Elke dag op de trampoline 8| Het grootste assortiment, het beste advies en de beste service OMM kuü Uw adres voor: Ze hebben er volop de ruimte voor en hebben er alle plezier in. Maar het is ook noodzaak. De familie Verwijs uit Ooster- land heeft een rits aan speeltoestellen in de tuin. Dat moet wel, want buiten het tuinhek is het overdag - zeker voor jong ste telg Tim (4) - verboden gebied. Het kraanverhuurbedrijf van vader Marco Verwijs aan de Wilgenstraat maakt dat er dagelijks tonnen aan zwaar materieel voorbijrollen foto's Lex de Meester dinsdag 27 april 2010 Voor het op het Ooster- landse bedrijventerrein gelegen woonhuis staat een houten speelhuis met glijbaan weggezet. Het is slechts een voorbode van wat er aan buitenspeel goed achter de woning staat. Een rechthoekige trampoline, dubbele schommel, zandbak, duikelstang, een plastic speelhuisje en wat skelter- en ander bewegend spul. „Je moet wel voor de veiligheid", verwijst Marco naar de imposante verzameling telescoop- en mobiele torenkranen die - voor een deel - in de loods achter het woonhuis geparkéerd staan. Zijn vrouw Hubrina wijst op haar jongste. „Het is hier gevaarlijk, zeker voor hem. Hij mag alleen buiten het hek komen als het 's avonds rustig is. En in de weekenden, dan is het hier - ook op straat - heel rustig." Het heeft Tim, en zijn oudere broer Corné („bijna 11") en zus Jamine (13), door de jaren heen heel wat prettuig opgeleverd. Deels ook dankzij 'ome Johan', de man van Marco's zus Sandra. Die runt, ook in Oosterland, het bedrijf De Bruine Speeltoestellen. Een waar walhalla voor allerhande buitenspe'elgoed. „Hij heeft wel dertig verschillende soorten skelters", licht Corné er als voorbeeld uit. „En er zijn er wel tien waar je op mag rijden." Het is daar inderdaad een luilekkerland van aller hande speelgoed, geeft Hubrina lachend aan. Zelfs echtgenoot Marco wil na een bezoekje aan zijn zwager nog weieens met een nieuw speelgoedje thuiskomen. Gevraagd naar hun favoriet twijfelen Corné en Tim echter geen moment. „De trampoline." En datzelfde geldt voor hun zus Jamine. „Ik spring erop en doe kunstjes", meldt Tim trots. „Ik doe salto's", vult Corné aan. Hubrina: „Gewoon lekker springen. Dan kunnen ze hun energie tenminste kwijt." Te dromen valt er echter nog altijd genoeg. Corné is stapel op de BalanzBike, een driewie- lig trapvoertuig. „We hebben er zo één ook gehad", zegt Hubrina. „Maar dat vond ik hier écht te gevaarlijk." Geen schijn van kans dat je als kraanbestuurder zo'n laagliggend vehikel in je buurt opmerkt. Maar als Corné dan toch vrijelijk mag wensen, weet hij er nog wel één. „Zo'n heel groot zwembad. Dat staat ook bij oom Johan. Daar ga ik zomers:dan wel eens langs." Voorlopig blijft het nog even bij dro men, tenminste zolang broertje Tim nog geen zwemdiploma heeft. Bovendien: het is niet dat de kinderen Verwijs al uitgekeken zijn op wat er nu in de Oosterlandse tuin staat. „We gaan meestal elke dag wel op de trampoline. Behalve als het regent", aldus Corné. Hubrina: „Nog even op de trampoline hoor, zeggen ze dan. Eigenlijk bijna elke dag." Es me Soesman OPRUIMING SHOWMODELLEN Altijd diverse acties en aanbiedingen. •v speeltoestellen Kijk ook eens op onze vernieuwde websites Bruder speelgoed, Sluban bouwstenen, Roll Toys, trampolines, skelter, houten speeltoestellen, accessoires, speelhuisjes, zwembaden, zandbakken, voetbalgoals, tafeltennistafels, bolderwagens, etc. Lage Rampertseweg 15 - Oosterland Tel. 0111-643077 Fax 0111-641030 Mobiel 06-55197416 E-mail: info@debruinespeeltoestellen.nl www.debruinespeeltoestellen.nl www.debruinespeelgoed.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 82