es |i7 C. Langebeeke, Veere. Lid in de Orde van O.N. Al 25 jaar koster van de Pelgrims- kerk in Vrouwenpolder. Hij onder houdt ook de kerktuin. vrijdag 30 april 2010 A. Meijering-van Popta, Middel burg. Lid in de Orde van O.N. Vrijwil ligerswerk op het gebied van wel zijn, ontwikkelingssamenwerking en kerkelijk leven. J.E. van Opdorp, Terneuzen. Lid in de Orde van O.N. Voorzitter Protestants Christelijk Ba sisonderwijs en afdeling Veilig Ver keer Nederland, afdeling Terneuzen. H.E. Lossie, Hulst. Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijk actief voor stichting Eu ropa Kinderhulp en vrijwilliger bij zorgstichting Curamus. J. Kosten-Sinke, Kapelle. Lid in de Orde van O.N. Actief binnen onder meer zorg, kerk, vluchtelingenwerk en vrouwen vereniging. A.E.M. de Maeyer-De Deckere, Nieuw-Namen. Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijk actief binnen de katholie ke vrouwen - en ouderenbeweging. R.G.H. Möring, Zuiddorpe. Lid in de Orde van O.N. Actief in voetbal, bridge, busreizen Rolling Stonesconcerten, carnaval in Sas, toneel Siesa en circus 's Saaaas. A.J. Neeie-Kempeneers, Sint Philips- land. Lid in de Orde van O.N. Actief voor onder meer zangvereni ging en heemkundekring. S.W.G.M Kramer, Kapelle. Ridder in de Orde van O.N. Burgemeester van Kapelle, tevens actief in bezwarencommissie Zuid HSL en de burgemeesterskring. L.A. Nieuwenhuijse, Kapelle. Lid in de Orde van O.N. Is kerkorganist en actief binnen de politiek. Tevens redacteur en eindre dacteur van geschiedenisboeken. J.J. Latuheru, Oostkapelle. Ridder in de Orde van O.N. Voorzitter Samen werking Vlissingen-Ambon. Was vrij williger tel. hulpdienst, voorzitter tennisclub en vrijmetselaarsloge. E.K. van der Moere-de Regt, Ril land. Lid in de Orde van O.N. Diverse functies binnen vrouwenvereniging, zorg en Ons Boeregoed. J. Mulder-Beekman, Bruinisse. Lid in de Orde van O.N. Zet zich al jaren in voor het welzijn van ouderen in zorgcentrum 't Op per in Bruinisse. M. Otte, Kruiningen. Lid in de Orde van O.N. Was twaalf jaar gemeenteraadslid, daarnaast actief in schoolbestuur en voor de Gereformeerde Gemeente. A. de Pooter, Axel. Lid in de Orde van O.N. Voorzitter kaartclub Ons Genoegen, vrijwilliger tafeltje-dek-je, ouderen vervoer en De Vurssche. A. Meerman. Lid in de Orde van O.N. Al jaren is de Vlissingse verbon den aan wandelsportvereniging De Vrolijke Tippelaars. Ook geeft ze zwemtrainingen bij De Stormvogel. A. van Mourik, Middelburg. Lid in de Orde van O.N. Docent en bestuurslid Veilig Verkeer Neder land, ouderling wijkgemeente de Ontmoeting, bestuur onderwijs. L.M. Moerland, Tholen. Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijk en als vrijwilliger actief binnen onder meer de kerk, zorg en vissersvereniging. J.A. Murre, Middelburg. Ridder in de Orde van O.N. Schreef lexicon Nieuwe Testament en gaf cursussen Hebreeuws en Grieks. Heeft zoveel mensen geïnspireerd. v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17