3 8 familieberichten iHensenlinq.nl Pieternella Dingena Liplijn-van Oosten - Nellie - Ma Liplijn - van Oosten Oma Liplijn Nellie Liplijn-van Oosten Rietje Blanken - Smid dinsdag 4 mei 2010 Van begin tot aan het eind, het was niet altijd zonlicht op je pad. Je hebt je levensweg gelopen. Nu, ligt verdergaan voor je open Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma sinds 1991 weduwe van Pieter Liplijn in de leeftijd van 78 jaar. Gorinchem: Peter en Jacqueline Eleonora en Pascal Noëlle Dewi en Natasja Goes: Jan Goes: Kees en Silvia Jessica en Johnny Jason, Cheyenne Stompwijk: Jannie en John Bobby, Felix 's-Heerenhoek: Theo (in liefdevolle herinnering) en Nona Stephanie, Dennis, Nikita Goes: Joop en Marjolien Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum "Gasthuis" en alle overige verzorgenden voor de liefdevolle zorg en aandacht. Goes, 2 mei 2010 Correspondentieadres: Beukenstraat 2414462 BZ Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 mei van 19.00 tot 19.30 uur in haar eigen kamer nr. 307 in het Gasthuis aan de Kievitlaan 64 te Goes. De samenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op vrijdag 7 mei om 16.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. Je hoopt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren knellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, dan bidt je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Lieve moedertje, bedankt voor alle liefde en steun die ik van je mocht ontvangen en die ik ook aan je mocht geven. Je was mijn steun en kracht. Ik zal je heel erg missen, maar het is goed zo. Rust nu maar zacht, veel liefs, ik hou van jou, een hele dikke kus, Jo. Goes, Joop Marjolien Liplijn Veel lieve en fijne herinneringen verzachten de pijn. Voorgoed uit ons midden, maar uit ons hart zal u nooit zijn. Eleonora en Pascal Noëlle Dewi en Natasja Geheel onverwacht is.overleden onze geliefde zus en schoonzus Uit aller naam: C. van Oosten Broers en zusters Goes, 2 mei 2010 Hij zal je beschermen met zijn vleugels, onder zijn wieken vind je een toevlucht, zijn trouw is een veilig schild. Psalm 91:4 Dankbaar voor de vele mooie herinneringen geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en bijzondere opa Marinus van der Wekken - Rien ~ir 6 mei 1938 Kerkwerve Zierikzee Middelburg Kerkwerve Middelburg t 1 mei 2010 A.M. van der Wekken-den Boer Anjo en Martin Janet en jack Matthijs, Martijn Marina t Marienka en Eelco Floris, Alexander Kievitsweg 2 4321 TR Kerkwerve De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden op donderdag 6 mei om 13.15 uur in de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), Haven Noordzijde 10 te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Het Tonnenmagazijn", Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven. Bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze broer, zwager en oom Marinus van der Wekken Brouwershaven L.M. van der Wekken van der Wekken-Dalebout Nieuwerkerk R.|. van der Wekken C.E. van der Wekken-van der Bijl nichten en neven Kerkwerve, 1 mei 2010 Wie in Mij gelooft, zal leven, Ook al is hij gestorven Joh. 11 25b In vol geloofsvertrouwen op zijn Heer en Heiland is Thuis gehaald onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Marinus van der Wekken Rien Wij bidden Tonny, haar kinderen en kleinkinderen de troost en de nabijheid toe van onze God en Vader. Brouwershaven J. den Boer J.D. den Boer-van de Panne Zwolle Hannie en Jan Willem van Hoeve-den Boer Kerkwerve Cor en Joke den Boer-Dalebout Burgh-Haamstede Jaap en Janny den Boer-Boot Zoetermeer Marianne en Flip Bakker-den Boer Zonnemaire Aart Jan en Rianne den Boer-Boot Neven en nichten Kerkwerve, 1 mei 2010 De Heer is mijn Herder Psalm 23 Op 1 mei 2010 riep God tot Zich, onze geliefde neef Marinus van der Wekken - Rien Wij wensen Tonny en haar kinderen en kleinkinderen de kracht en troost van onze hemelse Vader toe. Brouwershaven C. van de Panne - in herinnering S. van de Panne-van der Kooi Terneuzen D. J. Dieleman-van de Panne W.|. Dieleman Neven en nichten Woorden schieten tekort bij het overlijden van onze jacht vriend Rien van der Wekken We zijn blij Rien als vriend in ons midden te hebben gehad. Hij was een zeer gedreven jager met zijn geweldige hond Ymmot. Wij wensen Tonny, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit verlies en gemis te kunnen dragen. De jachtvrienden van Schouwen Jagers en drijvers: Cor den Boer, Jan-Willem van Hoeve, Kees Padmos, Kees Boot, Bart Boot. Johan Boot, Andre Passchier, Martin van Leersum, Arjan van Leersum, Sebas van Leersum, Joop Boot, Stoffel Boot Jaap de Waard, Piet Overbeek, Flip Bakker, Wim Boot, Krijn Dekker, Monique de Morree, Lex Verheijden, Sjaak van de Velde, Cathy van Leersum Diep bedroefd zijn wij na het overlijden van onze meelevende en altijd opgewekte vriend Rien van der Wekken 'De beloofde werd gezonden En de kracht uit God kwam neer' Wij wensen zijn vrouw Tonny, kinderen en kleinkinderen deze bemoediging toe. Koos en Tiny Oggel-Tom Kapelle, 1 mei 2010 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze goede buurman. Rien van der Wekken Joop Boot Stoffel Boot Han en Jacomien Boot en kinderen Kerkwerve, 2 mei 2010 Met droefheid geven wij kennis dat na een korte ziekte is overleden ons trouw koorlid en penningmeester Rien van der Wekken 13 april zongen we tot besluit van onze zangavond "Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand" Rien eindigde de avond met dankgebed en haalde de gezongen woorden aan. Die bede wensen we zijn vrouw en gezin toe. Dirigent leden en bestuur Chr. Ger. Koor De Lofstem Ben Schot, voorzitter Leny Quist Den Boer, secretaris Ik heb de witte waterlelie lief daar die zo blank is en zo stil haar kroon uitplooit in 't licht. Rijzend uit donker-koelen vijvergrond, heeft zij het licht gevonden en ontsloot toen blij het gouden hart. Nu rust zij peinzend op het watervlak en wenst niet meer... Frederik van Eeden Een bezoek aan Curapao eindigde abrupt. Op 27 april 2010 is op 69-jarige leeftijd in Miami (U.S.A) overleden Ze betekende heel veel voor ons. We zullen haar erg missen. Doorn, Pim Blanken Hilversum, Willem en Monique Lisa, Pim en Tom Curapao, Wouter en Margret Britt Beukenrodelaan 24 3941 ZP Doorn w.blanken@tiscali.nl Wij zullen Rietje iri besloten kring cremeren. Tijdens een ontmoeting op 16 mei 2010 zullen wij onze lieve Rietje in een informele sfeer herdenken. Dit vindt vanaf 15.00 uur plaats in Restaurant Buitenzorg, Amsterdamseweg 19 in Ede.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40