0 Ulensenlinq.nl Danker Jan Heerenthals Gezina Petronella Wohrmann-Sonius Gezina 1 woensdag 28 april 2010 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bianca Snoek-Verschueren Wij wensen onze collega Ronald Verschueren en familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de afdeling Hoogspanningstechniek en directie DELTA Infra Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefdi die wij van hem mochten ontvangen geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze papa, zoon, broer, schoonzoon en zwager echtgenoot van Aaltje Elizabet van Donge in de leeftijd van 49 jaar. Colijnsplaat: Colijnsplaat: Middelburg: Zierikzee: Zierikzee: Colijnsplaat, 27 april 2010 Rozenstraat 85 4486 CG Alie Heerenthals - van Donge Dianne Bianca je lieve zorgzame moeder Dina Heerenthals - Blok Abraham Heerenthals (in herinnering) je lieve broer Sjaak je lieve schoonouders Wim van Donge Antje van Donge - Kaspers Sam en Irma van Donge Kevin en Jason Gelegenheid tot afscheid nemen van Danker op zaterdag 1 mei van 15.30 tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op maandag 3 mei om 13.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zullen we Danker begraven op de algemene begraafplaats in Nisse. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het uitvaartcentrum van Monuta in Goes. Geschokt en intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze collega Danker Heerenthals Wij hebben Danker leren kennen als een hartelijke man met een sterke persoonlijkheid. Danker heeft zich 27 jaar met veel toewijding en een groot verantwoordelijkheids gevoel ingezet voor onze organisatie. Na een moeilijk jaar met gezondheidsproblemen was Danker weer positief gestemd en wilde graag zijn werk op pakken. Wij zullen hem missen. In deze moeilijke tijd gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw Alie, zijn dochters Dianne en Bianca, zijn moeder, broer en verdere familie. Namens collega's, management en directie G4S Beveiliging BV De herinnering aan een bijzonder mens is geboren. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia de Haas Corrie in de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: Rob en Inge van Oord Middelburg, 26 April 2010 Rentmeesterlaan 27 Zaterdag 1 mei zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er vanaf 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Gervinsland 28,4337CA Middelburg Job Speelman Op 21 april 2010 is ons erelid Job Speelman uit Burgh Haamstede in het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes overleden. Hij heeft met zijn enthousiasme op vele fronten, met name als bestuurslid, veel voor onze biljartvereniging betekend. Omdat fob werd ingehaald door de tijd hebben velen van ons geen persoonlijk afscheid van hem kunnen nemen, maar zijn familie Weet dat wij hem in ons hart meedragen. Namens alle leden van Biljartvereniging "Onder Vrienden" wensen wij zijn naasten al het mogelijke toe om in de nabije toekomst zijn blijvende afwezigheid een plekje te geven. Hans Coomans Mam, Oneindig is te weinig Een eeuwigheid te kort De liefde en de dankbaarheid die wij voor jou voelen Is niet te vatten in een woord. Onze lieve mama, oma en schoonmoeder is overleden Sinds 1 september 2001 weduwe van CasWohrmann Den Haag, 15 februari 1931 Leiderdorp, 26 april 2010 Marian en Sander Maaike, Tom Suzanne en Chris Yarka Correspondentieadres: De Horsten Uitvaartverzorging t.a.v. Marian en Suzanne Lange Kerkdam 76 2242 BX Wassenaar Er is gelegenheid afscheid te nemen van mama op donderdag 29 april tussen 19.00 uur en 20.00 uur in de aula van begraafplaats Rosenburgh, Rosenburgherlaan 5, 2252 AX Voorschoten. Wij herdenken haar in een bijeenkomst op zaterdag 1 mei om 11.00 uur in deze aula. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats bij papa in het graf bij de parochiekerk Heilige Laurentius, Leidseweg 102, 2251 LG Voorschoten. Na afloop vinden we het fijn u te ontmoeten in het Bondsgebouw naast de kerk voor een hapje en een drankje. Wanneer u geen kaart van ons heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Zeer bedroefd hebben we het bericht ontvangen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Leigh Walker Koolhoven Sinds oktober 2008 medewerker van onze organisatie. Leigh was een speciaal mens, die in de relatief korte tijd dat hij bij ons werkzaam was, door zijn innemende karakter cliënt en collega's voor zich heeft gewonnen. Als medewerker betekende hij daarom veel voor beiden. Zijn ziekte en overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar )ohn en de familie, we wensen hen alle sterkte toe bij dit grote verlies. Raad van Bestuur en Management Stichting Arduin Thanks Leigh, WE LOVE YOU! Team Di-vers Mijn Robb Na 2 maanden is 1, hij er echt niet mee De vele kaarten en nis, bezoeken, lie1 vele mensen met oij Uit alle reacties blii deerd. Wij danken u voor medeleven. Nel Akerboom-vant Maarten Aukje A April 2010 Voor uw blijken van' zoon, broer en kleinz i betuigen wij ij Zijn Zijn m Zj Zijn i Ziji Goes, 28 april 2010 Het gemis zal altijt medeleven na het heeft ons ontroer Voor een pent Peter Butler t www.peterbu E-mail pzcfamiliebe Telefoon I 088-013 9£

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35