es|i9 vrijdag 30 april 2010 W. Thijsse, Nieuwerkerk. Lid in de Orde van O.N. Bestuursfuncties bin nen Nederlandse bond voor aange paste sporten, actief bij platform voor mensen met een beperking. P.C. Uil-van der Schelde, Ooster- land. Lid in de Orde van O.N. Diverse vrijwilligersfuncties binnen de Zonnebloem, actief binnen de dorpsgemeenschap en zorg. M.C. de Valk, Oosterland. Lid in de Orde van O.N. Actief binnen de Her vormde kerk, museum Goemans- zorg, stichting protestantse bejaar denzorg, zangvereniging V.Z.O.S. N.F. Verhulst-Zandee, Geersdijk. Lid in de Orde van O.N. Actief binnen de jeugdsoos, de Zon nebloem, dorpshuis, Ons Boeregoed en oranjecomité. L. Vermeulen-Geschiere, Oostburg. Ridder in de Orde van O.N. Zet zich sinds 1984 in voor verstan delijk gehandicapten, onder meer via De Okkernoot en MEE Zeeland. A.A. Verschoor, Bruinisse. Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke functies binnen kerk, voetbalvereniging, stichting Brusea en actief in begelei ding asielzoekers. A. Visser-Tuk, Middelburg. Lid in de Orde van O.N. Actief als vrijwilliger op kerkelijk gebied zoals bij de zondagschool, bijbelkringgroe pen en boekhandel De Fakkel. M. Weststrate, Krabbendijke. Lid in de Orde van O.N. Diverse functies binnen onder meer judovereniging, Rode Kruis, paarden sport en museum. P. de Winter, 's-Heerenhoek. Lid in de Orde van O.N. Is al sinds 1966 actief bij voetbalver eniging De Patrijzen in 's-Heeren hoek, onder meer in het bestuur. J. van der Weijde, Kapelle. Lid in de Orde van O.N. Was actief binnen muziekverenigin gen, oranjevereniging en tevens col lectant voor diverse goede J.Q. Westdorp, Stavenisse. Lid in de Orde van O.N. Is al sinds 1969 organist bij de oud gereformeerde gemeente in Neder land en is actief binnen de zorg. F.G. van Willegen. Lid in de Orde van O.N. De Vlissinger was vele ja ren actief in het schoolbestuur van De Wellinge/Nehalennia en Stich ting Zeilend Zeeschip De Eendracht. J.H.F. Wouters, Domburg. Lid in de Orde van O.N. Maakt Willibrordus- kapel gereed voor vieringen, me de-oprichter herdenkingscomité en bestuurslid Stichting Welzijn Veere. B. van Zijll, Middelburg. Lid in de Orde van O.N. Zeer actief voor bewoners woonzorgcomplex Ter Veste; verzorgt de tuin, bruin ca fé en versiering op feestdagen. P. van der Vlies, Tholen. Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke en andere functies bin nen personeelsvereniging, voetbal sport en allerlei evenementen. W. de Wilde, 's-Gravenpolder. Lid in de Orde van O.N. Actief voor onder meer de Vogelbe scherming, kerk, natuurmonumen ten en het Landschapsbeheer. S.C. de Wilde-Verhorst, 's-Graven- polder. Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijk en anderzijds actief bin nen school, kerk en zorg. J. van Vossen, Noordgouwe. Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke functies binnen de kerk, tennisvereniging Den Haene en badmintonclub Noordgouwe. A. de Willigen, Oost-Souburg. Was jarenlang scheidsrechter en van 1980 tot 2001 was hij rapporteur en beoordeelde hij het functioneren van andere scheidsrechters.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 19