24 'familieberichten UüMlIf/i OYüfJüdüIJ André Minderhoud Tona Kik - de Jager maandag 3 mei 2010 O dlenseiuinq.nl Op 10 mei a.s. zijn onze (o)pa en (o)ma, Rob en Tilly Scheerders-Bisschop 50 jaar getrouwd. Wie hen hiermee wil feliciteren, is van harte welkom op vrijdag 14 mei van 16.00 tot 18.00 uur in Restaurant 't Hoekske', Eikenlaan 2, Koewacht. Karin en Kees Melissa en Michelle kadotip: a Wij zijn heel blij en dankbaar voor de mooie dag op 17 april 2010, de dag van onze 65 jarige bruiloft. Mede door de vele wensen en attenties van kinderen, klein- en achterkleinkinderen, familie, vrienden en kennissen werd deze dag een bijzondere feestdag. Heel hartelijk dank voor uw gelukwensen en blijk van belangstelling. Het Briljanten Bruidspaar, G. van Waes-Ongenae Ledelplein 8-22 4501 BM Oostburg Met groot verdriet hebben wij op 29 april afscheid genomen van Mevrouw van Tuyll van Serooskerken Met dankbaarheid kijken wij terug op onze jarenlange betrokkenheid bij Berkenbosch en haar bewoners, en de rol die wij de laatste jaren in mevrouws leven mochten spelen. Leintje en Cees van den Brink-Maranus Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud lid en oud voorzitter Leen Hart Leen was 28 jaar trouw lid van onze club. Wij wensen Rita en de familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van de kegelclub "Sans Souci" Zierikzee, 3 mei 2010 Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van de heer Leen Hart Leen was jarenlang lid van Lions Club Schouwen-Duiveland. Wij wensen Rita, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens LC Schouwen-Duiveland, Herman Holty, President Na een lange dappere strijd is overleden Tristan (uratsch Tristan is maar 11 jaar geworden. 5 jaar mochten we voor je zorgen, 5 jaar had je vele streken, 5 jaar lachte je naar ons, 5 jaar hebben we van je genoten, Nooit zullen we je vergeten! We wensen je ouders Lian en Jürgen en je zus Amber veel sterkte met het gemis van Tristan. Medewerkers, cliëntenraad en directie Stichting KIO Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lief hebbende zwager en onze zeer gewaardeerde oom Wim Kievit Wij wensen Bep en familie veel sterkte toe met dit verlies. Mw. M. fobse-Boone Arry en Ria Vera en Anton Hans en Annemieke Een mens te zijn op aarde is pijnlijk begenadigd zijn en zoeken, nooit verzadigd zijn, is rusten in de aarde als alles is volbracht. Huub Oosterhuis Bedroefd geven wij kennis van het overlijden, na een kort ziekbed, van onze innig geliefde moeder, schoonmoeder en grootmoeder Jonkvrouwe Hillegonda Christina Wilhelmina de Savornin Lohman Douairière jan Maximiliaan baron van Tuyll van Serooskerken 's-Gravenhage, Oostkapelle, 5 augustus 1920 29 april 2010 Trenque Lauquen. Argentinië Max en Ilona van Tuyll van Serooskerken-Dessewffy Carolina en Agustin, Ana, Emilia 's-Gravenhage Pieter en Sabine van Tuyll van Serooskerken-Loyson Christine, Frédérique, Isabelle Parijs, Frankrijk Carel van Tuyll van Serooskerken en Andrew McCormick Berkeley, VS Caroline van Tuyll van Serooskerken en Arnaud Maitland Buren Chris en Renée van Tuyll van Serooskerken-Stein Sofie, Stéphanie, Max Moeder is de laatste jaren door Leintje en Cees van den Brink met liefdevolle zorg omringd. Wij zijn hen bijzonder dankbaar. De dankdienst voor Moeders leven wordt gehouden op donderdag 6 mei in de Dorpskerk te Oostkapelle, om 11 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren op Berkenbosch, Duinbeekseweg 25, Oostkapelle. De bijzetting in het familiegraf zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Duinbeekseweg 25 4356 CD Oostkapelle Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare schoonzuster, tante en oudtante Jonkvrouw Hillegonda Christina Wilhelmina de Savornin Lohman Douairière jan Maximiliaan baron van Tuyll van Serooskerken 's-Gravenhage Oostkapelle 5 augustus 1920 29 april 2010 Heeze/Den Haag: H.N.C. van Tuyll van Serooskerken Woerden: C.F.H. van Tuyll van Serooskerken |.A. van Tuyll van Serooskerken - van Schothorst Sammy en Edmée, Emmy, Isabelle en Bernard, Arnaud en Corine, Ljoeba en Herbert, Caroline en Wiebe en hun kinderen Toch onverwacht, en zo kort voor de herdenking van het bombardement op Middelburg op 17 mei 2010, is overleden onze zeer betrokken medeoprichter en bestuurslid van de Zeeuwse Stichting Steun Bevrijders 1940-1944/1945 Willem Kievit Lid in de Orde van Oranje Nassau voormalig lid van de Middelburgse Brandweer in mei 1940 Oud Commandant van de Brandweer in Petten(N.H.) Willem was langdurig betrokken bij de vele Walcherse en Zeeuwse herdenkingen van de Tweede Wereldoorlog. Wij wensen Bep en de familie veel sterkte toe bij dit verlies. Onze Stichting zal Willem zeer missen. L.A. DeWitte, voorzitter H. Koeman, secretaris Je hebt je leven geleefd op jouw manier Zo kortstondig, zo snel weggenomen, onze pa, opa en zoon op de veel te jonge leeftijd van 58 jaar maar je blijft bij ons, waar je ook bent. Yerseke: Marnix en Simone Jaimy, Kay Hansweert: Jeroen en Wendie Nieuwdorp: L. Minderhoud M. van Haveren Goes, 30 april 2010 Correspondentieadres: Galjoenstraat 26,4401 JH Yerseke. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 7 mei om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is vanaf 13.50 uur in de aula gelegenheid om van André afscheid te nemen. Na de bijeenkomst ontmoeten wij elkaar voor de condoleance vanaf 15.00 uur in Cafe "De Oranjeboom" Nieuwe Rijksweg 21 te 's Heer Hendrikskinderen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzus Goes Adrie Kik (in herinnering) Koos Kik - van der Schraaf Jenny Hamelink - Kik Kees Hamelink

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 24