SYMACH pabodaagt je uit! REGIONAAL VERKOOPLEIDER O JobTrack.nl banen 41 WERKVOORBEREIDER /TEKENAAR Pagter Innovations Commercieel Secretarieel Medewerker (M/V) fulltime ONLINE KEYWORD COÖRDINATOR E-MAIL MARKETING COÖRDINATOR zaterdag 8 mei 2010 SYMACH Palletizers BV is een vooraanstaande leverancier van palletizers, interne transportsystemen, wikkelmachines en palletkantelaars voor de AGF branche, de diervoeding industrie, granen en zaden verwerkende industrie en op- en overslagbedrijven in Europa, Noord-Amerika en Australië. Momenteel werken wij in onze vestiging teTemeuzen met een team van ca. 25 personen. In verband met de verdere groei van onze onderneming zijn wij momenteel op zoek naar een Je bent betrokken bij het gehele proces, van opdracht tot oplevering. De taken en werkzaamheden spitsen zich hoofdzakelijk toe op het in detail uitwerken van het ontwerp en de constructie en vervolgens de werkvoorbereiding voor de productie. Je werkzaamheden bestaan uit: Invoeren van de produktconfiguratie van verkochte machines in het ERP-pakket. Bestellingen uitvoeren voor inkoopdelen. Het controleren van orderbevestigingen, rekening houdend met levertijden. Aanpassen van tekeningen voor klantspecifieke delen van machines. Aanpassen van tekeningen voor het uitbesteden van onderdelen. Aanpassen en onderhouden van hetTCD. In deze functie is het essentieel datje inzicht hebt in de routing van informatie- en produktstromen in ons bedrijfje vervult deze functie samen met een collega, waarbij je zelfstandig werkt en verantwoordelijk bent voor de kwaliteit van je eigen werk. Kernwoorden zijn: communicatieve vaardigheden (verbaleen schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid),zelfstandigheid en zorgvuldigheid. We denken aan iemand met minimaal een MBO+ niveau. SYMACH Palletizers BV biedt u een uitdagende, dynamische functie op basis van een marktconform salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring en bij de functie behorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie en verdere informatie wenst, kunt u contact opnemen met de heer P. Klaassen op telefoonnummer 0115 - 685625. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen mailen naar info@symach.nl of richten aan het volgende adres: SYMACH, t.a.v.de directie, Postbus 181,4538 DA Terneuzen. is een bedrijf met 20 medewerkers, dat verpakkingen voor snijbloemen ontwikkelt en verkoopt. Deze unieke verpakkingen worden verkocht aan kwekers, bloemenexporteurs en supermarktketens over de gehele wereld. Het hoofdkantoor is gevestigd in Roosendaal met verkoopkantoren in Chicago, Osaka en Turijn. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: De functie omvat o.a. de volgende werkzaamheden: Acceptatie en afwikkeling van orders uit verschillende landen en werelddelen Uitwerken van offertes en het nabellen daarvan Het organiseren van transporten Bedienen van de telefooncentrale Ondersteuning van de directiesecretaresse en het management Website beheer; initiatieven en acties om de website te verbeteren (neventaak) Wij vragen: HBO/MBO+ werk- en denkniveau en tenminste enkele jaren ervaring als logistiek/ commercieel/ secretarieel medewerk(st)er Een commerciële en een flexibele instelling Een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal: Italiaans of andere taal is een pré Ervaring met het beheren van een website is een pré Wij bieden een dynamische, internationale werkomgeving met jonge collega's en een positieve werksfeer met ruimte voor eigen initiatief. Wij bieden een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. per e-mail vóór 20 mei 2010 sturen aan: inge@pagter.com of per post aan: Pagter Innovations B.V.. Postbus 1139. Vaartveld 14. 4700 BC Roosendaal, t.a.v. Mevrouw I. Kriekaard - van de Parel. Meer informatie vindt u op onze website: www.pagter.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. thuis voor toptalent Voor onze vestiging in Vlissingen zijn zoek naar een: Functieomschrijving Als Regionaal Verkoopleider bent u na een korte, maar gedegen inwerkperi- ode geheel zelfstandig, doch in nauwe samenwerking met de vestigingsdi recteur verantwoordelijk voor acquisitie, pakketuitbreiding en relatiemanage- ment richting horeca o.a. cafetaria's, strandpaviljoens en recreatiebedrijven. Uw werkzaamheden komen tot uiting in omzet, marge, goede communica tie, klanttevredenheid en klantenloyaliteit. U hebt ruimte voor eigen inbreng, onderhoudt en verdiept bestaande relaties en door een juiste benadering zorgt u voor nieuwe afnemers. Door koppeling van commercieel talent en food- servicegevoel boekt u resultaat. Opleiding en Ervaring MBO/HBO opleiding of minimaal een gelijkwaardig werk- en denkniveau. Horeca-affiniteit (minimaal 3 tot 5 jaar), commerciële en administratieve ervaring zijn een pré. U bent woonachtig in de regio Vlissingen, of de bereidheid zich daar te vestigen. U bent licht eigenwijs, stressbestendig en open communicerend, u heeft de wil om te winnen. Daarnaast bent u een representatieve doorzetter die op vele niveaus goed, creatief en bovenal zakelijk Sligro kan promoten en verkopen. Wij bieden Een uitdagende functie met een grote mate van eigen verantwoordelijkheid in een steeds weer veranderende organisatie. Goede ontwikkelmogelijkheden, een goed arbeidsvoorwaardenpakket in een informele en direct communi cerende organisatie. Interesse? Kijk op www.werkenbijsligro.nl voor de volledige omschrijving en solliciteer online! Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer P. Lampert op het telefoonnummer: 0118 -49 33 00. Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Pabo is een succesvol erotiek-homeshoppingbedrijf met een prikkelend assortiment. Miljoenen tevreden klanten in meerdere Europese landen bestellen via onze catalogus en per internet. De afdeling Online Marketing verzorgt de e-commerce van Pabo/Beate Uhse via websites in tien Europese die door SE0, online advertising en affiliate marketing campagnes vele miljoenen bezoekers per maand krijgen. Wegens uitbreiding van de afdeling Online Marketing zijn we o.a. op zoek naar de volgende collega's: V 38 uur per week Als Online interpretatie van de online advertising campagnes in Europese landen, analyseer je het bezoekersgedf. concrete acties door op basis van deze analyses. Profiel van de geschikte kandidaat: HBO opleiding (Marketing/Commercie/IT): PC kennis (MS office. Lotus Notes) Kennis van online advertising tools (Google, Yahoo, Kennis van keyword suggestion tools en PPC manai software: Kennis van webstatistieken tools (Mindlab, Google Analytics); Uitgebreide kennis en ervaring op het gebied van online advertising in diverse Europese landen: Verder ben je analytisch, accuraat, gedreven, pro-actief en heb je een commerciële instelling. 38 uur per week Als e-mail marketing coördinator ligt de nadruk op de creatie van e-maii marketing campagnes in diverse Europese landen, coördinatie hiervan met externe leveranciers en controle en opvolging van e-mail marketing campagnes. Profiel van de geschikte kandidaat: HBO opleiding (Marketing/Commercie/IT); PC kennis (MS office, Lotus Notes) Affiniteit met e-mail marketing en online marketing; Zeer goede kennis van Engelse en Nederlandse taal; Verder ben je accuraat, pro-actief, commercieel en creatief. Bovenstaande functies zijn nieuwe functies in een dynamische werkomgel een goede werksfeer belangrijk is. We bieden een bij de functie passend salgf Heb je interesse in één van bovenstaande vacatures? Mail je reactie dan rtaar personëe!szakén@pabo.nl en vermeld bij het onderwerp de functie waarnaar je solliciteert. Voor meer informatie kun je contact opnemen met onze afdeling Personeelszaken 0114-687898. Kijk voor overige vacatures op www.pabo.nl t a f* g. We zijn een jong bedrijf v« en goede arbëdsvoorwaarc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 137