televisie 143
voor wereldwijde vrijheid
Er kwamen 7.000 Canadese scholieren tussen de 14 en 17 naar Nederland:
I scholier voor elke gesneuvelde Canadees. Documentaire De Canadezen komen
dinsdag 4 mei 2010
07:05 Coronation Street
07:35 The bold and the
beautiful 08:00 Tom
my Teleshopping 13:00
Shownieuws 13:30 Trau
ma centrum 13:55 De
grote verbouwing 14:50
Coronation Street 15:20
The Cosby show 15:45
Still standing 16:10 Ac
cording to Jim 16:30 The
bold and the beauti
ful 17:00 Little house on
the Prairie
07:00 Blik op ster
ren 07:30 Suerte 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 11:20 Stu
dio E W 11:40 RTL Z
Nieuws 13:20 Miljar
den gezocht 13:40 RTL
Z Nieuws 14:20 Busi
ness links 14:40 RTL Z
Nieuws 16:20 Jorritsma
blikt vooruit 16:40 RTL
Z.Nieuws
07:00 Tel sell 17:10 Op
rah Winfrey show
06:55 Disney feest 07:25
Ernst, Bobbie en de rest
07:55 Tommy Teleshop
ping 08:55 Always gree
ner 09:55 Tommy Tele-
shopping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 Home and
away 14:25 Always gree
ner 15:30 Disney feest
16:05 Seinfeld 16:35 Met
de deur in huis 17:05
Hoge hakken, strakke
pakken: de makelaars
17:40 Will Grace
VERONICA
09:00 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer Aaron Sto
ne, Zeke Luther, Kick
Buttowski, Pokemon
7 Destiny Deoxys, The
suite life of Zacic and
Cody, Phineas Ferb,
Expeditie Rangers!,
Zeke Luther, Aaron
Stone, Jackie Chan, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, Pokemon,
De Vervangers, Phine
as Ferb, Kick Buttow
ski, The suite life of Zack
and Cody
ELEVISIE
O
O
18:00 De grote verbou- 18:00 The A-Team, ac-
wing, realitypro- tieserie
gramma 18:55 De politie op je
hielen!, serie re
portages
18:05 Dr. Phil, talkshow
18:55 Fabeltjeskrant,
kinderprogramma
18:05 Grey's anatomy,
dramaserie
18:00 Brainiac, serie do
cumentaires
18:10 Seinfeld, comedy
serie
18:40 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie
19:20 Shownieuws-
Vroege editie, het
laatste nieuws
19:50 De Pfaff s, celebri-
tydocusoap
19:00 Kinderzieken
huis, realityserie
19:35 Style by jury,
make-overpro-
gramma
19:00 Ghost whisperer, 19:05 Still standing, co-
dramaserie medyserie
19:35 Friends, comedy
serie
20:00 Trauma centrum,
20:30 StarWars: Epi
20:30 Turbulent skies,
20:00 Sex and the city,
20:00 Two and a half
realityprogramma
sode IV-A new
thriller
komische dramase
men, comedyserie
20:30 Docu: Verslaafd
hope, sf-film
rie
20:30 Criminal minds,
aan eten, docu
20:30 Het Blok
misdaadserie
mentaire
21:30 De Smaakpolitie,
21:25 Criminal minds,
consumentenpro
misdaadserie
gramma
22:30 Hart van Neder
22:15. As the world
22:00 Stylist van de
22:20 The Pacific, oor
land - Late editie
turns, soap
sterren, modepro
logsserie
22:50 Piets weerbe
gramma
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
23:25
Actie in het at
23:00 Jaws 3-D, horror-
23:05
Oprah Winfrey
23:00
Law Order:
23:15 Hooligans!, serie
tractiepark, do-
film
show, talkshow
Special Victims
documentaires
cusoap
(h)
Unit, dramaserie
23:55
Te dik: Afvallen
of doodgaan, rea
lityprogramma
23:55
Kinderzieken
huis, realityserie
(h)
01:55
Astro TV
01:00
Teleshop 7
00:30
Teleshop 8
00:00
Cold feet
00:10
Seinfeld
02:55
Late night
01:01
Poker babes
00:31
Sneak preview
01:00
Nachtprogram
00:40
Everybody hates
03:00
Sneks
02:00
Meiden
mering: Relax TV
Chris
05:00
Car tracks
04:30
05:30
Chat TV
Blik op sterren
04:00
Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
01:05
02:05
Nachtprogram
mering
Poker after dark
oo
to
O
O
to
O
IO
to
to
to
w
n
mmmm
Spanjaard. Solisten zijn operazan
geressen Eva-Maria Westbroek en
Marjon Lambriks, musicalster
Freek Bartels en popzangeres Edsi-
lia Rombley.
Verder is er nog een documentaire
over de bevrijding: De Canadezen
komen. Deze week kwamen er
7.000 Canadese scholieren tussen
de 14 en 17 naar Nederland voor
de herdenking: 1 scholier voor elke
gesneuvelde Canadees. Documen
tairemaker Jan Eikelboom volgde
de voorbereidingen in Canada,
waar scholieren geld inzamelden
voor de reis en hij sprak met fami
lieleden van Canadese soldaten
die Nederland bevrijdden.
65 jaar Bevrijding. Nederland 1, 12.10
uur. De Canadezen komen. Nederland 2,
19.25 uur. Bevrijdingsdag 2010, Neder
land 1, 20.30 uur.
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Nu of nooit
18:30 Zeeland nu
18:45 Weer
18:50 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND j
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
12:15 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Man
bijt hond 13:55 Beagle, in het
kielzog van Darwin 14:30 Thuis
14:55 Villa politica 16:20 Clips
16:35 Masterchef: The profes
sionals 17:05 Vrolijk Vlaan
deren 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:10 De rode loper
18:35 Blokken 19:00 Het jour
naal 19:40 Man bijt hond 20:03
Joker en lottotrekking 20:06
Het weer 20:10 Thuis 20:40
Volt 21:35 Het leven zoals het
is: Luchthaven 22:05 De klas
van Frieda 22:52 KENO-uitsla-
gen 22:53 Winstverdeling joker
en lotto 22:55 Het journaal laat
23:10 Studio 1 23:40 Het weer
23:45 Man bijt hond 00:10 De
rode loper
België 2
07:05 SamSam 07:10 Zoe
Kezako 07:25 Sprookjesboom
07:30 Disney's Legende van
Tarzan 07:50 Sally Bollywood
08:05 Samson en Gert 08:30
Twisted Whiskers 08:40 Sher
lock 08:50 De week van Kar-
rewiet 08:59 CANVAS 09:00
Terzake 09:35 Lentebeelden
12:0013:59 KETNET 14:00
De avonturen van Bibi Tina
14:25 M.I. High 14:55 George
van de jungle 15:10 Pippi Lang
kous 15:35 Mega Mindy 16:00
De Smurfen 16:25 Sprookjes
boom 16:30 Samson en Gert
16:55 Twisted Whiskers 17:10
Disney's Legende van Tarzan
17:35 Sally Bollywood 17:45
Sherlock 17:55 Spring 18:05
Karrewiet 18:15 Spring 18:30
Miss in de modder 18:50 En
daarmee basta 19:10 Sherlock
19:15 Karrewiet 19:25 The
Sarah Jane adventures 19:52
19:59 CANVAS 20:00 Terzake
20:40 Beagle, in het kielzog
van Darwin 21:20 Marie Antoi
nette 23:00 The farm: 10 down
00:15 Doorlopende herhaling
van Terzake
RTBF1
08:45 Le jardin extraordinaire
09:20 Navarro: Les chiffonniers
de I'aube 10:50 Sans chichis
11:50 Questions d'argent
11:55 Table des terroirs
12:00 Feux de I'amour 12:50
Weerbericht 12:55 Questions
d'argent 13:00 Nieuws 13:40
Weerbericht 13:45 Télétou-
risme quotidien 13:55 Le
renard 14:55 Le coeur n'oublie
pas 16:45 Section enquêtes
criminelles 17:35 FBI, portés
disparus 18:23 Air de familie
18:28 Capsule biodiversité
18:30 Le 6 minutes 18:35
Weerbericht 18:45 Au quoti
dien 19:21 Weerbericht 19:30
Nieuws 20:10 Joker- en lotto
uitslagen 20:15 Weerbericht
20:20 Devoir d'enquête 22:10
L'affaire du lord Shaftes
bury 23:10 Questions d'argent
23:11 Lotto-en jokeruitslagen
23:15 Studio 1 -Samedi 00:25
Cinquante degrés nord
RTBF2
11:00 Matière grise express
11:10 La petite mosquée dans
la prairie 11:38 Questions
d'argent 11:40 Plus belle la vie
12:05 Toute une histoire 13:05
Matière grise express 13:15
Une brique dans le ventre
13:40 Sans chichis 14:35
FBI, portés disparus 15:20
Tekenfilms 18:00 Air de famil
ies 18:05 Tout le monde veut
prendre sa place 18:55 Plus
belle la vie 19:25,20:15 Gossip
girl 21:00 Un mariage trop
parfait 22:45 Le 12 minutes
22:58 KENO 23:00 Weerbe
richt 23:06 Beursberichten
23:08 Lotto- en jokeruitslagen
23:10 Screen agenda 23:30,
00:10 Smallville
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Hospital
heroes 11:00 Homes under
the hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 To buy or
not to buy 12:30 Cash in the
attic 13:10 Nieuws en weer
bericht 13:15 Bargain hunt
14:00 Nieuws en weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Escape to the country
16:00 Nieuws en weerbericht
16:05 Grandpa in my pocket
16:15 Gigglebiz 16:30 Leon
16:35 Jakers: The adventures
of Piggley Winks 16:55 Shaun
the sheep 17:05 Dani's house
17:35 Blue Peter 17:55 My-
Wish 18:00 Newsround 18:15
The weakest link 19:00 Nieuws
en weerbericht 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:30 DIY
SOS 20:57 Nieuws en regionaal
nieuws 21:00 Waterloo Road
22:00 Motorway cops 23:00
BBC News 23:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 23:45
The National Lottery draws
23:55 Damages
BBC 2
07:00 Fimbles 07:20 Me too!
07:40 Clifford's puppy days
07:55 Pingu 08:00 Skunk
fu 08:15 Eliot Kid 08:25
Newsround 08:30 Raven - The
dragon's eye 09:00 Zoo factor
09:20 Shaun the sheep 09:30
Timmy time 09:40 Chugging-
ton 09:50 Louie 10:00 Charlie
and Lola 10:15 Postman Pat:
SDS 10:30 Lazytown 10:55
Garth and Bev 11:10 Waybuloo
11:30 In the night garden
12:00 Castle in the country
12:30 The daily politics:
Election special 13:30 Working
lunch 14:00 See hear 14:30
Ready steady cook 15:15 The
daily politics election debate
16:00 Diagnosis murder 16:45
Flog it! 17:30 Cash in the
celebrity q,ttic 18:15 The hairy
bikers' food tour of Britain
19:00 Eggheads 19:30 Great
British menu 20:00 Out of the
frying pan 21:00 Edible garden
21:30 Cracking antiques 22:00
Monty Halls' great Hebri-
dean escape 23:00 Ql 23:30
Newsnight 00:20 T ropic of
Cancer
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:25
Urn Himmels Willen 11:15 In
aller Fréundschaft 12:00 heute
12:15 Buffet 13:00 Helmut
Kohl ist 80 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Seehund,
Puma Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:25 Marienhof 18:50
Das Duell im Ersten 19:20
Das Quiz mit Jörg Pilawa
19:45 Wissen vor48 19:50 Das
Wetter im Ersten*19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Wiedersehen mit einem
Fremden 21:45 Hart aber fair
23:00 Tagesthemen 23:28 Das
Wetter im Ersten 23:30 Global
Players - über das Weltwirt-
schaftswunder FuRball und die
WM 2010 00:15 Nachtmagazin
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Hanna
- Folge deinem Herzen 11:15,
11:35 Reich und Schön 12:00
heute 12:15 drehscheibe Deut-
schland 13:00 Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Kiichenschlacht
15:00 heute - Sport 15:15
Tierische Kumpel 16:00
heute - in Europa 16:15 Hanna
- Folge deinem Herzen 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKOWismar 18:50
LOTTO Ziehung am Mittwoch
19:00 heute 19:20 Weerbe
richt 19:25 Küstenwache 20:15
Dresden 22:40 heute-journal
23:07 Weerbericht 23:10
auslandsjournal 23:40 Markus
Lanz
Discovery
07:40 Dirty jobs: Cranberry
farmer 08:30 Mean green
machines 08:55 Green wheels:
Lovecraft Biofuels 09:20
American chopper: Mikey's
bike 10:15 Overhaulin' 11:10,
11:40 How stuff's made 12:05
Ultimate survival: Siberia 2
13:05 Deadliest catch: Smoke
on the water 14:05 Building
the future: The quest for water
15:05 Die Ludolfs 16:05 The
global garage - Bangla bangers
17:05 American hotrod: '57
Chevy - Part 2 18:05 Mythbus-
ters: Quicksand 19:05 Mega
builders: Venice flood gates
20:05 Cake Boss: Fireworks,
falling fondant fathers 20:35
Ultimate survival: China 21:35
Tornado road:-The storm 22:35
Destroyed in seconds 23:00
Storm chasers 00:00 Macln-
tyre: World's toughest towns
-Washington
National Geographic
07:00 Talking to animals 07:30
Wat is wat: Dinosaurussen
08:00 Green dream district
08:301 didn't know that 09:00
Animal inspectors 09:30
Animal rescue squad 10:00
Hooked: Monster fishing
- Giant stingray 11:00 Is it real?
11:30 Seconds from disaster
12:00 Battlefront 12:30 Bat-
tlefront 13:00 Ground warfare
14:00 Is it real? 14:30 Seconds
from disaster 15:00 Air crash
investigation 16:00 Wild Russia
17:00 Earth investigated 18:00
Martian robots 19:00 Air crash
investigation 20:00 Construc
tion zone 20:30 Seconds from
disaster 21:00 Battlefront
21:30 Battlefront 22:00 Apoca
lypse 23:00 Battlefront 23:30
Battlefront 00:00 Apocalypse
TMF
07:20 TMF Toons 07:40 TMF
Toons 08:10 TMF Toons 08:40
TMF Toons 09:00 Your chart
10:00 Best of TMF 10:30 Het
leukste dorp van NL 11:00
Sascha's streetchallenge 11:30
Beach battle 12:00 Top 25
meest bekeken streams op tmf.
nl 14:00serveert 14:30 TMF
hits 15:00 Your chart 16:00,
16:30 Wat te doen voor je
poen 17:00 Kijk dit nou live
18:00 Top 10 Superchart Hits
19:00 10X20:00 Your chart
21:00,21:30 Hollywood buzz
22:00 TMF Fresh 23:00 TMF
Laat! 00:00 Midnight
MTV
09:00 Rewind 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11 12:00 Base
chart 13:00 Monster hits 14:30
Brand new chart 15:25 Made
16:15,16:40 My super sweet
1617:05 The hills 17:30 The
city 17:55 Brooke knows best
18:25,18:50 Room raiders
19:15 The X-Effect 19:40 My g
super sweet 16 20:05 Life of
Ryan 20:30 The Osbournes
21:00 Cribs 21:25 Disaster
date 21:50 Nitro circus 22:15
Jackass 22:40 Bully beatdown
23:05 Dirty Sanchez 23:30 The
Osbournes 00:05 After hours
TV 5
08:00 Canadees nieuws
08:30 Wari 09:00 Flash 09:05
Escapade gourmande 09:35
Une brique dans le ventre
10:00 Flash 10:05 Littoral
10:30 Plus belle la vie 11:00 La
petite vie 11:30 Nec plus ultra
la collection 12:00 Flash 12:05,
12:15 Al dente 12:30 Pilote,
et moi, et moi, et moi 13:30
Belgisch nieuws 14:05 Sans
rancune! 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:05 Le débat TSR 18:00
Nieuws 18:20 L'invité 18:30
Le journal de l'éco 18:35 Les
camarades 20:15 Exploration
planète 20:30 Frans nieuws
21:00 Elle s'appelle Sabine
22:30 Les gardiens de la forêt
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:35 Afrikaans nieuws
23:50 Avocats et associés
Eurosport
08:30 Free ride spirit 08:45
Eurogoals flash 08:55 World
Cup Rhythm 09:15 Eurogoals
10:00 Champions club 11:00
Wielrennen 12:00,13:00
Tennis 19:00 Eurogoals flash
19:10 Olympic magazine 19:40
Wednesday selection 19:50
Paardensport 20:50 Riders club
20:55 Wednesday selection
21:05 Golf 22:05 Golf 22:35
Golf 22:45 Golfclub 22:50
Zeilen 23:20 Yacht Club 23:30
Snooker
CNN
07:00,08:00 World report
08:30 World sport 09:00
World report 09:30 World
business today 10:00 World
report 10:30 Inside the Middle
East 11:00 Larry King live
12:00 World report 12:30
World sport 13:00 World
report 14:00 Amanpour. 14:30
Talk Asia 15:00 World business
today 16:00 International
desk 17:00 The brief 17:30
World sport 18:00 Prism
18:30 Inside the Middle East
19:00 International desk 20:00
Quest means business 20:45
CNN marketplace Africa 21:00
Amanpour. 21:30 World one I
22:00 Connect the world with
Becky Anderson 23:00 Back-
Story 23:30 World sport 00:00
The situation room
In de Vrijheidstrein bezoeken veteranen uit de Tweede Wereldoorlog de ex
positie van het Nationaal Comité 4 5 mei. foto Phil Nijhuis/GPD