16 tin vrijdag 30 april 2010 L.G.C.A. van Hecke, Sluiskil. Lid in de Orde van O.N. Docent De Rede, carnavalsvereniging, Sluiskil Muzikaal, Biljartevenementen, Com missie (H)Erkenning Monumenten. F.J.C.M. Gijsel, Sluis. Lid in de Orde van O.N. Sinds 1971 actief in cultuur-, onder wijs- en sportwereld. Mede-initiatief nemer Zwinstedenloop. L.C.J. Goldschmitz, Vlissingen. Rid der in de Orde van O.N. De Vlissing- se zet zich in voor amateurarcheolo- gie, de Vlissingse musea en de Stich ting Cultureel Erfgoed Zeeland. H. van Groningen, Kapelle. Lid in de Orde van O.N. Actief binnen kerk, school, jeugd werk en tevens schrijver van co lumns, boeken en dagboeken. H.M. den Haan, Goes. Lid in de Orde van O.N. Actief voor koren, kerk, school, zorg en Europa Kinderhulp. Oprichter van kinderkoor de Brugzangers. A.M.j. van den Hemel, Goes. J. Janse. Lid in de Orde van O.N. De- Lid in de Orde van O.N. ze Vlissinger vervulde jarenlang de Actief binnen onderwijs, sport, rol van Sinterklaas voor kinderen slachtofferhulp. Tevens collectant van De Schelde en richtte ook de bil- voor goede doelen. jartvereniging van het bedrijf op. M. Janse, Goes. P. Janse, Heinkenszand. Lid in de Orde van O.N. Actief voor Lid in de Orde van O.N. onder andere dorpshuis, ZLTO, Zet zich al sinds 1967 in voor dorps- schaats- en skeelerclub en milieuhy- huis De Jeugdhoeve in 's-Heeren- giëne vliegveld Midden-Zeeland. hoek. C. Joosse. Lid in de Orde van O.N. Deze Oost-Souburger is actief in de kerkgemeenschap van de Protestant se Gemeente, onder andere als boekhouder en ouderling. A. Joosse-Fens. Lid in de Orde van O.N. Net als haar echtgenoot is ze actief in de kerkgemeenschap van de Protestantse Gemeente, onder an dere als gastvrouw en wijkouderling. H.A. Kesteloo, Brouwershaven. Lid in de Orde van O.N. Kerkelijk actief sinds 1983, zet zich in voor oude ren, straatkinderen in Brazilië, was commissielid Stad en Lande. T. Keur-Gunter, Sint-Annaland. Lid in de Orde van O.N. Vervult al tientallen jaren bestuurlij ke en andere functies binnen de zorg en voetbalvereniging WHS. J.A.M. de Klerk-Dobbelaar, Terneu- zen. Lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger Emmausparochie, Welzijn Ouderen, kantinebeheer AV Scheldesport. J. Koole. Lid in de Orde van O.N. Ja renlang was deze Oost-Souburgse vrijwilliger bij het Rode Kruis en zeer actief binnen de Gereformeer de Kerk, onder andere als ouderling. A.M. Knuit, 's-Heerenhoek. Lid in de Orde van O.N. Actief binnen dorpshuis, carnaval, sport, oranjecomité, EHBO en buurt vereniging. C.J. Knuist, Sint-Maartensdijk. Lid in de Orde van O.N. Is actief voor de hersteld hervorm de gemeente in Sint-Maartensdijk en de Juliana van Stolbergschool. P. Kodde, Domburg. Lid in de Orde van O.N. Jarenlang ac tief binnen kerkenraad en kiesvere niging, maaltijdbezorging, mantel zorg Simnia en ouderenvervoer. L. Knop, Oosterland. Lid in de Orde van O.N. Sinds 1973 actief binnen postdui venvereniging Duiveland en de laat ste tien jaar ook op Zeeuws niveau.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 16