familieberichten 135 DvbiIsilsu Eden ÜTdf\'d<±dl\ Lieve Wim Dirkje Johanna Been - de Vlieger Dicky Jacobus Wilhelmus Maas ft [Densenlinq.nl dinsdag 4 mei 2010 Geboren Eden Suzanna dochter van: Roanne Innes en Niels van Sparrentak zusje van: Alexander Melbourne, 3 mei 2010 18 Elliott Avenue Balwyn, Melbourne 3103 email: nvanspar@bigpond.net.au Bedankt voor de vele momenten van plezier en vriendschap. Els en Rob van Hoek Wim de Meester Veertig jaar het kloppend hart van de vereniging Iedere dinsdagavond met passie en gezelligheid paraat Altijd in voor nieuwe ideeën en aandacht voor de ander De BeVoBo zal nooit meer hetzelfde zijn zonder Wim, maar hij is en blijft ons voorbeeld, onze Meester Wij wensen Joke, Marnix, Liselotte, Renate, Edwin Jurre heel veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur Bedrijfs Volleybal BondTerneuzen; Anne-Marie, Louis, Ronald, Eric, Richard Hanz-Peter en alle BeVoBo leden Handboogschutterij ZODIAK Met leedwezen ontvingen we het bericht dat is overleden onze schuttersvriend en erelid Leen Hart We wensen de familie sterkte met dit verlies. Ons bereikte het droevige bericht dat L.C. Hart is overleden. De heer Hart was van september 1970 tot 1997 raadslid voor de VVD in de voormalige gemeente Middenschouwen. In de periode 1982 tot 1997 was hij tevens wethouder. Voor zijn maatschappelijke en bestuurlijke betrokkenheid is hij koninklijk onderscheiden als ridder in de orde van Oranje-Nassau. We wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen- Duiveiand, M. van den Heuvel G.C.G.M. Rabelink gemeentesecretaris burgemeester Onze voormalige huisgenoot - Kazem Zare is 30 april 2010 plotseling overleden. Kazem, rust in vrede! namens bewoners en medewerkers van Het Witte Huis te Vlissingen Ons moeder Ons oma Ons omama en vooral.... Moeder Maria Maria losepha Adriana Blanckaert-Engelen weduwe van Petrus Johannes Blanckaert A St. (ansteen, 3 augustus 1925 t Zoutelande, 28 april 2010 En Ma, we waren er allemaal. Stekene (B): Lia Blanckaert en Wies Bogaert Joyce en Ivan,/üz2 Carmen en Filip, Andrès Sharon en Dick, Rocco Sarah en Gunter, Kjen, Wout, Lien, Kaat, Noor Tjerk Hulst: Jan Blanckaert en Ingrid van Driessche Anouk en Gert, Timo, Maud Joost en Sandra St. (ansteen: Margo Blanckaert en Toon van Dorsselaer Maaike V en Ewoud lob en Ineke, Tijs, Nieke Kapellebrug: Frieda Blanckaert en Eddy de Witte Tjeerd en Mascha, Seppe, Jules, Tij1 Krijn en Carolien Terhole: Marion Blanckaert en Theo van der Gucht Jasperen Nicole, Fleur, Elle, Vere Noortje en (ohn, Julius Eindhoven: Carla Blanckaert Tim en Kelly, Laura, Vincent Kloosterzande: Mare Blanckaert en Francine Rademakers Jos en Jo 's Gravenpolder: Werner Blanckaert en Eline van Willegen Merlijn Floris Linde Correspondentieadres: Notendijk 8,4583 SW Terhole U kunt afscheid nemen van Maria op zondag 2 mei van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur op bovenstaand adres. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 4 mei om 11.00 uur in de parochie kerk H. lohannes de Doper, Hoofdstraat te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de parochiebegraafplaats bij de kerk. Schriftelijke en persoonlijke condoleance in de kerk, voor aanvang van de kerkdienst. Op koninginnedag is op 83 jarige leeftijd rustuj ingeslagen onze lieve zus, schoonzus en tante. Breda Corrie Koster - die Vlieger Goes Jannie de Jonge - de Vlieger Zandvoort Jo en Jos Ovaa - de Vlieger KageSle Mies de Vlieger - Dijf Waarde Jan en Jannie de Vlieger - Afkwijn Neven en nichten Verdrietig zijn we door het overlijden van mijn zus en onze tante Clementina Sophia Simons - van Schoote -Tiny- Middelburg: Viers Buijs - van Schoote Piet Buijs (in herinnering) Nieuwerkerk: André en Elly Buijs Vlissingen: Carla en Leo Matteman - Buijs Frans en Ella Buijs Axel: Hans en Yvonne Buijs We wensen George, Lidya en Johny veel sterkte toe! Zoals hij heeft geleefd, is hij gestorven: rustig en op zijn eigen wijze. Koos Geffen, 22 augustus 1925 Vlissingen, 2 mei 2010 Vlissingen Thea Maas-Maass Amsterdam Yolan Maas, Adri Menheere, Vera en Charley Vlissingen Ron Maas, Sem de Jong, Rikky en Sil Amsterdam Mieke Maas, Petros Arvilias Vlissingen Carla t Lima (Peru) Hens Maas, Enrique PerezTalavera, Sten Leiden Ruud Maas, Corrie de Haan Wij willen samen met jullie van Koos afscheid nemen op woensdag 5 mei 2010, om 12.45 uur, in het Uitvaartcentrum, Van Dishoeckstraat 520, 4382 XW Vlissingen. Daarna brengen we Koos naar de begraafplaats. Na afloop is er vanaf 15.00 uur gelegenheid om te condoleren in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, 4371 RE Koudekerke. Correspondentieadres: Chopinlaan 37, 4384 JG Vlissingen Voor informatie: 05 547 020 87 (Mieke)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37