36 familieberichten P. Boone en J. Boone-Sturm DysrJadü n zaterdag 1 mei 2010 (I1ensenLinq.nl 8 mei 1940 8 mei 2010 70 jaar getrouwd Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand. Dankbaar en blij vieren wij, dat God onze ouders, groot- en overgrootouders 70 jaar voor elkaar heeft gespaard Wilt u hen feliciteren, dan bent u op 8 mei a.s. van harte welkom op de receptie van 15.30 -17.00 uur in RestaurantHuys ter Schelde" Vlissingsestraat 38/40, Koudekerke. Het bruidspaar wil als cadeau een gift voor het KWF. Mij spreekt de blomme een tale. Mij is het kruid beleefd Mij groet het altemale Wat God geschapen heeft. Guido Gezelle Na een heel arbeidzaam leven is op hoge leeftijd overleden onze wilskrachtige creatieve zuster, schoonzuster en tante Tannetje Davidse Tanny Middelburg, 18 februari 1919 t Middelburg, 28 april 2010 ln herinnering: Piet en Maria Davidse-Meijers Nel Davidse Adriaan en Pieternella Davidse-de Kam Nieuw- en St. Joosland:. Jan en Mina Davidse-Maljaars De neven en nichten Oosterwolde: i Bennekom: Sint Laurens: Leimuiden: Almkerk: Brazilië: Nieuwdorp: Nieuw- en St. Joosland: Corrie en Engel Jan Ineke en Bob Peter en Ina Els en Jaap Ankie en Jan AbenAnnelies Lieneke en Leen Rens en Andrea Achterneven en -nichten Wij willen de medewerkers van 't Gasthuisen "Zorgstroom Oosterscheldestraat" dank zeggen voor de goede verzorging Correspondentieadres Oude Rijksweg 21 4339 BA Nieuw- en St. Joosland De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 3 mei om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Lieve ma, je leven ging niet over rozen, maar je bleef altijd positief. Je hebt je steentje bijgedragen voor veel mensen om je heen. Je motto was 'niet klagen, maar dragen'. Je was een rots in de branding. Dankbaar dat ze zo lang in ons midden was, is na een zorg- en werkzaam leven op 92-jarige leeftijd overleden, onze lieve ma, oma en oma-oma lasperina Dederika Ina Elsman-Meertens Suus t Truus en Johan t Cor en Diny kleinkinderen en achterkleinkinderen Yerseke, 29 april 2010 Correspondentieadres: C. Menheere Eendracht 12 4417 CB Hansweert Ma heeft zich ter beschikking gesteld van de wetenschap. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Moerzicht te Yerseke, voor de goede en liefdevolle verzorging. Na cel na cel te zijn gesloopt en altijd nog te hebben gehoopt, was er uiteindelijk niet te kiezen tussen winnen en verliezen. De kaarten zijn gedeeld en mijn troeven zijn helaas uitgespeeld. Daarom lieve mensen, een laatste groet, dank jullie voor alles, het ga jullie goed. Leen Groot is ons verdriet, groot ook onze bewondering voor de moed en de levenslust waarmee hij alles uit het leven heeft gehaald. Mijn lief, mijn maatje, onze zorgzame vader en trotse opa is niet meer bij ons Leendert Cornells Hart Leen Serooskerke 27 november 1939 Burgh-Haamstede 29 april 2010 Ridder in de orde van Oranje-Nassau Rita Hart-van der Wielen Kees en Lindi leroen, Martin, Pascal en Sander Leo en Lauwra Kaylee en Jillian Martine en Joost We nemen afscheid van Leen in besloten kring; geen bezoek aan huis. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 3 mei van 16.00 tot 17.30 uur in Dorpshuis "De Schutse" aan de Julianastraat 22,4328 AS Burgh-Haamstede. Correspondentie-adres: J.J. Boeijesweg 3-8 4328 GX Burgh-Haamstede We hadden het zo fijn, we beseffen het wel, ook al zijn wij nog zo klein, we hadden nog zoveel willen doen, Opa, een hele, hele dike zoen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze goede vriend; Leen Hart Jan en Adri Lievense en kinderen Hans en Bep van Langeraad en kinderen 29 april 2010 Beetje bij beetje moesten we je verlaten we konden uiteindelijk niet meer met je praten Die blik, die stilte, dal deed vaak zeer de man van vroeger was je niet meer we zagen goed je stille verdriet maar helpen konden we je niet. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in het Admiraal de Ruyter ziekenhuis, afdeling Intensive Care, van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Willem Kievit Wim Lid in de Orde van Oranje Nassau Onderscheiding 40 jaar Brandweerdienst diverse onderscheidingen A Middelburg, 2 augustus 1924 t Vlissingen, 29 april 2010 Middelburg B. Kievit-Boone Middelburg Lia Snip-Kievit in herinnering Jan Snip Heerhugowaard Peter Kievit Sonja Kievit-Groot Middelburg Sandra-Kats-Snip Björn Kats Glenn Goes Patricia Mol-Snip Tonnie Mol Femke, Vicky Meestoot' 85 4331 VD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 3 mei van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 4 mei om 10.30 uur in de aula van het crematorium'aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Hij hield van rozen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij met het overlijden van mijn zoon, onze broer, zwager en oom L.C. Hart Leen Haamstede Mevr. B.P. Hart-Hogerheide Vlissingen P.D. Bouwman-Hart H. Bouwman Scharendijke J.M. Hart W.C. Hart-van Oeveren (in herinnering) Nichten en neven Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Leen Hart Wij wensen Rita, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verdriet. Etten-Leur: Adrie v.d. Wielen Kees Broos Zierikzee: Maatje Bergmans-v.d. Wielen Hans Bergmans Zierikzee: Corrie Leijdekker-v.d. Wielen Chris Leijdekker Zierikzee: Jannie v.d. Wielen Zierikzee: Willy van Geesbergen-v.d. Wielen Harry van Geesbergen (in herinnering) Zierikzee: Jan v.d. Wielen Trudie v.d. Wielen-v.d Weelen Nichten en neven Zierikzee, 29 april 2010 Haar laatste jaren waren niet zoals zij die zou hebben gewenst, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Antonia Jozina Kik - de Jager gehuwd met Marinus Cornelis Kik (t 4 januari 2000) Kapelle, 21 november 1916 t Goes, 29 april 2010 in de leeftijd van 93 jaar Kapelle: Felix en Netty de Jager Marty Joan en Maurits, jasmijn, Marlieke Vlissingen: Nel en Ko Witte Carla en Wim Anita en André, Sam, Nicky Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Randhofvoor de liefdevolle zorg aan moeder besteed. Correspondentieadres: Dijkwelsestraat 35,4421 GE Kapelle Onze moeder, oma en overoma is in haar kamer nr. 119 opgebaard van zorgcentrum Randhof,'s Heer Elsdorpweg 19, Goes. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 4 mei van 19.00-19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 6 mei om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Middelburg aan de Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38