Zand Veiligheid zich op voor de Oranjes r www.deltaridefortheroses.nl 29 Ride for the Roses f Zaterdag 12 juni 2010 U kunt nu inschrijven voor 25, 50 of 120 km. Fietsen voor een goed doel geeft een goed gevoel' Oude kerncentrales mogelijk langer open Gerard de Witte toont leven met kleur Fly-in van vliegtuigjes op Midden-Zeeland WiiMlwl ten behoeve van vrijdag 30 april 2010 Grote zandzakken staan overal in het Middelburgse centrum. Ze moeten voorkomen dat net als vorig jaar iemand met zijn auto door kan dringen tot de koninklijke stoet en de mensen die naar de optocht kijken. Veel agenten controleerden gisteren al de route die de koninklijke familie vandaag aflegt Bommenverkenners hadden oog voor de kleinste roosters en gaatjes. in samenwerking met PZC DOEL De oudste twee kerncentrales van Electrabel in Doel blijven mogelijk langer in gebruik. De centrales date ren van 1975. Directeur Trangez denkt dat ze zeker tien jaar langer open kunnen blijven. Hij trekt die conclusie uit een onderzoek door veertien internationale experts. De Belgische regering besloot acht jaar geleden nog dat de oudste centra les in Doel in 2015 dicht moesten. ELLEWOUTSDIJK Het Zeeuws Panfluitensemble Mu- zica treedt op tijdens de opening van een tentoonstelling van Gerard de Witte uit Goes in 't Kerkje van Ellesdiek. Dat gebeurt morgenvan- af 14.30 uur. Gerard de Witte was tot zijn pen sioen huisschilder. Hij schildert sindsdien landschappen en portret ten. Op 15 en 29 mei en op 12 en 26 juni is de expositie in Ellewouts- dijk ook open. ARNEMUIDEN De Nederlandse Vereniging van Amateur Vliegtuigbouwers houdt 7, 8 en 9 mei een Fly-in op vlieg veld Midden-Zeeland. Amateurbouwers kunnen vanaf vrijdagmiddag op het vliegveld te recht voor een gezellig samenzijn. Er wordt ter plaatse in tentjes over nacht. De organisatie verwacht zo'n der tig amateurvliegtuigbouwels in Ar- nemuiden. Beeldimpressie van de Koninginne dagviering op Schouwen-Duiveland: www.pzc.nl/schouwen-duiveland TIPS? schouwen-duiveland@pzc.nl Kabels van de geluids- en lichtinstallaties die van dienst zullen zijn bij het feest van vandaag worden opgehangen in een boom bij het Middelburgse stad huis. foto's Ruben Oreel Subsponsors: j grafisch bedrijf goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73