Colofon 0% m familieberichten 39 Johny Petrus Uijtdewilligen Dm'ibarutei/LM dafionisri imiHeberichten 0 fllgnsenljnq.nl dinsdag 4 mei 2010 Mijn hulp is van de HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. De HEERE is uw Bewaarder, de HEERE is uw Schaduw, aan uw rechterhand. Psalm 121 vers 2, 5 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog onver-wacht, door de Heere van ons is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot moeder en overgrootmoeder Adriana Verweij-Wiskerke sinds 17mei2005 weduwe van Dirk Verweij Ze mocht bijna 86 jaar worden. Leusden: Nely van Dam-Verweij Hans van Dam Albert, Anne-Marije, Maria, Elise Wijk en Aalburg: Evert Verweij jopie Scherff-Timmermans Gouda: Anneke Verweij Paul en Karina, Hannah en Hans, Martijn Rosanne Kapelle: William Verweij Trudie van Utrecht Goes, 3 mei 2010 Correspondentieadres: Langegracht 38,4421 EZ Kapelle Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 6 mei van 19.00 uur tot 20.00 uur in de familiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Kits- kinderscheweg 1 (op de Alg. Begraafplaats) te Kapelle. Tevens kunt u condoleren en afscheid nemen op D.V. vrijdag 7 mei van 10.30 tot 10.50 uur in de 'Petrakerk', Goessestraatweg 18 te Kapelle, waarna om 11.00 uur de rouwdienst zal worden gehouden in de kerk. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. De begrafenis wordt besloten in bovengenoemde kerk, waarna er gelegenheid is tot samenzijn. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. "Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. fes. 43:1 In de gezegende leeftijd van ruim honderd jaar is na een kort ziekbed van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Dina Cornelia de Bruijne-Sinke sedert 20 augustus 1991 weduwe van Marinus de Bruijne Vlissingen: Kees de Bruijne, in herinnering Jeanneke de Bruijne-Joziasse Asten: Karin en Peer, Pepijn en Pim Ermelo: Diane Vlissingen: Rini en Alice. Michielen Age Middelburg: Cora van Dijk-de Bruijne Gerrit van Dijk Gertjan en Marian, Rick en Laura Emmeloord: Rien en jeanette, Tom en Rachel Leiderdorp: Tanja de Bruijne Purmerend: Diet Geldof-de Bruijne Leo Geldof Ilpendam: Harriëten Coen, Mariten Jurrian Amsterdam: Hans en Suzanne,Tim Middelburg: Cisca Knops-de Bruijne Fred Knops Oost-Souburg: Mirjam en André, Jenad Nijmegen: Marijn en Karin, Fenne en Evi Veendam: Pim de Bruijne Liesbeth de Bruijne-Contant Groningen: Andreas en Saskia Amsterdam: Matthijs en Sophie Hoogezand: Vincent Wageningen: judith Met dank aan huize St. Willibrord voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 2 mei 2010 Correspondentieadres: Dauwendaelsestraat 18,4337 LB Middelburg De dankdienst voor moeders leven wordt gehouden op vrijdag 7 mei om 13.30 uur in kerkcentrum "De Hoek steen". Roozenburglaan 22, Middelburg. Daarna volgt om 15.00 uur de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Maar de HEER zal uitkomst geven. Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Job Johannes Walhout echtgenoot van Maatje van Dalen A Borssele, 7 juli 1928 - t Heinkenszand, 2 mei 2010 Heinkenszand: M. Walhout-van Dalen Veenendaal: Rinus en Thea Walhout-de Kievid Kerkrade: Karei en Marlies Walhout-Sangen Yerseke: Leen en Ilona Walhout-Heutinck Krabbendijke: Elma en Gerard de Hond-Walhout Gorinchem: johan en Franqoise Walhout-Tieland Klein- en achterkleinkinderen Kerklaan 34 4451 BH Heinkenszand Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. donderdag 6 mei van 19.30 tot 20.00 uur in Rouw centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 7 mei om 13.00 uur in voornoemd Rouwcentrum, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder nog gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve opa Job Walhout Wij wensen oma veel sterkte toe met dit verlies. Gerardo Dineke Marianka Mario Elza-Marie Janine Frank Johrans Ik ben eigenlijk nog te klein om te beseffen dat mijn lieve Opa Job is gestorven. Ik zal het samen spelen erg missen. Oma Maat(je), Opa en Oma de Hond. veel sterkte toegewenst. Liefs, Elza-Marie Kijk naar me uit in de regenboog hoog in de lucht. Kijk naar me uit als de zon weer opgaat en de hele wereld nieuw is. Hou van me zoals ik van jullie gehouden heb. Niet beseffend wat ons is overkomen hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa echtgenoot van Rosalia Maria Verdurmen *24 april 1944 f 1 mei 2010 Philippine R.M. Uijtdewilligen-Verdurmen Rijen Chariot en Werner Wessel, Myrthe Eindhoven Geert-Jan Mosselbank 33 4553 CH Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 6 mei om 10.00 uur in de parochiekerk H. Maria Flemelvaart te Philippine, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restaurant "Au Port", Waterpoortstraat 1 te Philippine. Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder en oma Ria van Dijke-van Oudenaarde betuigen wij onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heefi ons bijzonder goed gedaan. Piet van Dijke Kinderen en kleinkinderen Yerseke, april 2010 ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten 5 voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41