Colofon r de emotie.. j-Q-PP fami lieberichten Wat blijft is familieberichten 137 IfifejjDfkinJ ik r fami lieberich tenon line. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 0 fI1ensenlinq.nl donderdag 6 mei 2010 Sternen doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Op 3 mei 1917 zag Ma en Oma het levenslicht, op 3 mei 2010 ging Ma en Oma naar het eeuwige licht Anna Maria Mathilde Verbist-Heijens Marie weduwe van Petrus Verbist Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Scherpenzeel: Lizean en Fred Soethaert-Verbist Patricia en Ronald, Sanne, Isa furgen en Mirjam, Fabiënne, feremy Bianca en Wilfred, Stella Breda: Rob en Inge Verbist-Booij-Liewers Rob en Chiara, Benjamin Lamswaarde: Marlies en Karei in herinnering de Booij-Verbist Natasja en Raf, jorn. Tygo Marscha en |ordy Hulst: Frank en Elly Verbist-de Waal Marco Wij zijn het personeel en de doktoren van "De Blaauwe Hoeve" afdeling Somatiek 1 dankbaar voor de goede zorgen aan Ma en Oma besteed. Zorgcentrum "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2, Hulst Correspondentieadres: Jacobus de Waalstraat 9,4586 AD Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Ma en Oma in de rouwkamer van DELA, locatie "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 7 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 8 mei om 11.00 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Lieve Oma, Heerlijk om met je te kletsen op z'n tijd. Iets te eten was er altijd. Een tosti, frikadel, bitterbal of snoep. En de Privé las je graag, met je loep. Oma, je hebt lang bij ons mogen zijn, Zó lief, zó betrokken, zó zorgzaam, zó fijn. Bedankt lieve oma, ga maar naar daar, Opa wacht al een tijdje, ontmoet elkaar. Liefs van de kleinkinderen en achterkleinkinderen Wie in Mij gelooft, zal leven, Ook al is hij gestorven loh. 11 25b In vol geloofsvertrouwen op zijn Heer en Heiland is Thuis gehaald onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Marinus van der Wekken - Riert Wij bidden Tonny, haar kinderen en kleinkinderen de troost en de nabijheid toe van onze God en Vader. Brouwershaven J. den Boer J.D. den Boer-van de Panne Zwolle Hannie en Jan Willem van Hoeve-den Boer Kerkwerve Cor en Joke den Boer-Dalebout Burgh-Haamstede Jaap en Janny den Boer-Boot Zoetermeer Marianne en Flip Bakker-den Boer Zonnemaire Aart Jan en Rianne den Boer-Boot Neven en nichten Kerkwerve, 1 mei 2010 De Heer is mijn Herder Psalm 23 Op 1 mei 2010 riep God tot Zich, onze geliefde neef Marinus van der Wekken - Rien Wij wensen Tonny en haar kinderen en kleinkinderen de kracht en troost van onze hemelse Vader toe. Brouwershaven C.J. van de Panne - in herinnering S. van de Panne-van der Kooi Terneuzen D. J. Dieleman-van de Panne W.J. Dieleman Neven en nichten Wij ontvingen het droevige bericht van overlijden van onze buurman, de heer Rien van der Wekken Wij wensen Tonny, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Als buren zullen we Rien erg missen. Buurtvereniging "Platte van Schouwen" Kerkwerve Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Theo Lindgreen Theo is tot aan zijn pensioen werkzaam geweest op de LHC in Terneuzen. We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies. Namens collega's LHC Dow Terneuzen Gisteren 4 mei 2010 hebben wij begraven Kazem Zare' geboren: 21 maart 1968 in Iran gestorven: 30 april 2010 in Vlissingen Kazem was een begenadigd schaker. Bewoners en de begeleiders van BWDD Vlissingen Al een jaar zonder je liefde, je stem en je warmte. Bram van der Does 11-06-1950-06-05-2009 We missen je nog elke dag. Fati en de kinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39