Harmes wint Oranjeloop PZC Gratis voor abonnees: jaren '70 retro shirt Cadeau voor alle abonnees: Het Oranje jaren '70 retro shirt! zaterdag 1 mei 2010 door Sjaak Sinke vlissingen - Evenals bij de scheids- rechtersloop in januari was Erwin Harmes uit Nieuw- en Sint Joos- land de sterkste bij de Oranjeloop in en om het Nollebos in Vlissin gen. Hij legde de 6.8 kilometer af in een tijd van 25 minuten en 10 seconden. Robbert Meeuwse (Kwa- dendamme), die slechts 5 secon den moest toegeven, werd tweede. Triatleet Hannuel Kramer pakte de laatste ereplaats. In de strijd om de negende en tien- U1TUIT ATLETIEK Vlissingen. Oranjeloop (6.8 kilometer). Man nen: 1. Erwin Harmes (Nw St Joosland) 25.10, 2. Robbert Meeuwse (Kwadendamme) 25.15, 3. Hannuel Kramer (Koudekerke) 25.28, 4. Huub van Noorden (Yerseke) 26.11, 5. Bart de Koster (Middelburg) 26.20, 6. Jan v Vaarde- gem (Westkapelle) 26.31, 7. Wibo Verstraate (Westkapelle) 26.59, 8. Lous Wondergem (Middelburg) 27.02, 9. Tim van d Broeke (Vlis singen) 27.05, 10. Rian van de Broeke (Vlissin gen) 27.19. Vrouwen: 1. Anja Vogel (Middelburg) 32.19, 2. Marieke van Beken (Vlissingen) 32.36, 3. Li- sette Schipper (Middelburg) 32.45, 4. Nicole Constandse (Middelburg) 34.01, 5. Nel Verhoe ven (Middelburg) 34.45, 2.5 kilometer. Mannen: 1. Crum van der Lin den (Vlissingen) 08.03, 2. Kris Derveaux (Oos-" tende B) 08.23, 3. Harmen Eijzeren (Melisker-- ke) 08.24, Vrouwen: 1. Christa Verhage (Souburg) 09.46, 2. Joanne de Ridder (Vlissingen) 10.06, 3. Mo nique Jankowski 14.42. BILJARTEN Driebanden. Tweede divisie. Pearle Opticiens - J&W Electrogroep 4-4: Jens van Dam - Alfons de plaats bleef junior Tim van de Broeke (Vlissingen) zijn vader Rian voor. Bij de vrouwen ging de zege naar Anja Vogel (Middelburg) in 32 minuten en 19 seconden. Ze finishte een handvol seconden voor Marieke Beken (Vlissingen). Op de korte afstand (2.6 kilome ter) ging het fout met het lopen van het juiste parkoers ondanks dat wedstrijdleider Anton Vael vooraf duidelijk had gemeld dat de lopers pas van het strand af moch ten als ze een parkoerswacht tegen zouden komen. Eén van de koplo- Baeyens 40-33, 30 (1.333-1.100); Tony Dobbe- laere - Puck van Aart 36-40, 63; Dion Berg mans - Jac van Aert 35-26, 38; Cor de Jonge - Gustaaf Pauwels 10-35, 52. Tweede divisie. JMK Geluidsverhuur - 's Lands Welvaren 1 4-4: Louis van de Ouweland - Ro nald van Geyt 40-36, 52; Cor Jaspers - Luc Pee- ters 32-40, 60; Ad Terloo - Piet Koek 35-34, 63; Johan van Baal - Jaap Hameling 14-35, 25. Pool. Regionale tweede klasse. Roadhouse Rookies - By Default 8-1straight Dennis Die- rickx - Danielle Gerritsen 40-2. 9-ball. Marcel Cevaal - Tim Veenstra 6-5; Stefan Hofman - Lu cas Nolet 6-3; Johan Houteman - Tim Veenstra 4-6. 8-ball. Jasper Vantricht - Danielle Gerrit sen 5-4; Raoul Wijs - Lucas Nolet 5-3. PAARDENSPORT Nisse. Dressuur LR PC De Weelruiters. Paarden ZZ-licht: 1. Jeroen Okkema,. Paris (Argonout) 206; 2. Jeroen Okkema, Kosten- drukkers Top-Field, 206; 3. Cheryl de Vette, Triomph (Argonout) 200. Z2: 1. Mark Hoeff- gen, Wyomi Utopia (Prins Auvergne) 2112. Ir ma van Niedek, Ziezo (Sasr.) 209; 3. Nicole van Niedek, Pretty Daula (Sasr.) 208. Z1: 1. Dinja van Liere, Zibbedy's Way (Allround) 212; 2. Merel van der Nat, Mr Bean (Allround) 211; pers zag boven op de dijk iemand met een gele uitmonstering staan en stoof naar boven met de ande ren er braaf achteraan, uitgezon derd leider Kris Derveaux uit Bel gië, die eerst wel de juiste route liep maar toen hij omkeek keerde hij terug en ging in de achtervol ging op onder andere Crum van der Linde (Vlissingen). Maar die kon hij niet meer achterhalen op het ongewild tot 2.6 kilometer in gekorte parkoers. Christa Verhage was ruimschoots de snelste bij de vrouwen op de korte Oranjeloop. 3. Jeff Heijstek, Kostendrukkers Woodstock (Arghonautj 210. M2: 1. Mieke Evertse, Ver- mues Vasco (Oranjezon) 189; 2. Claudia Hoon- dert, Vilando (Weelr.) 189; 3. Marlies Nijsse, Ruby Rose (Weelr.) 184. M1: 1. Linda de Ma ter, Apachi (Schouwse R.) 198; 2. Wjlma Salm, Arrevederci (Paardebloem) 198; 3. Inger van Boven, Zigbey Black (Weelr.) 191. L2: 1. Diana Polderman, Goodwill's Calypso (Weelr.) 190; 2. Andrea van Boven, Duval's Aranto (Se-Ros) 190; 3. Dicky Wieringa, ZZ-Topspecial (Weelr.j 189. L1: 1. Natasja Vink, Uzari (Weelr.) 190; 2. Karolien Goerre, Pride (Weelr.) 188; 3. Devon Beneden, Living Zilvano (Paardebloem) 183. Pony's Z1/Z2 cat. D: 1. Nicole van Niedek, Nandu (Sasr.) 62.11%. M1 cat. CD: 1. Merle Acda, Latano (Weelr.) 192. L2 cat. D: 1. Sanne Janssen, Nobel Diamonds Lady Morgan (Weelr.) 179. L2 cat. D: 1Anne Floor Suylen, Bambino (Weelr.) 185. L1 cat. D: 1. Annemijn Boogaard, Akeem (Weelr.) 199. AGENDA BASKETBAL Zaterdag. Overgangsklasse. BV Souburg- Wald- ric, 18.45 uur. TERNEUZENSE BOYS Tegenstander: GPC Vlissingen (thuis). Afwezig: Kees Duitemeijer, Jeroen van den Broeke (beiden geschorst), Randy van Overmeeren, Marco Doens (beiden geblesseerd), Peter Doens (vakantie) Bijzonderheden: Hoewel Terneuzense Boys nog een waterkansje heeft op het spelen van nacompetitie om promotie, legt trainer Karl Vergouwen daar niet al te veel de nadruk meer op. „Want die kans is heel erg klein", aldus Vergou wen. Hij gaat wel voor de winst. „We willen de competitie op een prettige en fatsoenlijke manier afsluiten." GPC VLISSINGEN Tegenstander: Terneuzense Boys (uit). Afwezig: Mathijs Lugtenburg, Remon van Geersdaele (beiden geschorst), Jeroen van Ommen, Maarten Peene, Dn- ny Bömer, Ronald Kloppenburg, Leo de Groot, Björn Ronde en Jesper de Vlieger (allen geblesseerd). Bijzonderheden: GPC Vlissingen beleef de een roerige week. Het bestuur van de Walcherse eersteklasser zette trainer André Maas dinsdag op non-actief. As sistent Anton Swennen neemt vandaag de honneurs waar. „Dit zijn altijd verve lende dingen", zegt Swennen, „zeker voor de hoofdpersoon in kwestie. Hij heeft alles keurig overgedragen aan mij en dat tekent de persoon André Maas." Bij GPC zouden enkele lichtgeblesseer- de spelers vandaag wel in actie kunnen komen, maar ze worden gespaard met het oog op de nacompetitie. KLOETINGE Tegenstander: Heerjansdam (uit). Afwezig: Arjen van der Smissen (enkel blessure). Bijzonderheden: Kloetinge heeft nog één punt nodig om rechtstreeks te kun nen promoveren naar de hoofdklasse. Vorige week in de thuiswedstrijd tegen Rijsoord ging het mis, vandaag krijgt Kloetinge een laatste kans tegen kam pioen Heerjansdam. „We hebben er nog steeds alle vertrouwen in", zegt trai ner Cees Houtepen. „Ja, en als we het niet halen, zullen we eens bij onszelf te rade moeten gaan." RCS Tegenstander: Dongen (uit). Afwezig: Gérard en Dennis de Nooijer en André Siereveld. Bijzonderheden: RCS spaart een aantal spelers met het oog op de nacompeti tie. „We nemen geen risico's", zegt trai ner Michel Leonhart. VC VLISSINGEN Tegenstander: IFC (thuis). Afwezig: Peter de Jong, Raymond Wolff, Ronnie Cremer, Björn Langeveld (allen geblesseerd), Rüstem Sen, Aschraf Elrouz (beiden geschorst). Bijzonderheden: Vlissingen is al zeker van de nacompetitie. „We zien de laat ste competitiewedstrijd vooral als een wedstrijd om in het ritme te blijven", zegt oefenmeester Ruud Pennings. Ja, ik verras 2 personen met 3 weken gratis de PZC en ont vang zelf een uniek PZC Oranje retro shirt cadeau. T, \t'f Voelt u de spanning ook langzaam opkomen? Hoever komt Oranje tijdens het WK deze zomer? Wordt het weer zo'n feest als in '88? Of liggen 'we' er al in de voorronde uit door het missen van een penalty? Het WK voetbal staat voor de deur en speciaal voor u als abonnee hebben we weer een fantastische actie opgezet: ontvang gratis dit schitterende Oranje retro voetbalshirt uit de jaren '70 bij u thuis! Geef nu twee persbnen uit uw omgeving drie weken lang gratis de PZC cadeau. Uiteraard zullen zij dit erg waarderen en u ontvangt dan het schitterende"voetbalshirt z.s.m. thuis. £>-•';«> j 3' - - i* - v. g - I Stuyr dé borrin of maak het u helemaal gemakkelijk en vul het formulier-in op www.pzc.nl/wkshirt r Gegevens "gever", tevens ontvanger van het WKshlrt: (uw abonneegegevens) Voorletter m/v Achternaam Adres Huisnummer Postcode Plaats Telefoon E-mailadres kgeef de volgende 2 adressen de krant 3 weken gratis: r Ontvanger 1: Voorletter m/v Achternaam Adres Huisnummer Postcode Plaats Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LAB0-GP3 r Ontvanger 2: Voorletter m/v Achternaam Adres Huisnummer Postcode Plaats Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-BOGP3 De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van uw krant treft u nadere Informatie, PZC Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg of kijk op www.pzc.nl/wkshirt Abonnees ontvangen het Oranje retro shirt uitsluitend wanneer zij twee ontvangers van de krant opgeven. Eén ontvanger voor drie weken opgeven mag ook. alleen ontvangt u als abonnee dan geen voetbalshirt. Daarnaast worden alleen volledig ingevulde bonnen verwerkt Uitsluitend bij correct en volledig ingevulde bonnen wordt de krant na zeven werkdagen bezorgd, Na drie weken stopt de bezorging automatisch, opzeggen is dus niet nodig! De ontvangers van de krant moeten binnen het verspreidingsgebied van de PZC wonen De PZC heeft voor deze actie een groot aantal voetbalshirts ingekocht. Mocht deze actie de verwachtingen overstijgen, zullen de gratis abonnementen uiteraard gewoon verwerkt worden, voor de voetbal shirts geldt: op op, Mocht het zover komen zullen we onze abonnees hierover via de krant op de hoogte stellen, www.pzc.nl/wkshirt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 53