Dvdfrdü'dn familieberichten 35 Sienna Ada Marinisse GESLOTEN ALKOZON, Hughersluys 29A Terneuzen Leunis Carlier Pieter Melis Piet Melis I11ensenlinq.nl donderdag 6 mei 2010 IMHp» Dolblij zijn wij met de geboorte van ons dochtertje Geboren op 1 mei 2010 om 14.50 uur. Theo en Sandra Marinisse Wegens familieomstandigheden vrijdag 7 mei 2010 de gehele dag Geschokt vernamen wij het overlijden van onze oud medewerker en oud collega lan Beeldens Heel veel jaren van zijn leven heeft hij zich ingezet voor ons meubelbedrijf en wij zullen hem herinneren als een sterke persoonlijkheid met liefde voor zijn vak. Wij wensen Lies en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Directie en personeel POT interieur Axel Op 1 mei 2010 is overleden onze dierbare oom We zullen hem heel erg missen. Klaas,Cathrien, Philip,Sylvie,Emma Pirson. Op de leeftijd van 90 jaar is onze markante vader, opa en 'ouwe opa' overleden. Inge Ligthart Schenk A Vlissingen, 8februari 1920 t Goes, 29 april 2010 Gehuwd geweest met: Agnitha Jozina van Westen Vlissingen 22 oktober 1918 t Kamperland 8 oktober 2000 Zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen: André Ligthart Schenk José Kaaijk Ingejan en Sannah Ezrah Jacomien Jaymi Conny Ligthart Schenk Rob Hubrechsen Fieke en Arnoud Roos, Hugo en Luuk Marijn en Safira Guus, Tess en Willem Kasper en Susan Tygoen Rens Evert en Cora De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Correspondentie adres: Conny Ligthart Schenk, Veerweg 39,4493 AM Kamperland Na een langdurig ziekbed is overleden Zoutelande 03-07-1939 f Antwerpen 03-05-2010 Levenspartner van: Lenie Sturm Zijn kinderen: Hans Jan Jeannette Petra Correspondentieadres C. van der Lindenlaan 10 4384 KJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het rouwcentrum aan de Bachweg 2 in Middelburg op vrijdag 7 mei van 19.30 tot 20.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 8 mei om 13.30 uur in Het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is daar gelegenheid tot condoleren in de koffie"kamer. Na een tijd moeizaam gestreden te hebben, ging je heen. Onuitputtelijk wasje kracht, maar ook hieraan kwam een eind. partner van Lenie Sturm Grijpskerke: Lenie Sturm Kinderen en kleinkinderen Opa Piet, Wij vergeten je niet Zus en zusje Viviën Kyra Overleden onze broer, zwager en oom Pieter Melis Zoutelande, 3 juli 1939 Zoutelande: Zoutelande: Zoutelande: Westkapelle: Zoutelande: Antwerpen, 3 mei 2010 J, Melis H. Melis-Loderus C. Melis-Euser t H. Euser t P. Kleinepier-Melis J.J. Kleinepier S. van Marion-Melis -C. van Marion Melis N. Melis-Lievense Vlissingen: J. Schaeffer-Melis t Westkapelle: H. Melis M. van der Windt Westkapelle: A. Melis K. Melis-Minderhoud Zoutelande: A. Melis L. Melis-Maljaars Neven en nichten Veel te kort samen Piet Melis De vriend van Lenie is overleden. Wij wensen Lenie, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Ad en Wilma Boone en kinderen Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, opa en 'o'opa Cornelis Marinus Prevo Cor sinds b maart 1991 weduwnaar van Pieternella Lobbezoo A 29 mei 1915 4 mei 2010 Krabbendijke: Janny Prevo (in liefdevolle herinnering) Ede: Leon en Annelies Goes: Peti Mees, Laura, Tom Papendrecht: Ria Goud-Prevo |aap Goud (in liefdevolle herinnering) Kinderdijk: leroen en Sandra Daan Giessenburg: Ellen en Johan joel Zorgcentrum Nieulande Krabbendijke Correspondentieadres: Torenmolen 15 3352 VD Papendrecht Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande, alwaar vrijdag 7 mei van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. T.W. van Bennekom, wordt D.V. zaterdag 8 mei om 10.00 uur gehouden in "De Rancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Rancke" gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van Nieulande dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee ze onze vader en opa hebben omringd. Wij zijn dankbaar en blij dat wij zo'n bijzonder lieve opa en 'o'opa hebben gehad. Leon Annelies, Peti, Jeroen Sandra, Ellen Johan Mees, Laura, Tom, Daan, joel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37