Luuk Fons de Caluwé s SP?' m ft IDensen inq.nl vrijdag 30 april 2010 familieberichten 139 zoon van Marieke Pilaar en Mark Vos Kleinzoon van Anita en Marius Pilaar, Truus en Kees Vos 25 april 2010 Hornikswei 4 4464 AR Goes UysrJadsfi De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven.... Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maar zij zal net als het leven altijd met bewegen doorgaan.... Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame en lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Geertruida Braun Truus Vlissingen, 10 april 1927 Oost-Souburg, 28 april 2010 Suzanne Braun en Henk Schot Peter en Inge Poppe Bianca Ardian, Damian Claudia en Jeroen Jesse, Rowin Joke en Cees van der Have Desiree Shirley, Michael Chantal en Patrick Milan, Bente, Tessel Een woord van dank aan de medewerkers van "De Zoute Viever" voor de goede zorgen die zij kreeg. Correspondentieadres: Peter en Inge Poppe Aagje Dekenstraat 83 4381 RN Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 4 mei om 12:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Op 28 april hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonbroer en oom Fons de Caluwé Hij zal altijd in onze herinnering blijven. Wij wensen zijn vrouw Ireen, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Franssens schoonbroers, schoonzussen, neven en nichten Kuitaart, 29 april 2010 Verdrietig zijn wij om het verlies van een behulpzame vrijwilliger Wij wensen Ireen en de kinderen veel sterkte toe Bestuur en vrijwilligers Stichting "Rond de Kleine Vogel In plaats van kaarten Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Wijnandus Luwema -Wijnand- Vlissingen, 6 januari 1933 t Antwerpen, 27 april 2010 Ria Luwema-Winthorst Wijnand en Carmen Ramón en Selina Cheyenne Hanny Benny en Stephanie Jaycee Eli en Silvana Theo en Gaby Chris-Marvin Stefany en Nigel Darnell Romina Schutterijstraat 213 4381 GP Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 3 mei van 11.15 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem om 12.00 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na een periode van afnemende krachten en gedachten, is door de Heere van onze zijde weggenomen mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Johanna Meerman echtgenote van Willem Goedhart op de leeftijd van 80 jaar. Amemuiden: W. Goedhart Nieuw en Sint Joosland: Dirk en Joke Goedhart-van Eenennaam fatiet en Gert André en Evie Amemuiden: Joke en Robbie Verkamman-Goedhart Matthé William Rudi en Miranda 4341 EW Amemuiden, 28 april 2010 Mansfeldstraat 17 Onze dank gaat uit naar het personeel van het verzorgingstehuis "Clasinastraat 8 Amemuidenvoor de liefdevolle verzorging. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. maandag 3 mei om 13.15 uur in verenigings gebouw "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Amemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 14.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van* de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Rehoboth". Geen bloemen. Bedroefd zijn wij na het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en tante Johanna Goedhart-Meerman Wim en Tannie v,d. Ketterij-Meerman Joke en Lloyd Ella en Mare v", f Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoon zuster en tante Jo Goedhart-Meerman Middelburg: Rinus en Maatje Goedhart-Klaasse Rotterdam: Lina en Henk Haag-Goedhart Yerseke: Jan en'Lies Goedhart-Hoekman Nijmegen: Dick en El vie Goedhart-Pila Neven en nichten gg 1 A -VA-;-' ■1 W;: ïi'TïV II lllfl 1 HM 1 HBHBH msmBmmmMÊÊiMgÊsé Liefde groeit in de zielverwarmt elke ader en slaat in elke hartklop Joseph Addison Onverwachts en veel te vroeg is overleden Danker Jan Heerenthals vader van Dianne uit klas M2C. Wij wensen Dianne, Bianca, moeder en familie veel sterkte toe om dit verlies samen te verwerken. Namens bestuur, directie en personeel Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand rector Bij ieder afscheid valt een traan Heel veel sterkte voor Alie, Dianne, Bianca, familie en vrienden. Wij leven met jullie mee. Klas M2C, Ostrea Lyceum Eer God in Zijn heilige hemel, eer Hem om het machtige firmament, om Zijn krachtige daden, om Zijn onmetelijke grootheid. Ps. 150L Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij toch nog geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Eliza Kant A 9 maart 1920 f 28 april 2010 weduwnaar sinds 3 november 2000 van Neeltje Nieuwenhuize Bocholt (Did.): Roggel: Algonquin (USA): Venlo: Alphen a/d Rijn: Oudenbosch: Wemeldinge: Groningen: C. Kant M.A. Kant-Speerstra, in herinnering Ellen en Peter Stijn, Famke Aarnout en Laura Matthijs, Celine A.C. Kant, in herinnering P.H.M. Janssen Albert Michael, Martijn, Manon Martijn D.A. Minderhoud-Kant J.J. Minderhoud Elian en Joyce Raaf, Noa 28 april 2010 Spoorlaan 63B, 4424 SK Wemeldinge Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 3 mei van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 4 mei om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de 'koffiekamer van het crematorium. Bedroefd vernam ik het overlijden van mijn geliefde zwager E. Kant J.L. Nieuwenhuize-Minnaard Verdrietig zijn wij, door het overlijden van onze lieve buurman Eliza Kant Cor en Annie Veerhoek Amanda en Carger

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41