Zand Veiligheid op voor de Oranjes Aanhangwagen nodig? Zeeland Stefan Knuijt treedt op in Ter Reede Topman RCS opent Giroweek Fly-in van vliegtuigjes op Midden-Zeeland Cowboywedstrijd op manege De Eendracht vrijdag 30 april 2010 Grote zandzakken staan overal in het Middelburgse centrum. Ze moeten voorkomen dat net als vorig jaar iemand met zijn auto door kan dringen tot de koninklijke stoet en de mensen die naar die stoet kijken. Veel agenten controleerden gisteren al de route die de koninklijke familie vandaag aflegt. Bommenverkenners hadden oog voor de kleinste roosters en gaatjes. I aanhangwagens Uijterschootweg 22, Middelburg www.zeelandaanhangwagens.nl VLISSINGEN Stefan Knuijt uit Nieuw- en Sint Joosland geeft morgenmiddag een concert in de concertzaal van Ter Reede in Vlissingen. Stefan zit in de jong talentenopleiding van de Zeeuwse Muziekschool en krijgt les van Rien Balkenende. Ook stu deert hij aan de Jong Talentenoplei ding van het Koninklijk Conserva torium te Den Haag. Hij behaalde twee keer een finaleplaats tijdens het Prinses Christina Concours Compositie. Het concert begint om 14.00 uur. MIDDELBURG MIDDELBURG - Michele Acquarone, directeur-generaal van het Italiaan se media- en sportconglomoraat RCS, is zaterdagmiddag aanwezig bij de start van de Giro-week in op de Markt in Middelburg. Zaterdag wordt van 10.00 tot 18.00 uur op de Markt ook een spinningmarathon gehouden ten bate van de Stichting Spieren voor Spieren. ARNEMUIDEN De Nederlandse Vereniging van Amateur Vliegtuigbouwers organi seert 7, 8 en 9 mei een Fly-in op vliegveld Midden-Zeeland. Ama teurbouwers kunnen vanaf vrijdag middag op het vliegveld terecht voor een gezellig samenzijn. Er wordt ter plaatse in tentjes over nacht. De organisatie verwacht zo'n dertig amateurvliegtuigjes. VROUWENPOLDER Het Western For Pleasure Team houdt zondag vanaf 09.30 uur een westernwedstrijd op manage De Eendracht in Vrouwenpolder. Rui ters kunnen deelnemen aan onder delen als lead line en horsemans- hip. Aanmelden kan op de website. www.wfpt.nl 1. Dodelijk ongeluk Veere 2. We wachten eigenlijk tot de konin gin weer vertrokken is (foto) STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Op de Middelburgse Markt staan de camera's klaar om vandaag alles in beeld te brengen. Mega-zandzakken, gehuld in oranje 'camouflage', moeten voorkomen dat auto's tot in het centrum kunnen. Kabels van de geluids- en lichtinstallaties worden opgehangen in een boom bij het Middelburgse stadhuis. foto's Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29