6l V INTERSPORT Kampeeraccessoires ERIK Slaapzak in een puttentje, aanmodderen op een één- pitsbrandertje. Voor steeds minder mensen is dat hét kampeergevoel. Anno 2010 slepen kampeerders veel liever luxe mee naar de cam ping. 'Ik ga op vakantie en neem mee... een opvouwbaar keukenkastje'. www.intersporterik.nl dinsdag 4 mei 2010 Campingwinkels zien het steeds vaker: Klanten die gaan kamperen, maar in hun bungalowtent of caravan wel zoveel moge lijk luxe van thuis willen hebben. Er is zelfs een term voor dit glamour kamperen: Glamping. Het gaat om mensen die terug willen naar de natuur, een hotel niet zien zitten, maar wel van alle gemakken voorzien willen zijn. Kamperen is onveranderd populair. Jaar lijks staan zo'n vier miljoen mensen op een Nederlandse camping. De Zeeuwse campings krijgen elk jaar ongeveer 290.000 bezoekers over de vloer. Steeds meer (vQor)tenten staan vol luxe spullen. Van opvouwbare kasten tot een eigen toilet. Maar wat neemt een liefheb ber van glamping sowieso mee? Luxe fauteuil Campingstoeltjes zijn licht en opvouwbaar. De laatste trend zijn de fauteuils die goed zit- en ligcomfort combineren met een licht gewicht en degelijke materialen. Zo'n stoel is de Relax Fauteuil van Base Camp. Deze zetel met een zwarte zitting en rugleuning van tex- tileen en houten armleuningen heeft een luxe uitstraling. Door het hoofd naar achteren te duwen, zet de stoel zich in een ligstand. Liggen in de stoel is een verademing. Met aangehecht hoofdkussen kun je zo een relaxed tukje doen. De zetel kost rond de 90 euro. Vierpits kooktoestel Een pannetje simpele pasta opwarmen op een armetierig brandertje is passé als het aan de glampeerder ligt. Lekker kokkerellen alsof je thuis bent, kan op het vierpits kooktoestel van Meva. Omdat kooktoestellen als die van Meva aan een opmars bezig zijn, hebben fabrikan ten ook hun kampeerpannen aangepast. Die zijn smaller en hoger dan de pannetjes van weleer. Daardoor passen toch vier pannen tegelijk op een kooktoestel, zonder aan panin- Het is weer tijd om uw kampeeruitrusting te controleren en compleet te maken. Bij Intersport Erik vindt u alles wat u nodig heeft. Van haring tot slaapzak Haal het bij Nieuwe Burg 22-28, Mtddelburg. tel: (0118} 6117 41 Benzinelampen Gasbranders Gaslampen Mummy slaapzakken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 54