RIJK PROFILE TYRECENTER Uitvoerder Schipper, in een vol dienstverband Oproepschipper i CHEF-MONTEUR (M/V) MONTEURS CM/V) BALIEMEDEWERKERS (M/V) Afdelingschef Vers TISSINK LUCTOR JobTrack.nl Flanders Ship Repair NV Noordzeestraat 14 8380 Zeebrugge 0032-50-33 70 50 Zoekt ervaren BOUWBEDRIJF Administratief medewerkster (24 uur) 48 zaterdag 8 mei 2010 Martens B.V. is een dynamisch, klantgericht milieu- en logistïekgericht bedrijf dat industriële ondernemingen, overheden en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor al hun problemen op het gebied van Milieu, Cleaning en Logistiek. Momenteel zijn wij op zoek naar: De functie: Deze functie bestaat uit het voorbereiden en realiseren van de uitvoering van reinigingsopdrachten, opstellen van calculaties/ kostenberamingen, zorgdragen voor naleving veiligheidsvoorschriften, uitvoeren van het beleid van de organisatie t.a.v. kwaliteit, arbo en milieu, toezien op naleven plaatselijke vergunningsbepalingen, houden van toolbox gesprekken en het voeren van tijdige en juiste opdrachtadministratie. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: MBO opleiding; technisch inzicht; analytisch werk- en denkvermogen; direct toe te passen vakinhoudelijke kennis; goede vaardigheid met Word en Excel veiiigheidscertificaat VCA-2. De functie: Deze functie bestaat uit het, met een inzamelvaartuig innemen, vervoeren en afleveren van afvalstoffen inclusief de daarbij behorende documenten. Uw standplaats wordt ofwel de regio van Rotterdam, Antwerpen of Vlissingen-Oost. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: in het bezit van een groot vaarbewijs in het bezit van radarpatent en ADNR of de bereidheid hiervoor een opleiding te volgen bereidheid om in een week op/week af systeem te varen flexibele instelling Deze functie bestaat uit de werkzaamheden zoals die ook voor een schipper gelden, maar dan in geval van opschaling van de activiteiten, in vakanties of bij overtime. Ons aanbod: Voor de vacatures geldt dat wij een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Voor meerdere vacatures verwijzen wij naar onze website www.martenscleaning.nl Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. S. Hendrickx Directeur Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen B.V. Spanjeweg 2 (havennummer 8614) 4455 TW Nieuwdorp Tel: 0113-672210 E-mail: info@martenscleaning.nl Ifflpyrecenter Tfissink /'MctoK met 5 vestigingen een toonaangevende psatie in Zeeland, is gesfp$0lseerd in bandenservice voor alle soorten uigen en compleet onderhoud van personenauto en bestelauto's. Voor onze vestiging van Profile Tyrecenter Luctor te Terneuzen zijn wij op zoek naar: Een uitdagende, afwisselende full-time functie waarbij je de collega monteurs aanstuurt en zorgt voor de meest effciënte en prettige bedrijfsvoering in onze moderne en compleet ingerichte werkplaats. Je bent communicatief vaardig, beschikt over leidinggevende en organisatorische capaciteiten, ziet de commerciële uitdagingen en bezit APK 2 diploma. Ervaring is een pré. Voor onze vestiging van Profile Tyrecenter Tissink in Middelburg en Profile Tyrecenter Luctor Terneuzen zijn wij opzoek naar: Full-time functie voor uitvoering van onderhoud en het repareren van personen- en bestelauto's; - Stellen van diagnoses en verhelpen van storingen; - Uitvoeren van alle voorkomende inspecties; Je bent een ervaren monteur en bereid APK 2 te halen of in het bezit van APK2 Voor onze vestiging van Profile Tyrecenter Tissink in Goes en Middelburg zijn wij op zoek naar enthousiaste: In deze full-time functie ben je het eerste aanspreekpunt voor de klanten. Je maakt offertes voor banden, lichtmetalen velgen en autoreparaties, en bent verantwoordelijk voor het voorraadbeheer en het plannen van de werkzaamheden in de werkplaats. Daarnaast ben je representatief, klantgericht, technisch en communicatief vaardig en heb je een commerciële instelling. Het nastreven van optimale klanttevredenheid door middel van het onderhou den van klantencontacten is hierbij van wezenlijk belang. Je herkent verkoopsignalen en kan omgaan met klachten en conflicten en bent stressbestendig. Je kan zowel zelfstandig als in teamverband uitstekend functioneren. Wij bieden uitdagende functies in een leuk team met een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, diverse opleidingen en trainingen. Voor inlichtingen kunt u belten met Gerco Murre tel. 0118-606313 na 19.00 uur. Is één van deze uitdagende banen iets voor jou? Mail of schrijf ons dan binnen U dagen na verschijning van dit blad. www.profiletyrecenter.nt HYPERSPECIALIST IN BANDEN EN VELGEN, COMPLEET IN AUTO-ONDERHOUD T.a.v. de Directie Postbus 8048, 4330 EA Middelburg Email: administratie@profile-tissink.nl Agrimarkt is een succesvolle detailhandelsonderneming in het Zuidwesten van Nederland en is een begrip in deze regio. Agrimarkt onderscheidt zich van andere super markten door een groot en verras send assortiment, hoge kwaliteit in vers, klantgerichtheid en uiterst scherpe prijzen. Agrimarkt is klantgericht en rea geert alert op veranderingen en trends in de markt. Door de korte lijnen in de organisatie kunnen we snel en flexibel handelen. Bij Agrimarkt werken 500 mede werkers samen in levendige en afwisselende winkels. Agrimarkt BV is een dochter onderneming van de CZAV te WemeldingeMeer informatie over Agrimarkt vind je op www. Agrimarkt. nl SUPERMARKTEN In Agrimarkt Vlissingen is een vacature voor een fulltime: De afdeling Vers Dë afdring-Vers is een belangrijke afdeling die het kwaliteitsimago van Agrimarkt. onderstftept. Op de versafdelingen wordt op vakbekwame wijze gewerkt Bij de afdeling vleeswaren snijden we zelf verse vleeswaren. Op de afdeling brood bakken we een groot deel van de artikelen af. De afdeling Vers werkt nauw samen mét andere afdelingen. Zo werken we er samen aan om onze klant optimaal te laten profiteren van ons uitstekende vers aanbod. De functie In deze functie ben je verantwoordelijk voor het reilen en zeilen op de afdelingen zuivel, vleeswaren, kaas en brood (ook uit eigen oven). De presentaties, het voor raadbeheer, de kwaliteits- en versbewaking en een juiste planning van goederen stroom en medewerkers is jouw verantwoordelijkheid Je bent voor de wi.nkelmanager het aanspreekpunt voor de afdelingsomzetten; de afdelingsorganisatie, de presentaties en de kwaliteit. Samen met andere afdelings chefs vorm je het kader van de winkel. Jouw competenties Je bent klantgericht, valt op door goede leidinggevende vaardigheden en hebt grote affiniteit met versproducten binnen de genoemde afdelingen Je organiseert de werkzaamheden op de versafdelingen en zorgt voor een effec tieve personeelsbezetting op jouw afdeling. Je houdt van structuur en hebt oog voor efficiënt en vakbekwaam werken Je bent een teamspelc-r die je eigen ver antwoordelijkheden kent en neemt. Uit je oog voor detail en je enthousiasme voor de producten blijkt je affiniteit met vers Je vervangt regelmatig collega's van een andere (vers)afdeling. Je hebt ervaring in de verkoop van verse artikelen in een Supermarkt. Interesse? Er wacht jë een goede baan met toekomst bij Agrimarkt met. kansen op verdere ontwikkeling. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO levensmiddelen. Agrimarkt kent een winstdelingsregeling en investeert in medewerkers door o.a. goede, op maat op te zetten, studiemogelijkheden. Stuur je brief, voor 22 mei 2010 met je persoonsgegevens, opleiding en ervaring naar: Agrimarkt bv, t.a.v. afdeling personeel en organisatie, Postbus 404,4460 AV Goes. Per mail kan ook: p&o@agrimarkt.nl. Voor meer informatie bel je de winkelmanager, Erik de Bruine, telefoon 0118-460806 FLUKSS SHIP flEPAiS In het bezit zijn van een rijbewijs C is een pluspunt. Gelieve contact op te nemen met Johnny Hofman. rijk aan bouwmogelijkheden Bouwbedrijf Rijk is lid van Bouwend Nederland en Bouwgarant E-mail: info@rijkbouw.nl Sitewww.rijkbouw.nl Voor invulling van ontstane vacature, vragen wij een: In de functie van administratief medewerkster ben je zowel verantwoordelijk voor de afhandeling van de inkomende telefoonoproepen op de telefooncentrale als voor de administratieve ondersteuning van de afdelingen administratie, werkvoorbereiding, calculatie en service onderhoud. Daarnaast ontvang je klanten, leveranciers en vertegenwoordigers en verricht zowel kopieer- als typewerkzaamheden, alsmede de inkomende en uitgaande post en archiefwerkzaamheden. Te werken dagen: dinsdag, woensdag en vrijdag; maar flexibiliteit in werkdagen is gewenst omdat het om een duo-baan gaat. Ervaring binnen een bouwbedrijf is een grote pré. Kennis van windows, word, excel en outlook strekt tot aanbeveling. Je beschikt bij voorkeur over een opleiding op MBO-niveau en enige werkervaring in een soortgelijke functie heeft de voorkeur. Wij bieden je goede arbeidsvoorwaarden en bovenal een plezierige werkomgeving met enthousiaste collega's. uw sollicitatiebrief kun je sturen naar: Bouwbedrijf Rijk b.v., Postbus 390, 4460 AT Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 144