?eeland 113 vijf van fietsprovincies staan' Koninginnedag goed voor horeca Middelburg Twijfels over op tijd rijden regiotaxi Executieverkoop Britse vechtersbaas van zijn bed gelicht Tuinhuis uitgebrand en woning beschadigd Viertal mishandelt horecamedewerker Bemanning veerboot redt drenkeling Gastrijder Johan Baas wint ringrijden maandag 3 mei 2010 ügMnn door Theo Giele MIDDELBURG - De Middelburgse ho reca heeft goede zaken gedaan tij dens Koninginnedag. Vooraf was er door ondernemers binnen de veiligheidsring de vrees uitgespro ken dat het geen feest zou worden. De verordening dat pas na het ver trek van de koningin de terrassen konden worden opgebouwd, leid de tot veel kritiek. „Het was een fantastische dag", zegt Connie de Lange van De Vriendschap aan de Markt. Natuur lijk was er van te voren een hoop gedoe over de terrassen, maar uit eindelijk is alles soepel gelopen. Echt super goed, een heel aangena me sfeer. Ik wil de gemeente een groot compliment maken." „Binnen drie kwartier stond het terras er weer. Zo rond half drie draaiden we volop", zegt Michel van Nielen van Cheerz op de Markt. „We hebben een hele leuke dag gehad." Mikkie Midavaine van De Mug aan de Vlasmarkt spreekt van een 'gigantische topdag'. Wil lem Nieuwdorp van eetcafé Bom mel op de hoek van Markt zat 's ochtends om half tien al helemaal vol met mensen die kwamen schui len voor de regen. En na het ver trek van Beatrix was het terras van Bommel snel weer opgebouwd. Mededeling aan Certificaathouders van Golfclub Grevelingenhout. Hierbij delen wij u mede dat op: maandag 17 mei 2010 in 't Durps Uus "de Vanger" te Bruinisse om 19:30 uur, de Algemene Ledenvergadering en Jaarvergadering van Certificaathouders Grevelingenhout Golf BV zal plaatsvinden. U bent van harte welkom. De Directie, Grevelingenhout Golf BV GOES - De SP in Goes begint een Meldpunt klachten regiotaxi Oos- terschelderegio. Afgelopen woens dag werd door het samenwerkings verband Oosterschelderegio be kendgemaakt dat de regiotaxi's voor het WMO-vervoer vaker op tijd rijden, maar de SP twijfelt Van links naar rechts: Gedeputeerde Harry van Waveren, Racoonzanger Bart van der Weide en directeur Cees van der Padt van het Nationaal Bureau voor Toerisme en Congressen slaan op de bel van Meimaand Fietsmaand. foto's Dirk-Jan Gjeltema daaraan omdat het haaks staat op berichten van gebruikers. Om een beeld te krijgen van de omvang van de problematiek be gint de SP een meldpunt, dat is te bereiken via de website http://goes.sp.nl/meldpunt.shtml of telefonisch: 0113-302340. Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst BROUWERSHAVEN Op een camping in Brouwershaven heeft de politie gisterochtend een 27-jarige Engelsman aangehouden. De Brit wordt verdacht van betrok kenheid bij een vechtpartij, eerder die nacht in een Brouwershavense horecazaak. De vechtersbaas werd om 04.00 uur van zijn bed gelicht. De politie heeft hem overgebracht naar de penitentiaire instelling To- rentijd in Middelburg, waar hij zijn vakantie mag voortzetten. VLISSINGEN Een tuinhuis bij een woning aan de Westerzicht in Vlissingen is in de nacht van zaterdag op zondag in vlammen opgegaan. De brand werd rond tien voor één ontdekt. De brandweer zette twee tank autospuiten in. De brand was snel onder controle, maar het tuinhuis moet volgens de brandweer als ver loren worden beschouwd. Ook is er schade aan de woning. Bij de brand raakte niemand gewond. GOES De politie heeft zaterdag rond 5.00 uur in het centrum van Goes vier mannen aangehouden wegens mis handeling van een 47-jarige horeca medewerker. De man hoorde een hoop lawaai en ontdekte dat enke le fietsen de straat blokkeerden. Toen hij een man daarop aansprak, werd hij even later door hem en drie anderen geslagen en geschopt. De politie zette een diensthond in om escalatie te voorkomen. BRESKENS De KNRM hoefde gisteren niet meer in actie te komen om een drenkeling te redden. Snel na de alarmmelding kregen de redders het bericht dat de vrouw door per soneel van de veerboot Prinses Maxima was gered. Ze had een half uur in het koude water gelegen en vertoonde onderkoelingsverschijn- selen. Een warme douche op de veerboot bracht haar er bovenop. MIDDELBURG Johan Baas uit Nieuwland is zater dag de grote winnaar geworden van het ringrijden op het Abdij plein. De Middelburgse ringrijders- vereniging hield hier haar eerste klassementswedstrijd met 35 deel nemers, onder wie gastrijders uit Nieuw- en Sint Joosland en Zuid-Beveland. Baas werd met 29 van de 30 ringen dagwinnaar, won de eerste beker en de pollepel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37