Jan van Luijk Wijnandus Luwema Abraham Jan de Nood Abraham Jan de Nood Bram familieberichten 137 VEERE Met groot verdriet geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw Arendje van der Weel-Kwist -Arend - echtgenote van )an Krijn van der Weel A Dinteloord, 25 juli 1950 - t Kapelle, 29 april 2010 Kapelle: J.K. van der Weel Mijn dank gaat uit naar een ieder die haar tijdens haar ziek-zijn heeft verzorgd. Correspondentieadres: Gistellistraat 14421 CW Kapelle Geheel volgens haar wens zal de crematieplechtigheid in familiekring plaatsvinden. "V Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven Heb je ons een goed voorbeeld gegeven. Hoewel zijn gezondheid langzaam achteruit ging, is toch op een moment dat wij het niet verwachten, overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en opa. 28-06-1943 t 27-04-2010 Vlissingen: Ineke van Luijk-Heijman Vlissingen: Edwin van Luijk Marian Hubregsen Kloosterzande: Francis en Joeri Correspondentieadres: Falckstraat 66 4384 AA Vlissingen Overeenkomstig de wens van Jan heeft de uitvaart in familiekring plaatsgevonden. In plaats van kaarten Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem.mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader ^Wijnand^ Vlissingen, 6 januari 1933 t Antwerpen, 27 april 2010 Ria Luwema-Winthorst Wijnand en Carmen Ramón en Selina Cheyenne Hanny Benny en Stephanie Jaycee Eli en Silvana Theo en Gaby Chris-Marvin Stefany en Nigel Darnell Romina Schutterijstraat 213 4381 GP Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 3 mei van 11.13 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem om 12.00 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Verdrietig hebben wij, geheel onverwacht, afscheid moeten nemen van Na een dag aan zijn geliefde muziek - hobby te hebben besteed is Bram, bijna thuis, een fataal ongeluk overkomen. We zullen ons Bram herinneren als een dierbare, vriendelijke en altijd belangstellende broer, zwager en oom. We zullen hem missen en wensen Ina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe! Gapinge: Mina en Andries Langebeeke - de Nood Oost-Souburg: Jo en Bram Wouters - de Nood Bruinisse: Addy en Han (in herinnering) Viergever - de Nood neven en nichten Veere, 28 april 2010 Door een ernstig ongeval is plotseling overleden onze geliefde en meelevende zwager en oom Bram de Nood We zullen hem in onze familiekring erg missen. Onze gedachten zijn bij Ina, de kinderen en kleinkinderen en wensen hen veel sterkte toe. Middelburg: Ad Burger (ohanna Burger-Pouwer Jas Pouwer Suus Pouwer-v.d.Bosse Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomenvan het overlijden van onze neef Bram de Nood Wij wensen Ina en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. A.Brasser-Kasse (in herinnering) L.P.Brasser Neven en nichten Veere, 28 april 2010 Geheel onverwachts werd van ons weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau 11 januari 1931 - Veere - 28 april 2010 Veere: Ina de Nood - Pouwer Veere: Bram en Wilma de Nood - van Verseveld Benjamin, Alexander en Sharona, Sanne Middelburg: Tanja eh Kees Marinissen - de Nood Irene en Marc, Oennis, Pim Maurik: Johanneke en Paul Huijnen - de Nood Sophie Correspondentieadres: Veerseweg 31 4351 RK Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 4 mei van 20:30 tot 21:30 uur in de rouwkamer van Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh" aan de Sandenburghlaan 2 te Veere. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 5 mei om 11:30 uur in de Kleine Kerk aan de Kapellestraat te Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Kleine Kerk. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen, worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van een goede vriend Bram de Nood Wij wensen Ina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Janny de Buck Mien Louwerse-Janse Veere, 28 april 2010 We hebben met verdriet vernomen dat plotseling uit onze vriendenkring is weggenomen Bram de Nood Zijn vriendschap zullen we missen. We hopen dat Ina, de kinderen en kleinkinderen de kracht krijgen om dit grote verlies te verwerken. Rinus en Corrie Stoffels Adrie en Corry de Buck Wim en Koos Coppoolse We ontvingen het droeve bericht dat onze vriend Bram de Nood plotseling uit ons midden is weggenomen. We zullen hem missen. We wensen Ina, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Betsy en Wim Sanderse Fiet en Leen Meijers Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurman Bram de Nood Wij zullen zijn interesse en hartelijkheid erg missen en wensen Ina en de (klein) kinderen heel veel sterkte toe met dit verlies René en Ellie Sjef en Nora Johnny en Ineke, Rens en Jelte Hanneke Rien en Jolanda, Carlijn, Niels en Anniek Kees en Ria Roland en Joleen, Gio lohan G F. M F. F. NT E Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van de heer Abraham de Nood De heer De Nood was raadslid in de voormalige gemeente Veere. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, J.S. de Regt drs. R.J. van der Zwaag Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van ons trouwe lid Bram de Nood Wij zullen zijn belangstelling missen. We wensen zijn vrouw Ina, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van Muziekvereniging Veere's Genoegen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39