(Densenlinq.nl Lilian Edward Joseph Pascaud Ed~ t Goes 28 april 2010 Adriaan Huibregtse 38 I familieberichten zaterdag 1 mei 2010 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze allerliefste mama Lilian Correljé echtgenote van Bert Steijns moeder van Jeroen enNienke in de leeftijd van 44 jaar Correspondentieadres: Lijsterhofstraat 7 4357 CC Domburg Dankbaar voor alles wat ze voor ons betekend heeft nemen wij afscheid van haar tijdens een bijeenkomst in Gemeenschapshuis Schuttershof aan de Kanonwei- straat te Domburg op maandag 3 mei om 14.15 uur, waarna wij haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden op het kerkhof aan de Babelweg, ingang Schuttershof. Gelegenheid tot afscheid nemen tussen 13.30 en 14.00 uur in Schuttershof te Domburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd Schuttershof. Lilian hield van witte en rode rozen. Diep bedroefd geven wij u kennis dat veel te vroeg van ons is heengegaan onze allerliefste dochter Dit gevecht kon je niet winnen. Henk en Yvonne Correljé Lilian Steijns-Correljé Dag Zus - Dag Lieverd Renno en Roos Correljé-Nagtegaal Jan en Erica Poppe-Correljé neven en nichten Veel te kort maarzo geweldig, zo fijn We koesteren de herinneringen Dag lieve Lil Robert, Marijel Wiliemijnen Mart Lilian Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Onze deelneming gaat uit naar Bert en zijn twee kinderen en verdere familie. Liefs, Sonjaen Wolf Ursula en Wim Marcel en Peggy en de kinderen Sporen in het zand, het tij dat keert, verdwenen voetstappen blijvende herinneringen. Lilian We hebben heel veel gedeeld en toch nog altijd te weinig. Ik had nog zoveel met je willen delen, maar nu moet ik je loslaten na die oneerlijke strijd. Je was als een zus voor mij en ik koester de herinneringen. Dank je lieverd en voor nu rust zacht. Ik wens Bert, Jeroen en Nienke alle kracht toe. Liefs Nini Lilian Dag mooie, lieve, dappere vrouw Bedankt voor jouw vriendschap Bert, Jeroen, Nienke, familie en vrienden veel sterkte en kracht toegewenst i- Boris, Kim, Sanne, Sarah, Joep Verdrietig zijn we om het overlijden van Lilian John Anke Myrte Sven Bakker en medewerkers hotel pannenkoekhuis Vierwegen De verslagenheid op school was groot, toen we hoorden, dat de moeder van Jeroen en Nienke Lilian Steijns-Correljé was overleden na een slopend ziekteproces. Waarom gebeurt dit? Het is niet te begrijpen, het is niet uit te leggen. Onze gedachten gaan in de eerste plaats uit naar Bert, Jeroen en Nienke. We wensen hen, familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Kinderen, Ouders en Team Raad van Bestuur van Archipelschool De Golfslag Domburg Het leven is overgegaan in herinneringen Onverwacht is overleden Kënny Pascaud Lizette Lepoeter Ruben en Jeffrey Dennies Cannegieter Patrick Pascaud David Pascaud Hetty Pascaud 11983) Kees de Kooning Paul Pascaud Els Gottschalk Mattie Priem Djakarta 2 december 1941 Goes: Schore: St.Maarten (N.A.): Breda: Geleen: Heinkenszand: Correspondentieadres: Cort v/d Lindenstraat 90 4463 VJ Goes Ed is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 6 mei van 09.30 uur tot 10.00 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de uitvaartdienst plaast vinden in het Crematorium aan de West Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Namens de familie dank ik u allen voor de blijken van deelneming na het overlijden van onze tante Maria van Belzen Correspondentieadres Geerland 89, 1433 JP Kudelstaart Tel.nr.:0297 32 84 23 Email: ajvanbelzen@hotmail.com A. van Belzen Voor uw medeleven en blijk van belangstelling voor en na het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Butijn-Zandee willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, mei 2010 "V Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van Joke Capello Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Peter van Bremen en familie 's-Heerenhoek, mei 2010. IN PLAATS VAN KAARTEN Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen, na het overlijden en tijdens de begrafenis van onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Hubregtje Daane-Saaman en Marinus Cornells Daane bédanken wij u allen hartelijk. Uw medeleven is een troost voor ons geweest. Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, april 2010 Als je door verdriet wordt neergeslagen, het 'waarom' aan niemand kunt vragen, dan is het goed dat er zoveel lieve mensen zijn die aan je denken, dat voelt fijn. Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en schoon vader willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en de grote belangstelling op de dag van de uitvaart. Dit alles zal een blijvende herinnering zijn. Truus Huibregtse-Schuilwerve José en Jan Geldof-Huibregtse mei 2010 Voor uw hartelijk bewijs van medeleven en warme belangstelling tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde zeer zorgzame man, onze lieve vader, opa en over-opa Cornells Adriaan van Klooster willen wij u oprecht dank zeggen. Uw medeleven is ons tot grote steun en troost geweest. f.G. van Klooster-Kusse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40