i8llin vrijdag 30 april 2010 A. van de Sande-Sinke, Tholen. Lid in de Orde van O.N. Actief voor onderwijs, vluchtelingen werk, ouderenzorg, kerk en vrou wenvereniging. A.F. Schiettekatte, Zierikzee. Lid in de Orde van O.N. Actief binnen on dernemersvereniging Zierikzee, kerk, Historische Spelen en stich ting Taptoe en volleybalvereniging. J.P. Schot, Zierikzee. Ridder in de Orde van O.N. Actief binnen school, de watersport en drijvende kracht achter de ontwikkeling van duurza me watersport in de Delta. J.MX. Rosendaal-Dees, Zuidzande. Lid in de Orde van O.N. Zet zich sinds. 1969 onder meer in voor toneelvereniging, waterschap pen en behoud van klederdracht. M. Schreij, Vlissingen. Lid in de Or de van O.N. Actief als gastvrouw in het ziekenhuis, bestuurslid van de Pinkstergemeente Shalom en lid van het Gospelkoor Sound of Hope. A.G. van de Sande, Tholen. Lid in de Orde van O.N. Actief binnen kerk, onderwijs, poli tie, Leger des Heils en de Zeeuwse Vereniging voor Kleine Kernen. J.C. Schroevers-de Ridder, Arnemui- den. Lid in de Orde van O.N. Actief in bestuur Oranjevereniging, vrijwilli ger postduivenvereniging en oudheidkundig museum. A.A.M.M. Poppe, IJzendijke. Ridder in de Orde van O.N. Sinds 1973 onder meer actief voor EHBO (vrijwilliger, instructeur) en de lokale tennisvereniging. A.J.G. Poppelaars, Veere. Ridder in de Orde van O.N. Dijkgraaf water schap Zeeuwse Eilanden, oud-gede puteerde, bekleedt bestuurlijke func ties binnen politiek en onderwijs. W. Schuit, Arnemuiden. Lid in de Orde van O.N. Actief bin nen w Arnemuiden in diverse func ties, bestuurslid Oranjevereniging en vrijwilliger bij Wijkbeheergroep. J.N. Schwartz-Wolfert, Krabbendij- ke. Lid in de Orde van O.N. Functies binnen tennisclub, gymnas tiekvereniging, kerk en bibliotheek. I.J.M. Sikkes, Goes. Lid in de Orde van O.N. Actief binnen kerk, gehandicapten zorg en onderwijs. Zowel bestuur lijk als op ander gebied. M. van Stee, Yerseke. Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke en andere functies bin nen scouting, organisatie Mosseldag en Dodenherdenking. M.M. Steenbeek, Middelburg. Ridder in de Orde van O.N. Sinds 1983 lid van de rechterlijke macht, groot aantal bestuursfuncties in cul turele wereld in Zeeland en elders. B. Stolk, Sint-Maartensdijk. Lid in de Orde van O.N. Actief voor Rode Kruis, jeugdwerk, school, kerkkoor, Roemeniëcommis- sie en de Roparun. L.M. Slabbekoorn, Kapelle. Lid in de Orde van O.N. Actief binnen kerk en jeugdwerk. Te vens corrector van de schriftelijke Bijbelcursus. E.M. Tanihatu. Lid in de Orde van O.N. De Souburgse zet zich al jaren in voor de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Ook is ze actief als vrijwilligster voor Arduin. J.G.A. Spuesens, Philippine. Lid in de Orde van O.N. Ere-voorzitter wielercomité, oud voorzitter voetbal, lid dorpsraad en activiteitencommissie ouderen. J. Theune, Arnemuiden. Lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger Oranjevereniging en Wijkbeheer groep, motor achter inzameling voedselpakketten voor Roemenië.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 18