IHensenlinq.nl familieberichten 137 André Minderhoud dinsdag 4 mei 2010 Onderstaande rouwadvertenties verschenen gisteren in de krant. Op verzoek van de betrokkenen plaatsen we deze vandaag nogmaals omdat ze gisteren op roze papier waren afgedrukt. Directie PZC Sterven in vrede is. met een gerust hart je ogen kunnen sluiten. Op 29 april is op 85-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze moeder, oma en omi Lena van Duivendijk-Hanse weduwe van johan van Duivendijk Hans van Duivendijk Elly van Duivendijk-Dekker Hans en Anja Isa, Tim Walter en Diane Zoë, Maaike jannie Lavooij-van Duivendijk Lau Lavooij Robin en Yvette Eva, julian Pascale en Froukje Elma van Duivendijk Peter Schouwenaar Nicole en Richard Marlijn en Nicole Wij en moeder zijn erg dankbaar dat zij tot het einde toe liefdevol verzorgd is door het personeel van Emergis. Kloetinge, 29 april 2010 Correspondentieadres: Hofstad 2, 5126 EV Gilze Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 4 mei van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 6 mei om 13.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in het rouwcentrum. Verdrietig zijn wij, door het overlijden van onze schoon zus en tante Lena van Duivendijk-Hanse C.J. van Duivendijk, in herinnering A. Murre-van Houte J.P. Murre L.P. van Duivendijk T. van Duivendijk-de Looze J.S. Heikamp-van Duivendijk T. Heikamp Huib van Duivendijk, in herinnering Zierikzee, 29 april 2010 Met droefheid geven wij kennis dat is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Lena van Duivendijk-Hanse Zierikzee: C Hanse M.A.Hanse-Berrevoets Kinderen en kleinkinderen Voorburg: N.Hanse t R.Hanse-Maurer 29 april 2010 Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet, hij redt het niet je streelt zijn wangen, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven, maar zijn lijden overnam. Dankbaar en blij dat hij mijn man, onze vader en onze opa is geweest van wie wij veel liefde en levenswijsheid hebben meegekregen, geven wij u kennis van het overlijden van Gerrit Bastiaan Koenraads Gerard echtgenoot van Hennie Godeschalk Rotterdam, 18 maart 1951 Middelburg, 1 mei 2010 Middelburg: Hennie Koenraads-Godeschalk Therèse en Wilfred Rosalie, Jordi, Luna Amsterdam: Sebastiaan en Yanaica Railey Wij bedanken de medewerkers van Zorgstroom, team afdeling "Olmenhof" voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Willem Arondeusstraat 58 4333 DB Middelburg Wij nemen afscheid van Gerard op donderdag 6 mei a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid aldaar de familie te ontmoeten. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na ruim 5 maanden van het overlijden van onze moeder en oma, hebben wij tot ons grote verdriet ook afscheid moeten nemen van mijn enige broer, zwager en oom Gerrit Bastiaan Koenraads echtgenoot van Hennie Godeschalk Kamperland: Wil en johan Clement-Koenraads Kamperland: john Clement Kamperland 2010 Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Gerrit Bastiaan Koenraads echtgenoot van Hennie Godeschalk in de leeftijd van 59 jaar Middelburg: Pa en Ma Godeschalk Kapelle:Ria en Gerard (in herinnering) Anneke Lewedorp: Francis - Hans Jan en kinderen Den Bosch: Danielle - Peter en kinderen Middelburg, 1 mei 2010 Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Gerard Koenraads Wij kennen Getard als een goede buur en vader van onze vriend Sebastiaan. Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en troost. Uit Amsterdam: Imre en Catharina Eli en Eline Laurens en Annette Willem Maarten en Vera jesse Uit Haarlem: Wouter Tim Bob ■Thorson Uit Middelburg: GertjanenMel Hendriken Damianti Uit Rijswijk: Omaren Priscilla Een goede vriend en buurman Gerard Koenraads is veel te vroeg van ons heengegaan. Wij wensen Hennie en de kinderen veel sterkte. We zijn er voor jullie. jan en Olga los en Nel Bram en Connie Maarten en Marion john en Paula joost en Inge Na een langdurig ziekbed is op 1 mei 2010 overleden onze zeer gewaardeerde collega en medewerker Gerard Koenraads Wij zullen ons Gerard herinneren als een enthousiaste medewerker, die met veel toewijding en plezier zijn vak uitoefende. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Ministerie van Defensie, BG Catering Je hebt je leven geleefd op jouw manier Zo kortstondig, zo snel weggenomen, onze pa, opa en zoon op de veel te jonge leeftijd van 58 jaar maar je blijft bij ons, waar je ook bent. Yerseke: Marnix en Simone Jaimy, Kay Hansweert: Jeroen en Wendie Nieuwdorp: L. Minderhoud M. van Haveren Goes, 30 april 2010 Correspondentieadres: Galjoenstraat 26, 4401 JH Yerseke. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 7 mei om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is vanaf 13.50 uur in de aula gelegenheid om van André afscheid te nemen. Na de bijeenkomst ontmoeten wij elkaar voor de condoleance vanaf 15.00 uur in Cafe "De Oranjeboom" Nieuwe Rijksweg 21 te 's Heer Hendrikskinderen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39