'mimÊÊ. uS 36 familieberichten ïterJadan dinsdag 4 mei 2010 i (11ensenlinq.nl Onderstaande rouwadvertenties verschenen gisteren in de krant. Op verzoek van de betrokkenen plaatsen we deze vandaag nogmaals omdat ze gisteren op roze papier waren afgedrukt. Directie PZC "Een mens te zijn op aarde is pijnlijk begenadigd zijn en zoeken, nooit verzadigd zijn, is rusten in de aarde als alles is volbracht. Huub Oosterhuis Bedroefd geven wij kennis van het overlijden, na een kort ziekbed, van onze innig geliefde moeder, schoonmoeder en grootmoeder Jonkvrouwe Hillegonda Christina Wilhelmina de Savornin Lohman Douairière Jan Maximiliaan baron van Tiiyll van Serooskerken 's-Gravenhage, 5 augustus 1920 Oostkapelle, 29 april 2010 Trenque Lauquen, Argentinië Max en Ilona van Tuyll van Serooskerken-Dessewffy Carolina en Agustin, Ana, Emilia 's-Gravenhage Pieter en Sabine van Tuyll van Serooskerken-Loyson Christine, Frédérique, Isabelle Parijs, Frankrijk Carel van Tuyll van Serooskerken en Andrew McCormick Berkeley, VS Caroline van Tuyll van Serooskerken en Arnaud Maitland Buren Chris en Renée van Tuyll van Serooskerken-Stein Sofie, Stéphanie, Max Moeder is de laatste jaren door Leintje en Cees van den Brink met liefdevolle zorg omringd. Wij zijn hen bijzonder dankbaar. De dankdienst voor Moeders leven wordt gehouden op donderdag 6 mei in de Dorpskerk te Oostkapelle, om 11 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren op Berkenbosch, Duinbeekseweg 25, Oostkapelle. De bijzetting in het familiegraf zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Duinbeekseweg 25 4356 CD Oostkapelle Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare schoonzuster, tante en oudtante Jonkvrouw Hillegonda Christina Wilhelmina de Savornin Lohman Douairière Jan Maximiliaan baron van Tuyll van Serooskerken 's-Gravenhage Oostkapelle 5 augustus 1920 29 april 2010 Heeze/Den Haag: H.N.C. van Tuyll van Serooskerken Woerden: C.F.H. van Tuyll van Serooskerken J.A. van Tuyll van Serooskerken - van Schothorst Sammy en Edmée, Emmy, Isabelle en Bernard, Arnaud en Corine, Ljoeba en Herbert, Caroline en Wiebe en hun kinderen ■C Onderstaande rouwadvertenties verschenen gisteren in de krant. Op verzoek van de betrokkenen plaatsen we deze vandaag nogmaals omdat ze gisteren op roze papier waren afgedrukt. Directie PZC Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lief hebbende zwager en onze zeer gewaardeerde oom Wim Kievit Wij wensen Bep en familie veel sterkte toe met dit verlies. Mw. M. Jobse-Boone Arry en Ria Vera en Anton Hans en Annemieke Toch onverwacht, en zo kort voor de herdenking van het bombardement op Middelburg op 17 mei 2010, is overleden onze zeer betrokken medeoprichter en bestuurslid van de Zeeuwse Stichting Steun Bevrijders 1940-1944/1945 Willem Kievit Lid in de Orde van Oranje Nassau voormalig lid van de Middelburgse Brandweer in mei 1940 Oud Commandant van de Brandweer in Petten(N.H.) Willem was langdurig betrokken bij de vele Walcherse en Zeeuwse herdenkingen van de Tweede Wereldoorlog. Wij wensen Bep en de familie veel sterkte toe bij dit verlies. Onze Stichting zal Willem zeer missen. L.A. DeWitte, voorzitter H. Koeman, secretaris Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Maria Camelia Luijk-Reijnhoudt sinds 23 mei 1974 weduwe van Jacob Adriaan Luijk Kamperland. 30 mei 1918 Middelburg, 26 april 2010 Veere: Jan en Leijda Luijk-Flipse Veere: Bert en Lenie Luijk-Poppe Kapelle: Lenyen Rinus Eversdijk-Luijk Middelburg: Ad Luijk (in herinnering) Goes: Henk en Lilian Luijk-Waumans Colijnsplaat: Maja en Kees Vink-Luijk SorO (DK): Roel Luijk Kloetinge: Marren Michael Antheunisse-Luijk Wemeldinge: Max Luijk en Linda Breas Klein- en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Molenwater, te Middelburg Correspondentieadres: J.C. Luijk Schonewalweg 2 4351 SG Veere De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Met groot verdriet hebben wij op 29 april afscheid genomen van Mevrouw van Tuyll van Serooskerken Met dankbaarheid kijken wij terug op onze jarenlange betrokkenheid bij Berkenbosch en haar bewoners, en de rol die wij de laatste jaren in mevrouws leven mochten spelen. Leintje en Cees van den Brink-Maranus ÏI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38