Jubileum Overleden Leen en Nel Minderhoud-Lous Rinus Adriaenssen Leu Driedij 4o I familieberichten 45 jaar getrouwd Dhr P Gorsse Dora Defesche-Pinckers Elizabeth Kouwenhoven vrijdag 7 mei 2010 0 fllenseniinq.nl Vandaag zijn Sloestraat 2,4374 BP Zoutelande Van harte gefeliciteerd van jullie zus (en bure) Na een bewogen leven is overleden Pieter Gorsse weduwnaar van P.M. Harinck in de leeftijd van 90 jaar. Jan en Corrie Gorsse-van Dalen Simon en Addie Gorsse-Radings Peter en Hilde Gorsse-Van Loon Rini en Miranda Gorsse-van Dalen Klein- en achterkleinkinderen Levenspartner van Rie Boutens-Lobbezoo t Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van St. Maarten in de Groe te Goes. Goes, 5 mei 2010 Correspondentieadres: J.S. Gorsse, Fleerbosseweg 13,4421 RR Kapelle De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 12 mei om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 te Goes. De begrafenis zal aansluitend om plm. 15.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Toen wij op die woensdag zagen hoe jij daar zo rustig lag, verlost van pijn, verlost van angst want voor de dood zijn we't bangst. Die angst voor de dood is niet verdiend: hij heeft gehandeld als een vriend, hij heeft je zacht in slaap gesust geen pijn, geen angst, tenslotterust. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde voor ons, delen wij u mede dat voorzien van het H.Sacrament der zieken van ons heengegaan, onze moeder, schoonmoeder, onze lieve oma en overgrootoma, zus en schoonzus Cecilia Agnes Maria Jozef De Coster weduwe van Omer Adrianus de Vriend in de leeftijd van 82 jaar Maldegem: Aardenburg: Familie Familie Adri en Jeanine de Vriend-Van Rie Angelo en Cindy, Simon, Mathias Marie-Louise en Milos Grbic-de Vriend Natasja en Wim Radomir en Silvia De Coster de Vriend Wijziging locatie uitvaartdienst heden ochtend vrijdag 7 mei. TheoIvens In tegenstelling tot de eerdere aankondiging vindt de plechtige uitvaartdienst niet plaats in de kapel van de Blaauwe Hoeve maar om 11.00 uur in Basiliek H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst Toch nog onverwachts is overleden partner van Onze Moeder, Oma en overoma M.Boutens-Lobbezoo is overleden 26-01-2010 Uit alier Naam. Fam Boutens Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom nietgeliefden, ik ben in vrede gegaan. Heden overleed thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, na een kortstondige ziekte, omringd door allen die hem lief waren mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overgrootvader George Alphons Ferket echtgenoot van Maria Louisa Ferket-Lauret Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Hulst: M.L. Ferket-Lauret Goes: Lilian en Frank de Vilder-Ferket Mandy en Jeffrey Dylan, Brian Dennis en Deborah Hulst: Rudy en Jenny Ferket-de Groene Mario en Karoline Robbe Claudia en Rudi Alain en Ellen lustin Denise en Jan Willem Emmy Willemsen Hulst: Monique en |o van der Gucht-Ferket Robbert en Carmen Michelle en Arjan Jeffrey Hulst, 5 mei 2010 Correspondentieadres: Poorterslaan 20 4561 ZN Hulst U kunt afscheid nemen van George in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 10 mei van 18.00 tot 18.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 11 mei om 10.30 uur in Basiliek H. Willibrordus, Steen straat 2 te Hulst. Na de plechtige uitvaartdienst zal de crematie in stilte plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Heden is overleden sinds 1974 weduwe van H.L.J.M. Defesche Meerssen, 8 februari 1920 t Vlissingen, 29 april 2010 Monique Hubert en Wilma Gerald en Annelies Juan en Lies Miguel en Anja Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hubert Defesche Vinkenweg 3 6325 BA Berg en Terblijt Op haar verzoek heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Hierbij delen wij u mede dat op 92-jarige leeftijd is overleden onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Jacobus de Zeeuw Goes: Kees en Bep Goedhart-de Zeeuw Vlissingen: Wim en Hennie van Strien-de Zeeuw Hoek: Koos en Truda de Zeeuw-van Bremen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westerzicht 438 4385 BP Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. I Terneuzen, 5 mei 2010 Correspondentieadres: Zuidstraat 10 4527 CE Aardenburg Cecilia is op haar kamer in woonzorgcentrum "Coensdike". Zondag 9 mei zal er om 19.00 uur een avondwake gehouden worden in het woonzorgcentrum te Aardenburg. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 10 mei om 10.30 uur in de Parochiekerk van H.Maria Hemelvaart te Aardenburg, na de dienst is er gelegenheid de familie in de kerk te condoleren. I De crematie zai in Terneuzen plaatsvinden. De familie komt om 10.15 uur samen aan de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voor oma Cecilia de Vriend-De Coster Dag lieve oma nu moet u gaan, al het werken en alle zorgen, het was goed het is nu gedaan. Ze was zo haar eigen in alles wat ze deed. Haar lachen, haar huilen, haar lief en haar leed. Tot ziens lieve oma. Rust zacht, voorgoed deze keer. Gaat onze weg ten einde dan zien wij jou weer. Natasja en Wim Radomir en Silvia Angelo en Cindy, Simon, Mathias. Aardenburg, 5 mei 2010 60 jaar getrouwd 10 mei 2010 Deltastraat 4456 BB Leweaorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74