i4llin vrijdag 30 april 2010 C.J. den Boer, Kerkwerve. Lid in de Orde van O.N. Ouderling Gerefor meerde Kerk Vrijgemaakt Brouwers haven, actief in de politiek en de Christelijke Caravanclub. ÉÉP M. Berrevoets, Kerkwerve. Lid in de Orde van O.N. Al ruim 45 jaar actief binnen sportvereniging WIK '57, ac tief binnen de EHBO en vrijwillig tuinman verpleeghuis Cornelia. J.S. vaon den Bosch, Burgh-Haamste- de. Ridder in de Orde van O.N. Be denker van de EO-Jongerendag, di verse bestuursfuncties hulporganisa ties ontwikkelingslanden. J.T. den Boer-Dalebout, Kerkwerve. Lid in de Orde van O.N. Actief bin nen de Gereformeerde Kerk Vrijge maakt Brouwershaven, Christelijke Caravanclub en ouderenzorg. H. Brenner, Renesse. Lid in de Orde van O.N. Zet zich in voor ouderen en kinderen, gaf Nederlandse les in het AZC in Burgh-Haamstede en was 31 jaar Sinterklaas in Renesse. H. Bolleman-Dekker, Axel. Ridder in de Orde van O.N. Lid comi té Volkskerstzang Axel, vrijwilligster ruitersportvereniging Axel en zorg centrum De Vurssche. H.J.M. van Asperen-van de Wiel, Axel. Lid in de Orde van O.N. Vrijwillig ster sinds 1972, bij De Zonnebloem en literaire stichting Prometheus. A.J.M. ioomert, Nieuwvliet. Ridder ïn de Orde van O.N. Sinds 1982 onder meer actief voor Be- drijfsbelangen Breskens, Recron, wa terschap en plan Waterdunen. M. Brink-Boot, Burgh-Haamstede, Lid in de Orde van O.N. Actief bin nen de Rode Kruis, voetbalclub, kerk, school, Burghse Dag en vangt al jaren pleegkinderen op. J. de Bruijn, Vrouwenpolder. Lid in de Orde van O.N. Jarenlang ac tief in Oranjevereniging en voor de kerk. Verder koorlid Capella Veeren- sis en bestuursfunctie Zangersbond. A.L.M. van Bruinessen, Aardenburg. Ridder in de Orde van O.N. Sinds 1989 actief voor de brand weer en Lionsclub en als dierenarts betrokken bij diverse organisaties. C. J. van Cleemputte, Terneuzen. Lid in de Orde van O.N. Van 1964 tot 2003 (vrijwillig) brand weerman, instructeur, wedstrijdjury lid en nog actief bij post Zaamslag. O.E.C.M. de Coninck, Koewacht. Lid in de Orde van O.N. Actief bij EHBO Zuiddorpe sinds 1963, vrijwilliger/docent EHBO Koe wacht, collectant Hartstichting. P. Corbijn, Vrouwenpolder. Lid in de Orde van O.N. Lang zeer actief bij Oranjevereniging en Bond van Oranjeverenigingen. Sinds 2007 in herdenkingscommissie. A.J.M. D'Hert, Zuiddorpe. Lid in de Orde van O.N. Waterschapsbestuurder (1965-'81 bestuurslid stichting Jeugdraad Zuid dorpe en vrijwillig brandweerman. M.W. Dilweg-Kempe, Krabbendijke. Lid in de Orde van O.N. Vervulde be stuurlijke en andere functies binnen kerk en ouderenzorg, begeleidt bui tenlandse vrouwen. A.J.L. van Dixhoorn, Philippine. Lid in de Orde van O.N. Kerkorganist, dirigent kerkkoren, ac tief lid Heemkundige Kring, jaren medeorganisator Mosselfeesten. C.J. van Dixhoorn, Dreischor. Lid in de Orde van O.N. Al 57 jaar bestuurlijk actief binnen muziekver eniging Crescendo, actief bij Nut en Genoegen en de dorpskrant. P.B.J. van den Dries, Heinkenszand. Lid in de Orde van O.N. Kreeg een koninklijke onderschei ding, omdat hij twaalf jaar lang in de gemeenteraad van Borsele zat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 14