Colofon de emotie... 6-Q-m familieberichten Wat blijft is m IP3: Dankbsiuisfois* MtS»§ J v_ f amiliebe rich tenon li ne. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant CU HlensenliBq.nl donderdag 29 januari 2010 familieberichten 137 Zij is gestorven zoals zij heeft geleefd. Altijd zorgend en denkend aan een ander. Nooit eens klagen. Nooit iets vragen. Alle pijn wilde zij zelf dragen. Rust nu maar uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, delen wij u, met verdriet in ons hart, mede dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder Elisabeth Adriana Louws Liesbeth p 8 juli 1958 f28 april 2010 Joyce Louws Cliff Louws Stanley Louws Volkerakstraat 68 4335 VK Middelburg Liesbeth is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 3 mei a.s. tussen 13.00 en 14.00 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de herinneringsbijeenkomst worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna we haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo kort na het overlijden van onze broer Jan moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Liesbeth Louws Joyce, Cliff en Stanley, we zijn er voor jullie. Matty en Cees de Keijzer-Louws Koos en Jan Verton-Louws Willie en Adri Geschiere-Louws Lein Louws -in herinnering Bertus en Gerda Louws-van der Veeren Ria Louws en Wim Gerards Jan -in herinnering en Leny Louws-van Sluis Floor Louws Neven en nichten Middelburg, 28 april 2010 Lies Samen hebben we gelachen. Samen hebben we gehuild. Jij die de strijd heeft gestreden, die je helaas verloren hebt. Veel liefs, Esther Saija Lies Dag mijn lieve vriendin, ik zal je missen. Je was een kanjer. Dikke kus, Yvonne Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Liesbeth Louws medewerkster catering bij de directie Ruimte, Milieu en Water. Met waardering denken wij aan de wijze waarop zij haar werkzaamheden in dienst van de provincie Zeeland heeft verricht. Onze deelneming gaat uit naar haar kinderen en verdere familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Wij hebben met droefheid kennis genomen van het overlijden van Liesbeth Louws medewerkster catering bij de directie Ruimte, Milieu en Water. Liesbeth verrichtte haar werkzaamheden als serveerster met veel plezier en grote inzet. Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens alle collega's, Carel Colijn, Directeur van de directie Ruimte, Milieu en Water Stil en geraakt zijn wij door het overlijden van onze collega Liesbeth Louws Wij verliezen in Liesbeth een fijne collega, die helaas veel te vroeg geconfronteerd werd met een ongeneeslijke ziekte. Tot het laatst toe was ze geïnteresseerd en betrokken bij haar collega's. Wij zullen haar missen. Onze gedachten gaan uit naar haar kinderen en verdere familie. Het cluster facilitair van de directie Ruimte, Milieu en Water De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van Christina Dina Elenbaas-Verstraten hebben ons een enorme steun gegeven om haar verlies te verwerken. I. Elenbaas Kinderen Kleinkinderen Axel, april 2010 pw Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl dag en nacht bereikbaar 0118 413 417 fan Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen - info@uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39