naar de voetbalwedstrijd willen, ontvangen een waardebon van Harrods. 's Avonds is er een netwerkdiner met spreker. Oak worden,er deze avond een advertentiepagina en een reischeque verloot. Op zondagochtend is er een fietstocht door Londen, 's Middags vertrekken we weer richting Nederland en hebben onderweg een gezamenlijk afscheidsdiner. Tevens ontvangt u advertentieruimte ter waarde van 5Q% van uw netwerkreissom per persoon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34