helpt u hanna naar school? Zeemanschap GEMOTIVEERDE EN FLEXIBELE TEAMSPELERS, "Ml; Word ook vrijwilliger! JobTrack.nl zaterdag 1 mei 2010 banen 15 MACHINEBEDIENERS (mbo niveau of door werkervaring verkregen). U hebt affiniteit met techniek en beschikt over ervaring in een productieomgeving. PRODUCTIEMEDEWERKERS (mbo niveau of door werkervaring lil. Manteling €25,- edukans HEEL NEDERLAND DEELT UIT.NL adviseur bestuursondersteuning/ medewerker kabinet www.middelburg.nl www.hz.nl Docent Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming. Met de bekende merken Bison, Griffon, Velpon en Imedio zijn de lijmen en kitten van Bison International sterk vertegenwoordigd in meer dan 60 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij op zoek naar: verkregen). U hebt affiniteit met chemie en beschikt over ervaring met grondstoffen en mengprocessen. Als machinebediener en productiemedewerker start u met het werken in dagdienst met de mogelijkheid tot uitbreiding naar tweeploegendienst. U kunt uw sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, zenden aan: Bison International, t.a.v. mevr. I. Hage, Postbus 160, 4460 AD Goes, e-mail: ihage@bison.boltongroup.nl. Voor nadere informatie over deze vacatures kunt u bellen naar 0113-235787. Internet: www.bison.nl - www.boltongroup.net Mantelzorg I Zorgvnjwi Uigers Als vrijwilliger bij Manteling kiest u ervoor te worden ingezet bij: mensen in de laatste levensfase; mensen met psychische problemen; of bij andere doelgroepen. Om aan de toenemende vraag naar vrijwillige inzet tegemoet te kunnen komen, vragen wij nieuwe vrijwilligers. Voor informatie en/of aanmelding kunt u contact opnemen met tel: 011S 55 35 30 of stuur een e-mail naar info@mantelingwalcheren.nl, zie ook.- www. manteli ngwalcherennl "Op school heb ik ontdekt dat ik presenteren leuk vind. Je staat er eigenlijk nooit bij stil dat kinderen als Hanna niet eens naar school kunnen! Zonder onderwijs komt ze nooit uit de armoede. Daarom moeten we haar nu helpen! Deel ook schoolspullen uit op www.heelnederlanddeeltuit.nl!" ■6-t/oktb éftntMAnj De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevings vermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken een: Adviseur bestuursondersteuning/ medewerker kabinet Voor 36 uur per week, vervulling in deeltijd is mogelijk Functie: Adviserende en uitvoerende werkzaamheden op de taakvelden algemeen bestuur en kabinet. Voorbeelden hiervan zijn het vertalen van interne en externe ontwikkelingen naar adviezen aan management en bestuur en het adviseren over en uitvoeren van taken op het gebied van kabinet en representatie waaronder de organisatie van bijeen komsten en herdenkingen. Profiel: Hbo-werk- en denkniveau aangevuld met vakinhoudelijke kennis. Daarnaast heb je relevante werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een politiek gestuurde organisatie. Ook heb je uitstekende communicatieve vaardigheden en affiniteit met protocollaire aangelegenheden. Salaris: maximaal 3.800,- bruto per maand (functieschaal 10). ■Ook kennen wij afhankelijk van het functioneren een uitloop- schaal tot maximaal 4.378,- bruto per maand. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief en cv voor maandag 17 mei 2010 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. Louis de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. E-mailen kan ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Maritiem Instituut 'De Ruyter' is het ambitieuze samenwerkings verband-tussen de Hogeschool Zeeland en het ROC Zeeland op het gebied van maritieme en logistieke opleidingen. Het Maritiem Instituut is een kenniscentrum, waarin onderwijs activiteiten in de meest brede zin van het woord, alsmede contractactiviteiten verenigd zijn. Zij wil zich als kenniscentrum zowel op de nationale als ook de internationale markt richten. Het profiel: De kern van de functie betreft het lesgeven aan jong volwassenen met voortgezet of middelbaar onderwijs als achtergrond. Dit betreft onder meer het begeleiden van projecten in de propedeuse en de hoofdfase en het begeleiden van stages en afstudeerprojecten. Tenslotte verwachten wij dat u vanuit uw specialisme een bijdrage levert aan een onderwijs- en leerplan ontwikkeling waar u op een creatieve manier vorm aan geeft. Meer informatie: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. D.A. Verhagen, directeur 06 - 54702102. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een agtueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u binnen 14 dagen sturen naar de Dienst P&00, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ter versterking van het HBO team zijn wij op zoek naar een 1,0 fte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 15