Uvsrledefj Albert Blom Petra Lafort Lieve Petra, 32 familieberichten Langzaam heeft ze afscheid genomen van haar [even. Nu neemt het (even afscheid van haar. Na ruim 50 liefdevolle jaren samen, moet ik nu afscheid nemen van mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder en oma Anna Booij-KooCe - Annie - Vlissingen, 20 oprit 1941 Middelburg, 26 apriC 2010 Middelburg: Atf Booij Middelburg: CCaudia Booij Jacco Maas Sjoerd, Has Julia, Stefan Goes: Ankéla Booij &Jcui Wedekind Stan Annie wit graag dat wij haar herinneren zocds ze was. De crematieptechtigheid is op maandag 3 mei 2010 om 13.00 uur in de aufa van het crematorium in Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk3. Na de plechtigheid is er, tot 16.30 uur, een infonneet samenzijn in "de Kemel" aan de Kinderdijk 88 in Middetburg. A. Booij Torentrans 115 4-336JP Middelburg Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Anna Booij-KooCe - Annie - Vlissingen: Annexe Booij Middelburg Gert Booij Anja Booij-Jongman Jerfy Sharon Middelburg Marleen van Banninq-Booij Roland van Banning Dennj Iven Jij he6t van het levengenoten enzoijvanjou. Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve xriendin Annie Booij-KooCe Wij wensen Ad, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Ans en Jaap Ria en Cees Voor altijd in ons hart gestoten. In liefdevolle herinnering Anna Booij-KooCe Annie We zullen je heel erg missen. Arthur en Annette Ro6, Line, Helene en Charlotte Mark, Anouk en Dinthe Wij kregen het droevige bericht van het overlijden van de moeder van onze vriendin Claudia Annie Booij-KooCe Wij wensen Claudia en Jacco, de kinderen en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Francisca en Pim Evelien en Pascal Annemarie Licelle en Stanley Rianne en Ro6 woensdag 28 april 2010 Beyond the door there's peace I'm sure .And I know there '11 be no more tears in heaven (Eric Clapton) In liefdevolle herinnering gedenken wij mijn man en onze (schoon)vader, opa, broer en oom, Georges Alphons Marie Dobbelaer Echtgenoot van loop Dobbelaer-Coremans Geboren te St. Jansteen op 5 mei 1932, Zoon van Ferdinand Dobbelaer en Germana van Hove. Na een kort ziekbed is hij overleden op 26 april 2010, voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken. - Venray: Joop Dobbelaer-Coremans Monnickendam: Ferdie t en Marianne Willeke Breda: Marjo Georgette, Perrine, Godart Utrecht: Roeland en Ghislaine Thomas, Koen, Sterre, Annemijn Zeist: Pepijn en Klaartje Familie Dobbelaer Familie Coremans J. Dobbelaer-Coremans Kolk weg 16 5802 BK Venray De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag I mei om 11.00 uur in de St. Petrus' Bandenkerk, Mgr. Goumansplein, 5801 te Venray, waarna we hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op begraaf plaats Boschhuizen, De Spurkterdijk 30, 5807 EE te Oostrum. Met heel veel leedwezen moeten wij u meedelen, dat is overleden onze oudste broer, zwager en oom in de leeftijd van 77 jaar GEORGES DOBBELAER echtgenoot van Joop Coremans Tot zijn pensionering was Georges leraar te Venray. Als oudste zoon in een groot gezin was hij voor velen van ons een voorbeeld, steun en toeverlaat. Hij was de spil in vele familiebijeenkomsten en familiebetrekkingen. We zullen zijn inspirerende belangstelling voor mensen en dingen, blijvend missen. Nijmegen Fons en Gerry Dobbelaer-Gradussen Hoorn Li a en Eugène (t) van Dorsselaer-Dobbelaer St. lansteen Amedé en Corry Dobbelaer-de Windt St. Jansteen Theo en Irene (t) Dobbelaer en Lucienne Mangnus St. lansteen Willy en Cecile Dobbelaer-Inghels Koewacht Marleen en Frank van Mossevelde-Dobbelaer Assendelft Elly en Kees van den Berg-Dobbelaer Vlissingen Ferdi en Marja Dobbelaer-Martinet Geel (B.) Marlies en Eddy Weyn-Dobbelaer Neven en nichten In herinnering: Marja Bleiji-Dobbelaer (t) en Jo Dobbelaer (t) Wij wensen Joop en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Op zondag 25 april is, in haar vertrouwde omgeving, rustig overleden onze innig geliefde moeder, oma en overgrootmoeder Hendrika Wilhelmina Louisa Binkhuysen-van der Leij Weduwe van A.N. Binkhuysen YogYakarta, 19 april 1909 Goes, 25 april 2010 Bert Binkhuysen Mei-lan Django en Pico Marian Binkhuysen Romano Paul Binkhuysen t Paul Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Marian Binkhuysen, Nassaulaan 29,4461 ST Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 1 mei om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar Nelly en Wim Begthel voor hun langdurige goede zorg. Hlens0niiflq.nl Diepbedroefd, zijn wij met het overlijden van onze lieve opa Jolanda en Coen Jerrel, Emmée Wilbert en Sylvia Brenna Albert en Dini Jesse Dirk en Leona Inge en Ernst Emma, Norah Anja en Daan Bram, Joep Wimke en Stefan k? Peter Linda Mirjam Dikkie Jonathan Terneuzen, 27-04-2010 Ik had nog zo graag echt 50 willen worden maar het mocht niet zo zijn. Ik hoop dat jullie mij herinneren als Petra, de gewone simpele Petra, die er mocht zijn. Gewoon, niet te veel poespas, als ik maar leven kon. Petra Lafort maandag 12 april 2010, 11.15 uur Na een lange dappere strijd is op veel te jonge leeftijd overleden onze jongste dochter, (schoon)zusje, tante en vriendin 27 februari 1962 t 22 april 2010 Johan en Lizet Lafort-de Vos Mark Frank en Lilian Boy Daisy en Jochen Amy Ariena en Dikky Ingeborg en Jeroen - Diese Jelmer en Sascha - Ivy-Lee Hilke Piet Jansen Correspondentieadres: Berliozhof 23 4536 EV Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het was je niet gegund om 50 jaar te worden, Maar je tweede grote wens,om de geboorte van ons kleinkind, jouw nichtje, mee te maken is gelukkig nog in vervulling gegaan. Deze laatste mooie herinnering zullen we koesteren. We houden van je. Ariena en Dikky Ingeborg, Jeroen en Diese Jelmer Sascha en Ivy-Lee Hilke Met droefheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van Petra Lafort Ze was een prettige collega die haar werk met veel inzet en enthousiaste verrichte. We zullen haar erg missen. Ons medeleven gaat uit naar haar ouders en verdere familie. Wij wensen allen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Bestuur, leidinggevenden en medewerkers van de Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, Thuiszorg rayon Midden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 52